Jihlava – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 5:4 (4:3 po s.n.) | Hvězda Praha – PZ Kladno 8:0 (kon.)
Technika Brno – Tábor 3:1 (kon.) | Třemošná – Plzeň 0:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 5:3 (kon.)
Motor ČB – Kobra 7:1 (kon.) | Kometa Brno – HK MD Šumperk 2:4 (kon.) | Třinec – Zlín 10:3 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 4:6 (kon.) | Poruba – Vsetín 6:2 (kon.) | Kladno – Liberec 2:8 (kon.)
Vítkovice – Olomouc 3:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:3 (4:3, 1:0, 0:0)
Piráti Chomutov
Sobota 18.09.2021, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga dorostu • Skupina Západ

53:05
    Dlouho se v pěti nehrálo. Znovu se vylučuje na straně Chomutova, což velmi nelibě nese hlavní trenér hostů Kamil Koláček. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Adam Žižka (CHM).

50:50
    Brankář Alexandr Perůtka (CHM) podrazil domácího hráče, za což ho hlavní rozhodčí vyloučil na dvě minuty. Proti tomu protestoval jak asistent kapitána Dominik Mišovic, tak také trenéři Chomutova. Menší trest odjel odpykat Vojtěch Čihař (CHM).

39:02
    Domácí budou hrát v závěru třetiny ve čtyřech. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Vojtěch Vochvest (MBL).

32:08
    Boleslav hrála v šesti, čehož si všiml čárový sudí. Dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí na trestné lavici Jan Hurt (MBL).

29:56
    Vylučuje se na straně hostů. Za podrážení dostal dvě minuty Adam Žižka (CHM).

22:50
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Menší trest za držení dostal Radim Ibl (CHM).

17:24
    Hlavní rozhodčí opět vylučuje. Na dvě minuty byl vyloučen Jakub Vítek (MBL) za vražení na hrazení.

14:56
    První vyloučení na straně domácích. Menší trest za podrážení obdržel Patrik Král (MBL).

11:10
    Za podrážení dostal dvě minuty Václav Pašek (CHM).

05:53
    První vyloučení zápasu. Menší trest dostal za nedovolené bránění Dominik Badinka (CHM).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 2. Hradec (Lisler), 2. Steklý (Šindelář, Hasman), 9. Hurt (Vochvest), 11. Vítek (Lisler, Vochvest), 25. Vítek (Hradec, Šindelář) – 5. Titlbach (Pospíšil, Badinka), 16. Titlbach (Badinka), 17. Pospíšil (Titlbach)

BK Mladá Boleslav: Hora (Vystrčil) – Sypecký, Křivánek, Vochvest (C), Hlinský, Halman, Vlasák – Šachl, Hasman (A), Hradec (A), Hurt, Steklý, Moyeseyev, Král, Vítek, Gron, Šindelář, Lisler
    Piráti Chomutov: Štěrba (2. Perůtka) – Pašek, Svoboda, Hynek (C), Ibl, Badinka, Žižka – Čihař, Klobouček, Vondrášek, Stejskal, Grosskopf, Pospíšil, Titlbach (A), Mišovic (A)

Rozhodčí: Ovsík – Karda, Kučera