Písek – Domažlice 1:3 (kon.) | Vyšehrad – Příbram B 2:2 (kon.) | Vltavín – Slavia B 1:1 (kon.)
Motorlet – Karlovy Vary 0:3 (kon.) | Rakovník – Admira Praha 1:1 (kon.) | Povltavská – Benešov 1:1 (kon.)
FC Písek
1:3 (0:1)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 07.08.2021, 10:15 • Písek • Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

90
    Písek právě vstřelil branku!
    Jihočeši se dočkali snížení na konci zápasu, kdy se střelou za záda Brycha prosadil domácí BILY.

87
    Za faul na hráče Písku dostal žlutou kartu Jahn.

84
    Trojnásobné střídání na straně Písku. Odchází Kalousek nahrazuje ho Vojta. Dále Pravdu nahrazuje Bily a také Volfa hráč Mařík.

83
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Jiskra přidává další gól. Fotbalisté se dostali do vápna, kdy jeden ze spoluhráčů obešel Satrapu, poslal míč u čáry před volnou branku, kde ho za čáru umístil střelou Brabec.

82
    Písek vybojoval volný přímý kop, ale branku neohrozil.

80
    Další střídání odchází Pavlík a nahrazuje ho Kuhajda.

75
    Další střídání hráčů v modrých dresech. Odchází Došlý a nahrazuje ho Jahn.

70
    Střídání na straně Jihočechů. Trávník opouští Pineau a nahrazuje ho Petr.

66
    Písečtí vybojovali rohový kop, který zahrával Pineau. Míč letěl do vápna, kde ho vyboxoval pryč Brych.

62
    Dvojnásobné střídání Domažlic. Hřiště opustil Dvořák a nahradil ho Pinc. A Černého nahradil Brabec.

51
    Jiskra zvyšuje svůj náskok druhou trefou, kdy po zahraném rohu míč doplachtil k BAUEROVI, který ho hlavou uklidil k tyči.

46
    Další rohový kop pro Domažlice, míč doputoval do vápna, kde ho na branku Písku nasměroval hráč hostů, ale Satrapa chytá do rukavic.

45+1
    Po 45. minutách se nastavila jedna minuta navíc, ve které Jiskra zahrávala rohový kop. Spoluhráč, který se dostal k zakončení hlavou, ale branku netrefil.

42
    Po delší době se do vápna dostal hostující hráč, ale Satrapa chytá míč do rukavic. Navíc byl faulován, následuje výkop od branky Písku.

40
    Po faulu uprostřed hřiště zůstal na trávníku ležet Kalousek, byl ošetřen a jeho protihráč Černý si ze souboje odnáší žlutou kartu.

35
    Žluta karta pro hostujícího Bauera.

31
    Hosté se po proměněném pokutovém kopu ujímají vedení, kdy kapitán MUŽÍK střelou k tyči dává gól. Brankář Písku skočil na druhou stranu než putoval míč.