Nice – Monaco 2:2 (kon.) | Angers – Nantes 1:4 (kon.) | Clermont Foot – Brest 1:1 (kon.)
Remeš – Lorient 0:0 (kon.) | Troyes – Montpellier 1:1 (kon.) | Marseille – Rennes 2:0 (kon.)
PSG – Lyon 2:1 (kon.)
Clermont Foot
1:1 (0:0)
Stade Brestois 29
Neděle 19.09.2021, 15:00 • Stade Gabriel Montpied, Clermont-Ferrand • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 6. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (16:55:37)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 3:1. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:19.

Je dobojováno! Druhý poločas už byl o poznání zajímavějším poločasem. Všechno to začalo v 50. minutě, kdy se zbytečně nechal vyloučit domácí Johan Gastien. Toto vyloučení dokázali hosté z Brestu potrestat vzápětí, když se trefil Brendan Chardonnet. Na vyrovnání jsme si museli počkat třináct minut. Elba Rašani si skvěle naskočil na centr a se štěstím vyrovnal. Zákrok brankáře byl už za čarou. Zbytek utkání už byl poměrně vyrovnaný, a tak se nemůžeme divit, že zápas skončil remízou 1:1.

90+5

90+4
    Hostující tým se diví, ale tohle byl nedovolený zákrok. Možnost ohrozit domácí branku opět selhala.

90+3
    Clermont se dokázal ubránil a získal míč pro sebe. Domácí tým rozhodně nikde nebude spěchat.

90+2
    Nastavený čas začal kombinací hostujícího týmu, který se musí prokombinovat skvělou a hlavně pozornou obranou soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Ronaël Pierre-Gabriel napřáhnul ke zajímavé střele, která nechala vyniknout domácího brankáře.

89
    Domácí brankář se opět protáhne odkopem od své branky. Domácí obrana si v tuto chvíli může oddechnout.

88
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Irvin Cardona, přichází Rafiki Saïd.

87
    Brest se nadechuje k finálnímu tlaku do oslabené obrany domácího týmu. Podaří se jim skórovat?

86
    Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Vital N'Simba, přichází Arial Mendy.
    Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Jason Berthomier, přichází Oriol Busquets.

85
    Jim Allevinah rozhodně oživil domácí hru v ofenzivní části hřiště a je pro hostující obranu hrozbou.

84
    Míč se v tuto chvíli pohybuje okolo domácího vápna, Clermont se musí bránit, ale zvládá to.

83
    Brendan Chardonnet byl pod tlakem dotírajícího útočníka, ale kapitán Brestu to nakonec zvládnul.

82
    Hianga'a Mbock se dopustil nedovoleného zákroku a rozhodčí to nemohl přehlédnout. Clermont bude mít k dispozici standardní situaci.

81
    Franck Honorat zastavil míč až v zámezí. Tohle bude odkop od domácí branky v podání Desmase.

80
    Jim Allevinah se snažil překonat dva obránce na jednou, ale pro domácího hráče to bylo velké sousto.