Dinamo Tbilisi – Neftçi Baku 1:2 (kon.) | Bodö/Glimt – Legia 2:3 (kon.) | Slovan Bratislava – Shamrock 2:0 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Valur 3:2 (kon.) | Ludogorec – Salihorsk 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Kajrat 1:1 (kon.)
KF Teuta – Šeriff Tiraspol 0:4 (kon.) | Malmö – Riga FC 1:0 (kon.) | Connah's Quay – Alaškert 2:2 (kon.)
PFK Ludogorec Razgrad
1:0 (0:0)
FK Šachťor Salihorsk
Středa 07.07.2021, 19:00 • Ludogorec Arena, Razgrad • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (21:04:25)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 11:3. Rohy: 6:6. Fauly: 10:5.

Ludogorec se jako jednoznačný favorit na vítězství pořádně nadřel. Běloruský outsider odolával souvislému tlaku téměř do úplného konce. Solidně chytající Alexandr Gutor přišel o čisté konto až ve druhé nastavené minutě, kdy chybu obrany v protiútoku potrestal Cauly Souza. Šachtěr byl celý zápas v ofenzivě nulový a poslední minuty už na tom nic nezměnily.

90+6

90+6
    Július Szöke na levém křídle dostihl dlouhý míč, ale z plné rychlosti ho nezvládl přesně předat spoluhráči pohybujícímu se v pokutovém území.

90+5
    Nikola Antić po jednom z menších přestupků uprostřed hřiště nakopával balon ke Kahlinovi. Zadní řady Razgradu ale nemusely řešit žádné komplikace.

90+4
    Salihorsk má minimum času na gólovou reakci. Hráčům navíc docházejí síly, nepovedená střela Kendyše nyní nestála za řeč.
    90+2. Cauly SOUZA - 1:0

90+2
    Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
    Trvalo to přes devadesát minut, ale nakonec se domácí dočkali pravděpodobně vítězného gólu! Vše začal nákop brankáře Kahliny a vyhraný souboj na půlce. Na Gutora se rázem řítila zelená útočná vlna. Tchibota zleva naservíroval míč před bránu a CAULY SOUZA jednoduchým doklepnutím dostal Ludogorec do vedení.

90+1
    Rohit Saggi rozhodl o šestiminutovém nastavení. To začalo faulem Plastuna v prostoru před hostující střídačkou.

90
    Běloruský tým hraje s maximální obětavostí. Nyní zablokoval střelu Wandersona i pokus Tchiboty o nákop zpátky do ohně.

89
    Téměř totožné pozice využil Cauly Souza k další střele z osy hřiště. Výsledek byl stejný, bude se kopat od branky Alexandra Gutora.

88
    Střelecký zmar Razgradu neukončil ani Cauly Souza, jenž natáhl zhruba z dvaceti metrů. Dvaatřicetiletý gólman Šachtěru zasahovat nemusel.

87
    Výhodu rohového kopu hosté promarnili. Kahlina co nejrychleji vrátil míč do hry, aby se hráči v zeleném mohli nastěhovat k soupeřově šestnáctce.

86
    Nikola Antić se nemístně dožadoval penalty za údajný faul Kahliny na Ahmediho. Odnesl si za to žlutou kartu.

85
    Tchibota se vložil do nízkého centru z dílny Ikoka. Úplně mu přitom nevyšel krok, od pravé nohy letěl míč vysoko nad.

84
    Igor Ivanović nevydržel na trávníku ani celý poločas. Nejde se mu tedy divit, že na střídačku odcházel hodně podrážděně.

83
    Střídání v týmu FK Šachtěr Salihorsk: ze hřiště odchází Igor Ivanović, přichází Roman Begunov.

82
    Střídání v týmu FK Šachtěr Salihorsk: ze hřiště odchází Alexandr Sačivko, přichází Ruslan Chadarkevič.