Magnitogorsk – Vladivostok 4:3 (po pr.) | Čerepovec – Čeljabinsk 1:2 (2:3 po s.n.) | Minsk – Jekatěrinburg 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Viťaz – Kazaň 1:2 (po pr.)
Metallurg Magnitogorsk
4:3 (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)
Admiral Vladivostok
Pátek 10.09.2021, 16:00 • Arena Metallurg • KHL

61:04
    Domácí se osvobodili a hosté se sotva potom dostali do pásma a Sajustov hákoval v levém rohu útočného pásma Minulina.

60:29
    Zernov podrazil Šuláka při rozehrávce a dvěma minutami zavánělo i sekání Karpova na zakončujícího Manukjana, hosté si berou timeout.

57:44
    Obidin dostává za podrážení dvě minuty pod vlivem velkého tlaku soupeře. Domácí berou timeout.

49:09
    Obidin hákoval na levém kruhu rychlého Čibisova, který sklepával pod sebe na Nikonceva.

36:45
    Snad potřetí, nebo počtvrté hrál někdo v šesti. Tentokráte pyká domácí celek.

33:41
    Kvůli neúspěšné trenérské výzvě dostává domácí lavička dvě minuty. Na trestnou lavici jde dnes potřetí Leipsic.

32:13
    Leipsic ztratil kotouč za svou brankou, kde následně podrazil Matuškina a oslabuje tak domácí.

29:17
    Arťom Minulin podrazil na pravé straně Ševčenka a bez protestů odchází z ledu.

24:23
    Šulák se diví, ale hosté budou pykat za příliš mnoho hráčů na ledě.

12:03
    Už ne, protože domácí hráli v šesti.

11:21
    Vladislav Kaletnik hákoval na levé straně a dostane dvě minuty.

08:10
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Dmitrij Lugin.

02:19
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Arťom Garejev – 2 min., podrážení).

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 5. Karpov (Currie, Maillet), 56. Karpov (Zemčonok, Korosteljov), 59. Maillet (J. Jakovlev, Hultström), 63. Korosteljov (Čibisov) – 13. Obidin (Šulák), 34. Rihards Bukarts (Mozík, Šulák), 46. Kotljarevskij (A. Ševčenko)

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (46. Košečkin) – Zemčonok, J. Jakovlev (C), Hultström, Makljukov, Minulin, Pašnin (A), Nikolajev – Korobkin, Několenko, Akolzin – Čibisov, Currie, Nikoncev (A) – Košelev, Zernov, Karpov – Leipsic, Maillet, Jurov – Korosteljov.
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Serebrjakov) – Šulák, Mozík, Matuškin (A), Fazylzjanov, Metalnikov, F. Beljakov, Palivko, Ťuťunnikov – Manukjan, Sajustov (A), Rihards Bukarts – Lugin (A), Kaletnik, Kestner – A. Ševčenko, Makarenko, Verba – Obidin, A. Garejev, Kotljarevskij.

Rozhodčí: Birin, Ravodin – Zacharenkov, Novikov

Diváci: 1 000