Ústí n/L – Havířov | 4:3 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 4:3 (3:0 po s.n.) | | | Vrchlabí – Jihlava | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Litoměřice – Kadaň | 5:2 (kon.) | | | Slavia – Šumperk | 5:4 (kon.) | | | Sokolov – Benátky n/J | 4:1 (kon.) |
Třebíč – Kolín | 4:1 (kon.) | | | Prostějov – Frýdek-M. | 4:5 (kon.) |
Hvězda Praha – Chomutov | 6:1 (kon.) | | | Jihlava – Pardubice | 4:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Slavia | 1:6 (kon.) |
Třemošná – K. Vary | 1:5 (kon.) | | | Technika Brno – Kobra | 3:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kladno | 5:0 (kon.) |
HC Litvínov – Liberec | 2:5 (kon.) | | | Plzeň – PZ Kladno | 15:0 (kon.) | | | Třinec – Olomouc | 7:0 (kon.) |
Vítkovice – HK MD Šumperk | 4:1 (kon.) | | | Zlín – Vsetín | 6:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Havířov | 4:2 (kon.) |
Motor ČB – Mountfield HK | 2:6 (kon.) |
Barys – Novosibirsk | 2:1 (po pr.) | | | Jekatěrinburg – Čeljabinsk | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Magnitogorsk – CSKA Moskva | 4:0 (kon.) |
Jokerit – Soči | 4:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Dynamo Moskva | 4:2 (kon.) | | | Viťaz – Chabarovsk | 4:1 (kon.) |
Jaroslavl – Ufa | 2:3 (po pr.) | | | Minsk – Petrohrad | 1:2 (po pr.) |
SHK Hodonín – Kopřivnice | 2:4 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Děčín | 2:1 (kon.) | | | Nová Paka – Letňany | 5:4 (po pr.) |
Příbram – Řisuty | 7:2 (kon.) | | | Cheb – Tábor | 8:7 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Klatovy | 2:5 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí | 3:2 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Jablonec n/N | 8:3 (kon.) | | | Bílina – Hronov | 5:0 (kon.) |
Opava – Žďár n/S | 6:4 (kon.) | | | Nový Jičín – Kometa Brno B | 5:3 (kon.) | | | Kobra – Písek | 6:3 (kon.) |
Třinec – Olomouc | 1:5 (kon.) | | | Havířov – Vítkovice | 1:5 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 2:8 (kon.) |
Slavia – Kladno | 0:1 (0:2 po s.n.) | | | Zlín – Pardubice | 3:6 (kon.) | | | Motor ČB – Mladá Boleslav | 0:5 (kon.) |
Kometa Brno – Mountfield HK | 0:1 (kon.) | | | Salzburg – Liberec | 2:6 (kon.) | | | Jihlava – Sparta | 6:3 (kon.) |
HC Litvínov – Plzeň | 0:2 (kon.) |
Kadaň – Chomutov | 4:9 (kon.) |
konec
HC Škoda Plzeň
15:0
(5:0, 5:0, 5:0)
PZ Kladno
52:08
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kučera – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
37:20
|
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Toman – 2 min., napadení).
|
|
10:03
|
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Vančura – 2 min., podrážení).
|
|
01:47
|
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Krejča – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
2. Hořejší (Řehoř, Mazanec), 4. Hořejší (Mazanec), 8. Řehoř (Hofrajtr), 17. Hořejší (Mazanec), 19. Tolar (Lučan, Beran), 21. Kučera (Hořejší), 22. Bílek (Lučan, Kučera), 27. Řehoř (Beran, Lučan), 30. Hromádka, 37. Hořejší (Pittr, Hofrajtr), 44. Benák (Tolar), 57. Mazanec (Tolar, Benák), 58. Buzek (Makovec, Kučera), 58. Pittr, 60. Bílek (Kučera)
Rozhodčí: Kosnar – Zicháček, Štofa
Diváci: 54
Neproměněná penalta:
HC Škoda Plzeň:
Jansa (Mečl) – Tolar, Jiříček, Lučan (A), Hromádka, Buzek, Skala, Eichler – Bílek, Beran, Hořejší (C), Mazanec, Řehoř, Hofrajtr, Pittr, Kučera, Benák, Makovec.
Náhradníci:
Trenér:
PZ Kladno: Menc (41. Růžička) – Krejča, Darsa, Novák, Gaži, Frýda, Trojna, Kollmann – Dyk, Přibyl, Vančura, Sojka (C), Schejbal, Šabada, Hasman, Toman.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
PZ Kladno: Menc (41. Růžička) – Krejča, Darsa, Novák, Gaži, Frýda, Trojna, Kollmann – Dyk, Přibyl, Vančura, Sojka (C), Schejbal, Šabada, Hasman, Toman.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kosnar – Zicháček, Štofa
Diváci: 54
Jakub Štěrba
@sterba19