Arménie – Lichtenštejnsko 1:1 (kon.) | Řecko – Švédsko 2:1 (kon.) | Kosovo – Španělsko 0:2 (kon.)
Itálie – Litva 5:0 (kon.) | Sev. Irsko – Švýcarsko 0:0 (kon.) | Bělorusko – Belgie 0:1 (kon.)
Wales – Estonsko 0:0 (kon.) | Albánie – San Marino 5:0 (kon.) | Maďarsko – Andorra 2:1 (kon.)
Polsko – Anglie 1:1 (kon.) | Island – Německo 0:4 (kon.) | S. Makedonie – Rumunsko 0:0 (kon.)
Maďarsko
2:1 (2:0)
Andorra
Středa 08.09.2021, 20:45 • Puskás Aréna, Budapešť • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina I

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:40:12)

Držení míče: 75 % : 25 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 7:2. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:19.

Je konec. Maďarsko sice zvítězilo nad Andorrou 2:1, ovšem rozhodně nemůže být spokojeno se svým výkonem po druhé vstřelené brance. Domácí se totiž nakonec třepali o vítězství až do poslední vteřiny, což rozhodně nikdo nečekal.
    Domácí vstoupili do utkání velice aktivně a už v 10. minutě získali pokutový kop, který proměnil Ádám Szalai. Maďaři pokračovali ve velkém nátlaku a v 18. minutě přidal druhou branku Endre Botka. Následně se ale tempo hry uklidnilo a gól už v první půli nepadl.
    V 48. minutě to mohlo být 3:0, ale Attila Szalai nezakončil přesně. V 68. minutě sice Andorra dala šťastný gól, ale ten nakonec nebyl uznán pro ofsajd. V 82. minutě se už ale hosté dočkali, protože se trefil Max Llovera! Ke konci zápasu byla Andorra dokonce v tlaku, ale vyrovnávací gól nevstřelila.
    Andorra bojovala v Maďarsku, ale nakonec prohrála těsně 1:2.

90+4

90+4
    Za ohlušujícího pískotu přiletěl centr do vápna, který našel hostujícího hráče, ale od něj se balón odrazil do zámezí.

90+3
    Márk Tamás ještě viděl žlutou kartu za svůj faul a Andorra má poslední volný kop a šanci získat něco neskutečného jako je bod na půdě Maďarska!

90+3
    Attila Szalai se po centru z rohu sice dostal ke hlavičce, ale ta letěla vedle brány Andorry.

90+3
    Posléze se Maďaři dostali do vápna soupeře a vybojovali rohový kop z pravé strany.

90+2
    Hosté ale posléze nedokázali vytěžit nic vážnějšího a dopustili se nedovoleného zákroku.

90+2
    Andorra poslala z volného kopu centr do vápna, který ale maďarská obrana odkopla jen do zámezí a následuje autové vhazování.

90+1
    Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Endre Botka, přichází Márk Tamás.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Dominik Szoboszlai se snažil prodrat do pravé části vápna, ale jeho pokus zblokoval hostující obránce.

89
    Ádám Szalai šel tentokrát do souboje s Alavedrou o něco tvrději a uviděl žlutou kartu od sudího.

87
    Albert Alavedra uviděl kartu žluté barvy za svůj nedovolený zákrok.

86
    Po autovém vhazování se míč dostal do domácí šestnáctky, ale následně se útočník Andorry dopustil faulu.

85
    Maďarsko je ale celkem nečekaně pod tlakem Andorry, což rozhodně nikdo nečekal a konec zápasu bude velmi dramatický.

84
    Po velmi nepřesné přihrávce domácích získala Andorra autové vhazování na polovině soupeře a chce překvapit fotbalový svět remízou, ovšem k té stále chybí jedna branka.