Arménie – Lichtenštejnsko 1:1 (kon.) | Řecko – Švédsko 2:1 (kon.) | Kosovo – Španělsko 0:2 (kon.)
Itálie – Litva 5:0 (kon.) | Sev. Irsko – Švýcarsko 0:0 (kon.) | Bělorusko – Belgie 0:1 (kon.)
Wales – Estonsko 0:0 (kon.) | Albánie – San Marino 5:0 (kon.) | Maďarsko – Andorra 2:1 (kon.)
Polsko – Anglie 1:1 (kon.) | Island – Německo 0:4 (kon.) | S. Makedonie – Rumunsko 0:0 (kon.)
Arménie
1:1 (1:0)
Lichtenštejnsko
Středa 08.09.2021, 18:00 • Republican Stadium, Jerevan • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina J

To by bylo z mé stranky všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera a u fotbalu zase někdy na počtenou. (20:06:57)

Držení míče: 74 % : 26 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 11:0. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 6:9.

Kdo by tohle před začátkem zápasu očekával. Lichtenštejnsko zbořilo všechno fotbalové předsudky o trpaslíkovi a odveze si cenný bod za remízu 1:1. Arménie hrála celý zápas na jednu branku. Kdyby vyhrála o čtyři, o pět branek, tak by se nikdo nemohl divit. Jenže opak je pravdou, Lichtenštejnsko předvedlo parádně bránilo a odměnou byl vyrovnávací gól, který padl deset minut před koncem zápasu.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Daniel Kaufmann (Lichtenštejnsko).

90+3
    Zdá se, že tohle byla poslední akce tohoto zápasu. Rozhodčí za malý moment ukončí tento velmi zajímavý zápas.

90+2
    Poslední obléhání pokutového území soupeře. To ovšem končí vzápětí pohotovým zákrokem hostujícího brankáře.

90+1
    Tento zápas se protáhne o tři minuty.

90
    Rozhodčí za malou chvíli prozradí počet nastavených minut ve druhém poločasu.

89
    Konec dnešního utkání se pomalu, ale jiště blíží. Lichtenštejnsko je blízko k historickému výsledku.

88
    Nepřesnost střídá nepřesnost. Tohle nebude pro Arménii povedený reprezentační sraz.

87
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází André Calisir, přichází Išchan Gelojan.

86
    Sargis Adamjan se ocitnul v zajímavé střelecké příležitosti, ale bohužel pro jeho tým branku soupeře vůbec netrefil.

85
    Benjamin Büchel rozhodně nikde nebude spěchat, jelikož tento stav zápasu mu celkem vyhovuje.

84
    Hostující tým se zatáhnul před vlastní branku, kde bude statečně bránit tento skvělý výsledek.

82
    Závěrečné minuty budou tedy dost zajímavé. Arménie má před sebou velmi těžký úkol, aby se dostala opět do vedení.
    80. Noah FRICK - 1:1

80
    Lichtenštejnsko právě vstřelilo branku!
    Hostující tým se vydal na ojedinělý výlet na útočnou polovinu a hned z toho bylo gólové pozdvižení. NOAH FRICK využil zaváhání domácího brankáře a deset minut před koncem utkání dokázal vyrovnat – 1:1.

78
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Alexandr Karapeťan, přichází Erik Vardanjan.