Trenčín – Nové Zámky 4:3 (po pr.) | Liptovský Mikuláš – Nitra 2:8 (kon.) | Zvolen – HC Slovan 2:1 (kon.)
Košice – Banská Bystrica 4:1 (kon.) | Detva – Michalovce 1:3 (kon.) | Miskolc – Poprad 2:3 (kon.)
konec
DVTK Jegesmedvék Miškovec
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
HK Poprad
sk Pátek 05.03.2021, 18:00 • Ice rink Miskolc, HUN • Tipos Extraliga (SR) • 45. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Máme tu koniec stretnutia, ktorý možno označiť ako priemerný. Mali sme možnosť vidieť zopár gólov a zaujímavých príležitostí, ale oba aktéri sú schopní toho ukázať viac. Z víťazstva sa napokon teší Poprad, ktorý zdolal Miškovec 3:2. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Z pozície komentátora sa vám hlásil Róbert Gašpárek. (20:21:10)
   
  Koniec zápasu.
   
  59:00
  Do konca riadneho hracieho času ostáva posledná minúta.
   
  58:28
  Oddychový čas hostí.
   
  58:28
  Miškovec dal gól!
  Na modrej čiare sa spoločne s pukom ocitol KEVIN WEHRS, ktorý vyslal na bránku nie príliš tvrdú strelu. Tomáš Vošvrda toho veľa nevidel, a to bol kľúčový faktor toho, že si puk našiel cestu až do siete. Stav stretnutia je 2:3! Asistencia: Láda Balázs.
   
  57:42
  Poprad dal gól!
  Výbornú prácu odviedol Mike Dalhuisen, ktorý presnou prihrávkou našiel pred bránkou voľnú hokejku LUKÁŠA HANDLOVSKÉHO, pred ktorým stála už len odkrytá bránka, ktorú bez problémov trafil a svojím presným zásahom pravdepodobne rozhodol o víťazovi stretnutia. Stav stretnutia je 1:3! AsistenciE: Mike Dalhuisen, Steven Seigo.
   
  56:06
  Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Dávid Lövei – 2 min., sekanie).
   
  55:03
  Pri puku sú hráči hosťujúceho celku, ktorí zbierajú cenné sekundy na vlastnej tretine klziska.
   
  54:15
  Miškovec dal gól!
  SZILÁRD ROKALY si prevzal na pravej strane klziska puk od Jánosa Vasa a následne preveril pozornosť Tomáša Vošvrdu prízemnou strelou. Tomáš Vošvrda nechal pri pravej tyčke viac priestoru, cez ktorý si puk našiel cestu až do siete. Stav stretnutia je 1:2! Asistencie: János Vas.
   
  53:41
  Vylúčenie v tíme HK Poprad (Marek Zagrapan – 2 min., podrazenie).
   
  52:45
  Dvojminútový trest pre Daniela Brejčáka končí a pokračuje sa v hre piati proti piatim. Daniel Brejčák si aj naďalej odpykáva osobný trest.
   
  51:50
  Patrik Svitana sa vo vlastnom oslabení dostal do dobrej príležitosti. S pukom sa ocitol až pred bránkou Adorjána, ktorý backhandovým zakončením neprekonal spomínaného gólmana.
   
  50:45
  Vylúčenie v tíme HK Poprad (Daniel Brejčák – 2 min., vrazenie na mantinel + 10 min. osobný trest, vrazenie na mantinel).
   
  50:00
  Aktuálny pomer striel na bránu v podaní oboch celkov je nasledovný: 22:21.
   
  49:13
  Tomáš Vošvrda schoval puk pod svoju lapačku. Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Miškovca.
   
  48:04
  Presilová hra Popradu končí. Bálint Magosi sa vracia späť na ľadovú plochu.
   
  47:15
  Drgoň cez os klziska hľadal lepšie postaveného Skokana, ten si však puk nedokázal ideálne spracovať.
   
  46:04
  Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Bálint Magosi – 2 min., sekanie).

  Róbert Gašpárek

  Branky a nahrávky: 55. Rokaly (Vas), 59. Wehrs (Balázs) – 17. Svitana (Haščák, Livingston), 37. Vandas (Brejčák, Handlovský), 58. Handlovský (Dalhuisen, Seigo)


  DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján (Kiss B.) – Fredriksson, Wehrs, Kiss D., Szirányi, Láda, Göz, Hadobás, Vojtkó – Anderson, Vas, Walker – Magosi, Galinisz, Csányi – Lövei, Miskolczi, Rokaly – Galajda, Ritó
  HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Vishnevskiy, Drgoň, Dalhuisen, Seigo, Ulrych, Brejčák, Hajnik, Kramár – Haščák, Skokan, Svitana – Handlovský, Tavi, Vandas – Livingston, Zagrapan, Mešár – Paločko Matej, Bjalončík, Paločko Matúš

  Rozhodčí: Korba, Žák – Beniač, Šoltés