Tai Tuivasa - Harry Hunsucker | Tuivasa (kon.) | | | Adrian Yanez - Gustavo Lopez | Yanez (kon.) |
Cheyanne Buysová - Montserrat Ruizová | Ruizová (kon.) | | | Song Kenan - Max Griffin | Griffin (kon.) |
Derek Brunson - Kevin Holland | Brunson (kon.) |
Hromadný start žen, 12,5 km, Östersund | Vítěz: I. L. Tandrevoldová (NOR) (kon.) | | | Hromadný start mužů, 15 km, Östersund | Vítěz: S. Desthieux (FRA) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Lenzerheide | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Lenzerheide | Vítěz: M. Schwarz (AUT) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Lenzerheide | Vítěz: A. Robinsonová (NZL) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Lenzerheide | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) |
Muži HS240, Vikersund | (zruš.) |
Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Peking | (zruš.) | | | Stíhačka žen, 10 km klasicky, Peking | (zruš.) |
Skoky mužů HS140, Klingenthal | Vítěz: R. Jamamoto (JPN) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Klingenthal | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
Obří slalom žen, 1. kolo, Lenzerheide
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí 1. kola:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:11,08
2. Meta Hrovatová (SLO) +0,10
2. Marta Bassinová (ITA) +0,10
4. Alice Robinsonová (NZL) +0,77
5. Michelle Gisinová (SUI) +0,81
6. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,08
7. Federica Brignoneová (ITA) +1,39
8. Sara Hectorová (SWE) +1,45
9. Tessa Worleyová (FRA) +1,62
10. Petra Vlhová (SVK) +1,83
11. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +1,99
12. Elena Curtoniová (ITA) +2,11
13. Valerie Grenierová (CAN) +2,22
14. Nina O'Brienová (USA) +2,86
15. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3,20
16. Corinne Suterová (SUI) +3,30
17. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,84
Ana Buciková (SLO), Lara Gutová-Behramiová (SUI) nedokončily 1. kolo
Startovní listina:
1. Federica Brignoneová (ITA)
2. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
3. Mikaela Shiffrinová (USA)
4. Petra Vlhová (SVK)
5. Michelle Gisinová (SUI)
6. Marta Bassinová (ITA)
7. Tessa Worleyová (FRA)
8. Katharina Liensbergerová (AUT)
9. Meta Hrovatová (SLO)
10. Ana Buciková (SLO)
11. Ramona Siebenhoferová (AUT)
12. Alice Robinsonová (NZL)
13. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
14. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
15. Sara Hectorová (SWE)
16. Nina O'Brienová (USA)
17. Elena Curtoniová (ITA)
18. Valérie Grenierová (CAN)
19. Corinne Suterová (SUI)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Petra Vlhová (SVK) 1392 bodů
2. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1256 b.
3. Michelle Gisinová (SUI) 1085 b.
4. Mikaela Shiffrinová (USA) 995 b.
5. Katharina Liensbergerová (AUT) 863 b.
...
12. Ester Ledecká (CZE) 453 b.
36. Martina Dubovská (CZE) 188 b.
Průběžné pořadí světového poháru v obřím slalomu:
1. Marta Bassinová (ITA) 510 bodů
2. Tessa Worleyová (FRA) 362 b.
3. Michelle Gisinová (SUI) 344 b.
4. Mikaela Shiffrinová (USA) 340 b.
5. Federica Brignoneová (ITA) 322 b.
6. Petra Vlhová (SVK) 318 b.
...
47. Ester Ledecká (CZE) 11 b.
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:11,08
2. Meta Hrovatová (SLO) +0,10
2. Marta Bassinová (ITA) +0,10
4. Alice Robinsonová (NZL) +0,77
5. Michelle Gisinová (SUI) +0,81
6. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,08
7. Federica Brignoneová (ITA) +1,39
8. Sara Hectorová (SWE) +1,45
9. Tessa Worleyová (FRA) +1,62
10. Petra Vlhová (SVK) +1,83
11. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +1,99
12. Elena Curtoniová (ITA) +2,11
13. Valerie Grenierová (CAN) +2,22
14. Nina O'Brienová (USA) +2,86
15. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3,20
16. Corinne Suterová (SUI) +3,30
17. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,84
Ana Buciková (SLO), Lara Gutová-Behramiová (SUI) nedokončily 1. kolo
Startovní listina:
1. Federica Brignoneová (ITA)
2. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
3. Mikaela Shiffrinová (USA)
4. Petra Vlhová (SVK)
5. Michelle Gisinová (SUI)
6. Marta Bassinová (ITA)
7. Tessa Worleyová (FRA)
8. Katharina Liensbergerová (AUT)
9. Meta Hrovatová (SLO)
10. Ana Buciková (SLO)
11. Ramona Siebenhoferová (AUT)
12. Alice Robinsonová (NZL)
13. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
14. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
15. Sara Hectorová (SWE)
16. Nina O'Brienová (USA)
17. Elena Curtoniová (ITA)
18. Valérie Grenierová (CAN)
19. Corinne Suterová (SUI)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Petra Vlhová (SVK) 1392 bodů
2. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1256 b.
3. Michelle Gisinová (SUI) 1085 b.
4. Mikaela Shiffrinová (USA) 995 b.
5. Katharina Liensbergerová (AUT) 863 b.
...
12. Ester Ledecká (CZE) 453 b.
36. Martina Dubovská (CZE) 188 b.
Průběžné pořadí světového poháru v obřím slalomu:
1. Marta Bassinová (ITA) 510 bodů
2. Tessa Worleyová (FRA) 362 b.
3. Michelle Gisinová (SUI) 344 b.
4. Mikaela Shiffrinová (USA) 340 b.
5. Federica Brignoneová (ITA) 322 b.
6. Petra Vlhová (SVK) 318 b.
...
47. Ester Ledecká (CZE) 11 b.
Poté už však nebylo a Shiffrinová si do finále přenese náskok deseti setin (což není moc) na Metu Hrovatovou a Martu Bassinovou. Čtvrtá Alice Robinsonová již ztrácí přes tři čtvrtě sekundy.
Slovenská hvězda Petra Vlhová a nová vítězka velkého křišťálového glóbu skončila na místě desátém, její velká soupeřka Lara-Gutové Behramiová prakticky závod odepsala hned na startu. Možná i z důvodu jakéhosi protestu proti nepoměru rychlostních a točivých disciplín, kterých je více. Jak známo, manželka fotbalisty Valona Behramiho je specialistkou na rychlost.
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:11,08
2. Meta Hrovatová (SLO) +0,10
2. Marta Bassinová (ITA) +0,10
4. Alice Robinsonová (NZL) +0,77
5. Michelle Gisinová (SUI) +0,81
6. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,08
7. Federica Brignoneová (ITA) +1,39
8. Sara Hectorová (SWE) +1,45
9. Tessa Worleyová (FRA) +1,62
10. Petra Vlhová (SVK) +1,83
11. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +1,99
12. Elena Curtoniová (ITA) +2,11
13. Valerie Grenierová (CAN) +2,22
14. Nina O'Brienová (USA) +2,86
15. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3,20
16. Corinne Suterová (SUI) +3,30
17. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,84
Ana Buciková (SLO), Lara Gutová-Behramiová (SUI) nedokončily 1. kolo
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:11,08
2. Meta Hrovatová (SLO) +0,10
2. Marta Bassinová (ITA) +0,10
4. Alice Robinsonová (NZL) +0,77
5. Michelle Gisinová (SUI) +0,81
6. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,08
7. Federica Brignoneová (ITA) +1,39
8. Sara Hectorová (SWE) +1,45
9. Tessa Worleyová (FRA) +1,62
10. Petra Vlhová (SVK) +1,83
11. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +1,99
12. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3,20
13. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,84
Ana Buciková (SLO), Lara Gutová-Behramiová (SUI) nedokončily 1. kolo