Uničov – Prostějov 1:3 (kon.) | Znojmo – Táborsko 2:2 (kon.) | Teplice – Vlašim 2:3 (kon.)
Jablonec – Sparta B 1:1 (kon.) | Zagłębie S. – Karviná 1:3 (kon.) | Olomouc – L. Mikuláš 2:0 (kon.)
Ostrava – Skalica 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Trenčín 5:0 (kon.) | Varnsdorf – Přepeře 4:1 (kon.)
Líšeň – Senica 2:1 (kon.) | Spittal – Sparta 1:4 (kon.)
FK Jablonec
1:1 (1:0, 0:1, 0:0)
AC Sparta Praha B
Středa 07.07.2021, 11:00 • Vrkoslavice • Přípravný zápas

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (12:58:38)

Dnešní utkání je u konce a má rozhodně zajímavý výsledek. Nováček druhé ligy dokázal remizovat s Jabloncem, který skončil třetí v posledním ročníku Fortuna ligy. Jedinou branku severočeského celku vstřelil už v první minutě Václav Pilař. Za letenskou rezervu se prosadil z pokutového kopu Petr Pudhorocký. Sparta byla minimálně dvě třetiny zápasu vyrovnaným soupeřem. Až na samém konci dokázali svěřenci Petra Rady svého soka zatlačit, ale branku z toho nevybojovali.

105

104
    Od levé lajny nacentroval do ohně Surzyn. Nepřesná nabídka nebyla pro Benadu problémem.

103
    Jablonec drží svého soupeře na jeho polovině. Rozhodně bude chtít ligový tým vstřelit branku a vyhrát.

102
    Jablonec je v posledních minutách lepším týmem. Další centr cpal do vápna z pravé strany Štěpánek. Naštěstí pro Spartu jeho nabídka nikoho nenašla.

101
    Rohový kop z nohy Haitla nebezpečí neznamenal, od branky bude rozehrávat brankář Benada.

100
    Zblokovaný centr Kratochvíla znamená rohový kop ve sté minutě zápasu.

99
    Hodně zbytečný zákrok předvedl po ztrátě míče za vápnem Kratochvíl, když dojel jednoho z hráčů v rudém dresu.

98
    Turyna našel v pokutovém území Amblera, který neustál souboj se Štěpánkem a putoval k zemi. Rozhodčí to jako penaltu nevyhodnotil.

97
    Hra byla na chvilku přerušena. Zdravotní problém měl po jednom ze soubojů hostující hráč.

96
    Turyna výborně prodloužil míč hlavou na nabíhajícího Amblera, tomu však míč špatně poskočil a bylo po akci.

95
    Jablonec roh odvrátil a následovala ještě kombinace Sparty okolo vápna soupeře. Nebezpečí pro branku Jablonce to nebylo.

94
    Rohový kop pro Spartu B.

93
    Sparťan Turyna si výborně podržel soupeře na zádech a udržel míč na noze. Následná nahrávka do lajny však byla hodně nepovedená.

92
    Na hřiště se snesla výrazná mlha.

91
    To je neuvěřitelné! Další ofsajd si připisuje tým v zelených dresech a Jablonečtí už jsou hodně naštvaní.

90
    Devadesát minut utkání je pryč a míč proti noze dostal na hraně vápna Turyna, jež trefil pouze soupeře před sebou.

Ondřej Černý

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 1. Pilař – 70. Pudhorocký (pen.)

FK Jablonec: Do 53. minuty: Hanuš – Holík, Kubista, Zelený, Krob – Hübschman – Pleštil, Pilař, Smejkal, Malínský – Vaníček
    Od 53. minuty: Hrubý (70. Vajner) – Štěpánek, Martinec, Zelený, Surzyn – Werani, Kubista, Považanec, Haitl, Kinčl – Kratochvíl

AC Sparta Praha B: Benada – Bláha, Piško (C), Gelašvili, Suchomel – Pudhorocký, Šilhart, Okeke, Sejk, Ryneš – Kozák