Plzeň – Trnava 4:1 (kon.) | Slovácko – Prostějov 5:0 (kon.) | Sparta – Dukla Praha 7:0 (kon.)
Kroměříž – Ostrava 1:1 (kon.) | Táborsko – Č. Budějovice B 2:0 (kon.) | FC Košice – Kalša 9:0 (kon.)
Zlín – Uničov 5:1 (kon.) | Pardubice – Brno 0:2 (kon.) | Teplice – Chomutov 4:2 (kon.)
Olomouc – Vyškov 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Liberec – Žižkov 5:0 (kon.)
Líšeň – Skalica 1:2 (kon.) | Púchov – Opava 1:3 (kon.) | Karviná – Trenčín 0:3 (kon.)
Cracovia – Třinec 2:0 (kon.) | Michalovce – FC Košice 0:0 (zruš.) | Admira – Slovan Bratislava 0:4 (kon.)

Tím FC Košice dal gól!
    Dán MARCUS MÖLVADGAARD s hattrickom, obstrel spoza šestnástky zároveň ukončil dnešný duel.

88
    Pravdepodobne kozmetickú bodku za zápasom dal BORIS GÁLL. Lopta si k nemu našla cestu po odvrátenom rohu a košický odchovanec upravil na 8:0.

86
    Mölvadgaard blízko hattricku, jeho hlavička sa obtrela o brvno!

77
    Kontra Košíc, Pavúk nechcel prihrávať, vzal to na seba. Prienik cez pol ihriska sa končí zákrokom brankára Kalše!

74
    Tretí dvojgólový strelec, ERIK LIENER sa presadil aj hlavou po milimetrovom centri z pravej strany.

60
    Kalša doslova vyzvala domácich ku gólu. Prihrávka z útočnej polovice dozadu, žiaden z hráčov hostí na ňu nereagoval. Zmocnil sa jej MARCUS MÖLVADGAARD, ktorý rutinérsky po zemi obstrelil brankára.

52
    Gólový brejk, po spolupráci Cortésa a Pavúka doklepáva do poloprázdnej brány ERIK LIENER.

51
    O gól sa pokúsili aj Cortés s Lienerom, tých ale bravúrne vychytal brankár Kalše.

49
    Po asistencii aj výstavný kúsok! FRANTIŠEK PAVÚK si to dal na svoju slabšiu pravú nohu a technickou strelou spoza šestnástky vymietol roh brány.

46
    Neubehla ani minúta od zmeny strán a skóre sa opäť mení. Skvelá akcia a lopta pred bránu od Pavúka a MARCUS MÖLVADGAARD zvýšil na 3:0.

42
    Síce na dvakrát, ale lopta končí v sieti. KAMIL KARAŠ to prv len napálil do brankára, no z následnej dorážky volejom už skúsený ofenzívny záložník zvýšil na 2:0.

37
    A znovu Jakub Nicolas Tišťan hlavným mužom. Nákop z rohu na zadnú žrď, hlavička šla len tesne nad.

23
    Teraz to už vyšlo! KAMIL KARAŠ si z hranice šestnástky ukážkovo prebral loptu a strelou po zemi otvoril skóre!

13
    Po centri sa do lopty hlavou oprel Cortés a nebyť obrancu na malom vápne, tak by to bol gól uprataný k pravej žrdi!

12
    Čarovný zákrok brankára Kalše, ktorý vytesnil loptu na brvno po zakončení Tišťana!

Viktor Kalinács

Branky: 23. Karaš, 42. Karaš, 46. Mölvadgaard, 49. Pavúk, 52. Liener, 60. Mölvadgaard, 74. Liener, 88. Gáll, 90+1. Mölvadgaard

FC Košice: 1. polčas: Šemrinec – Kis, Jonec, Magda, Borok – Gallovič, Liener, Karaš – Cortés, Mölvadgaard, Tišťaň
    2. polčas: Valach – Kim, Kavka, Marič, Pavúk – Magda, Liener, Karaš (82. Borok) – Gáll, Mölvadgaard, Cortés (82. Tišťan)