Liverpool – Newcastle 1:1 (kon.) | West Ham – Chelsea 0:1 (kon.) | Sheffield Utd. – Brighton 1:0 (kon.)
West Ham United
0:1 (0:1)
Chelsea FC
Sobota 24.04.2021, 18:30 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 33. kolo
    43. Timo WERNER - 0:1

43
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Hosté sice v posledních minutách ztratili herní dominanci, přesto se ale v závěru poločasu dostávají do vedení! Timo Werner si na útočné polovině zpracoval a podržel míč, který předal doleva Christianovi Pulisicovi. Ten poté rozběhl Bena Chilwella, jenž poslal před bránu přízemní centr. Oslovil jím právě TIMA WERNERA a ten zblízka otevřel skóre.