Tai Tuivasa - Harry Hunsucker | Tuivasa (kon.) | | | Adrian Yanez - Gustavo Lopez | Yanez (kon.) |
Cheyanne Buysová - Montserrat Ruizová | Ruizová (kon.) | | | Song Kenan - Max Griffin | Griffin (kon.) |
Derek Brunson - Kevin Holland | Brunson (kon.) |
Hromadný start žen, 12,5 km, Östersund | Vítěz: I. L. Tandrevoldová (NOR) (kon.) | | | Hromadný start mužů, 15 km, Östersund | Vítěz: S. Desthieux (FRA) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Lenzerheide | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Lenzerheide | Vítěz: M. Schwarz (AUT) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Lenzerheide | Vítěz: A. Robinsonová (NZL) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Lenzerheide | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) |
Muži HS240, Vikersund | (zruš.) |
Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Peking | (zruš.) | | | Stíhačka žen, 10 km klasicky, Peking | (zruš.) |
Skoky mužů HS140, Klingenthal | Vítěz: R. Jamamoto (JPN) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Klingenthal | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
Slalom mužů, 1. kolo, Lenzerheide
Vítěz: M. Schwarz (AUT)
Milan Huppert
Pořadí po prvním kole:
1. Marco Schwarz (AUT) 52,79 s
2. Clement Noël (FRA) +0,18 s
3. Adrian Pertl (AUT) +0,62
4. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,63
5. Linus Strasser (GER) +0,72
6. Manuel Feller (AUT) +0,94
7. Loïc Meillard (SUI) +0,97
8. Alex Vinatzer (ITA) +1,00
9. Alexis Pinturault (FRA) +1,09
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,46
11. Michael Matt (AUT) +1,50
12. Filip Zubčić (CRO) +1,57
13. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,72
14. Dave Ryding (GBR) +1,90
15. Tanguy Nef (SUI) +2,32
16. Luca Aerni (SUI) +2,39
17. Christian Hirschbühl (AUT) +2,76
18. Aleksandr Chorošilov (RUS) +2,94
19. Stefan Hadalin (SLO) +3,00
20. Jean-Baptiste Grange (FRA) +3,95
Sebastian Foss-Solevåg (NOR), Fabio Gstrein (AUT), Daniel Yule (SUI), Kristoffer Jakobsen (SWE), Manfred Mölgg (ITA) a Benjamin Ritchie (USA) první kolo nedokončili
Startovní listina:
1. Marco Schwarz (AUT)
2. Clement Noël (FRA)
3. Ramon Zenhäusern (SUI)
4. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
5. Linus Strasser (GER)
6. Henrik Kristoffersen (NOR)
7. Manuel Feller (AUT)
8. Loïc Meillard (SUI)
9. Adrian Pertl (AUT)
10. Fabio Gstrein (AUT)
11. Michael Matt (AUT)
12. Alexis Pinturault (FRA)
13. Daniel Yule (SUI)
14. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
15. Dave Ryding (GBR)
16. Filip Zubčić (CRO)
17. Alex Vinatzer (ITA)
18. Luca Aerni (SUI)
19. Aleksandr Chorošilov (RUS)
20. Jean-Baptiste Grange (FRA)
21. Kristoffer Jakobsen (SWE)
22. Manfred Mölgg (ITA)
23. Tanguy Nef (SUI)
24. Stefan Hadalin (SLO)
25. Christian Hirschbühl (AUT)
26. Benjamin Ritchie (USA)
Průběžné pořadí slalomu (10/11):
1. Marco Schwarz (AUT) 625 bodů
2. Ramon Zenhäusern (SUI) 503
3. Clement Noël (FRA) 473
4. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) 431
5. Manuel Feller (AUT) 388
6. Henrik Kristoffersen (NOR) 384
7. Linus Strasser (GER) 318
8. Alexis Pinturault (FRA) 304
9. Loïc Meillard (SUI) 282
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) 278
Průběžné pořadí Světového poháru (34/35):
1. Alexis Pinturault (FRA) 1 200 bodů
2. Marco Odermatt (SUI) 1 093
3. Marco Schwarz (AUT) 774
4. Loïc Meillard (SUI) 760
5. Filip Zubčić (CRO) 744
6. Henrik Kristoffersen (NOR) 700
6. Matthias Mayer (AUT) 700
8. Vincent Kriechmayr (AUT) 675
9. Beat Feuz (SUI) 607
10. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 560
...
66. Adam Žampa (SVK) 106
135. Andreas Žampa (SVK) 11
1. Marco Schwarz (AUT) 52,79 s
2. Clement Noël (FRA) +0,18 s
3. Adrian Pertl (AUT) +0,62
4. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,63
5. Linus Strasser (GER) +0,72
6. Manuel Feller (AUT) +0,94
7. Loïc Meillard (SUI) +0,97
8. Alex Vinatzer (ITA) +1,00
9. Alexis Pinturault (FRA) +1,09
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,46
11. Michael Matt (AUT) +1,50
12. Filip Zubčić (CRO) +1,57
13. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,72
14. Dave Ryding (GBR) +1,90
15. Tanguy Nef (SUI) +2,32
16. Luca Aerni (SUI) +2,39
17. Christian Hirschbühl (AUT) +2,76
18. Aleksandr Chorošilov (RUS) +2,94
19. Stefan Hadalin (SLO) +3,00
20. Jean-Baptiste Grange (FRA) +3,95
Sebastian Foss-Solevåg (NOR), Fabio Gstrein (AUT), Daniel Yule (SUI), Kristoffer Jakobsen (SWE), Manfred Mölgg (ITA) a Benjamin Ritchie (USA) první kolo nedokončili
Startovní listina:
1. Marco Schwarz (AUT)
2. Clement Noël (FRA)
3. Ramon Zenhäusern (SUI)
4. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
5. Linus Strasser (GER)
6. Henrik Kristoffersen (NOR)
7. Manuel Feller (AUT)
8. Loïc Meillard (SUI)
9. Adrian Pertl (AUT)
10. Fabio Gstrein (AUT)
11. Michael Matt (AUT)
12. Alexis Pinturault (FRA)
13. Daniel Yule (SUI)
14. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
15. Dave Ryding (GBR)
16. Filip Zubčić (CRO)
17. Alex Vinatzer (ITA)
18. Luca Aerni (SUI)
19. Aleksandr Chorošilov (RUS)
20. Jean-Baptiste Grange (FRA)
21. Kristoffer Jakobsen (SWE)
22. Manfred Mölgg (ITA)
23. Tanguy Nef (SUI)
24. Stefan Hadalin (SLO)
25. Christian Hirschbühl (AUT)
26. Benjamin Ritchie (USA)
Průběžné pořadí slalomu (10/11):
1. Marco Schwarz (AUT) 625 bodů
2. Ramon Zenhäusern (SUI) 503
3. Clement Noël (FRA) 473
4. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) 431
5. Manuel Feller (AUT) 388
6. Henrik Kristoffersen (NOR) 384
7. Linus Strasser (GER) 318
8. Alexis Pinturault (FRA) 304
9. Loïc Meillard (SUI) 282
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) 278
Průběžné pořadí Světového poháru (34/35):
1. Alexis Pinturault (FRA) 1 200 bodů
2. Marco Odermatt (SUI) 1 093
3. Marco Schwarz (AUT) 774
4. Loïc Meillard (SUI) 760
5. Filip Zubčić (CRO) 744
6. Henrik Kristoffersen (NOR) 700
6. Matthias Mayer (AUT) 700
8. Vincent Kriechmayr (AUT) 675
9. Beat Feuz (SUI) 607
10. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 560
...
66. Adam Žampa (SVK) 106
135. Andreas Žampa (SVK) 11
Nejbližším pronásledovatelem rakouského závodníka je Clement Noël. Vítěz posledního závodu ze slovinské Kranjske Gory zaostává o osmnáct setin a určitě tak má šanci ještě zabojovat o druhé vítězství v řadě.
Stupně vítězů bude v odpoledním programu hájit Adrian Pertl. Stříbrný muž ze světového šampionátu z Cortiny předvedl zdařilou jízdu a o setinu za sebe odsunul druhého nejlepšího slalomáře sezóny Ramona Zenhäuserna. Ve druhém kole se můžeme těšit na velký boj.
1. Marco Schwarz (AUT) 52,79 s
2. Clement Noël (FRA) +0,18 s
3. Adrian Pertl (AUT) +0,62
4. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,63
5. Linus Strasser (GER) +0,72
6. Manuel Feller (AUT) +0,94
7. Loïc Meillard (SUI) +0,97
8. Alex Vinatzer (ITA) +1,00
9. Alexis Pinturault (FRA) +1,09
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,46
11. Michael Matt (AUT) +1,50
12. Filip Zubčić (CRO) +1,57
13. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,72
14. Dave Ryding (GBR) +1,90
15. Tanguy Nef (SUI) +2,32
16. Luca Aerni (SUI) +2,39
17. Christian Hirschbühl (AUT) +2,76
18. Aleksandr Chorošilov (RUS) +2,94
19. Stefan Hadalin (SLO) +3,00
20. Jean-Baptiste Grange (FRA) +3,95
Sebastian Foss-Solevåg (NOR), Fabio Gstrein (AUT), Daniel Yule (SUI), Kristoffer Jakobsen (SWE), Manfred Mölgg (ITA) a Benjamin Ritchie (USA) první kolo nedokončili