Trebišov – Lipany 1:3 (kon.) | Plzeň – Domažlice 4:2 (kon.) | Opava – Karviná 0:1 (kon.)
Olomouc – Brno 2:0 (kon.) | Chrudim – Žižkov 3:1 (kon.) | Písek – Hr. Králové 0:4 (kon.)
Vyškov – Kroměříž 0:1 (kon.) | Senica – Šamorín 3:1 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 0:2 (kon.)
Ostrava – Prostějov 3:0 (kon.) | Táborsko – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 2:0 (kon.)
Pohronie – FC Košice 2:1 (kon.) | Zbuzany – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Liberec – Sparta B 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Příbram 2:0 (kon.) | Vlašim – Jihlava 1:1 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:1 (kon.)
Teplice – Bohemians 1905 2:3 (kon.) | Podbrezová – Michalovce 1:2 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:1 (kon.)
Olomouc – Sereď 2:1 (kon.) | Ostrava – Třinec 2:2 (kon.)
Slezský FC Opava
0:1 (0:0)
MFK Karviná
Sobota 03.07.2021, 10:00 • Stadion v Městských sadech, Opava • Přípravný zápas

89
    Tak to je naprosto neuvěřitelné. Domácí znovu servírovali míč před naprosto prázdnou branku, kde jeden z domácích netrefil prostor tří tyčí.
    79. ZYCH - 0:1

79
    Karviná právě vstřelila branku!
    Tak přeci jenom tu máme úvodní zásah! Karviná u středového kruhu vybojovala míč, následně se s míčem dostal do pokutového území Matěj Jurásek, který zpětnou nahrávkou našel ve skluzu zakončujícího KACPERA ZYCHA.

59
    Rohový kop nakonec nabídl centr na přední tyč, kde si naskakoval Rychlý. Jeho hlavička z dobré pozice ovšem putovala vedle branky.

56
    Domácí obrana zpackala rozehrávku, do šance se po chybě Digaňi málem dostal jeden z protihráčů.
    48. Tutovka domácích.

48
    Hned v úvodu druhého poločasu se Opava dostala do vyložené šance. Na hranici malého vápna pálil Ščudla, který nechal vyniknout brankáře.

25
    Rozehrávka nabídla centr k zadní tyči, kde se do vzduchu dostávalo hned několik hráčů a po závaru došlo k teči kousek vedle tyče.

13
    Tutovka pro domácí! Slezský FC rozjel naprosto parádní kombinaci, při které Holík nabízel míč před odkrytou branku Didibovi, který trestuhodně netrefil.

8
    Slezský FC zahrával úvodní rohový kop, který ovšem odvracel Dramé. Následoval protiútok, při kterém měl před sebou prázdnou branku jeden z hostů, který jí naprosto neskutečně netrefil.

David Suchý

Branky: 79. Zych

Slezský FC Opava: 1. poločas: Digaňa – Janoščín, Helebrand, Hnaníček, Celba, Helešic, Tiéhi, Didiba, Putyera, Holík, Kramář
    2. poločas: Digaňa – Putyera, Rychlý, Vrána, Kadlec – Darmovzal, Večerka, Gorčica, Ščudla – Smékal.

MFK Karviná: 1. poločas: Bolek – Křapka, Eduardo, Dramé, Bartošák – Jean Mangabeira, Nešický – Mikuš, Čmelík, Sinjavskij – Svoboda
    2. poločas: Ciupa – Křapka, Eduardo (62. Stropek), Šindelář, Bartošák (62. Vlachovský) – Jean Mangabeira (62. Jursa), Nešický – Sinjavskij, Mikuš, Jurásek – Zych

Rozhodčí: Proske – Žurovec, Dudek