Chabarovsk – N.Novgorod 4:3 (po pr.) | Kunlun – Dynamo Moskva 3:5 (kon.)
3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 30.09.2021, 18:30 • Sportoviště univerziády Šen-čen • KHL

51:19
    Hosté hráli v pěti a domácím se nabízí jedna z posledních šancí na srovnání. Přesilová hra bude následovat po komerční přestávce.

44:05
    Těžké chvíle pro domácí. Dynamo má totiž 1:53 minuty dlouhou přesilovku pět na tři po faulu Brandona Yipa kolenem.

43:58
    Spencer Foo jde na dvě minuty ven za podrážení.

38:34
    Jeremy Smith bude zřejmě v permanenci i nyní, neboť Tyler Wong, další autor dnešní branky, jde na dvě minuty ven za držení hole.

32:04
    Eric O'Dell, který se zasloužil o zatím poslední branku svého týmu, nyní musí zvládnout jiný zápis do statistik – dvě minuty za vysokou hůl.

28:28
    Šance pro domácí, jak opět otočit stav. Alexandr Petunin dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

15:43
    A právě obránce Victor Bartley hasil celou situaci v obranném pásmu, kde se provinil držením soupeře.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 3. J. Chu (Sproul, Seto), 8. Wong (Yip), 25. S. Foo (Lockhart, P. Foo) – 12. Pedan (Bryzgalov, Fisenko), 17. Galijev (Volkov, Šipačov), 22. O'Dell (An. Sergejev), 45. Galijev (Šipačov, O'Dell), 59. Fisenko (Galijev)

Red Star Kunlun: J. Smith (Lazušin) – Sproul (A), N. Chlystov, Chelios, Yuen, Fram, Bartley (A), Jen – S. Foo, Lockhart, P. Foo – Yip (C), Werek, Wong – Nicholls, Riche, C. Kane – J. Chu, Seto, Ying.
    Dynamo Moskva: A. Jerjomenko (I. Bočarov) – Vojnov, Mironov (A), Volkov, An. Sergejev, Pedan, J. Zajcev, S. Bojkov, Novikov – Galijev, Petunin, Šipačov (C) – Klinkhammer, O'Dell (A), Raševskij – Fisenko, Bryzgalov, Michajlov – Čebykin, Igumnov, V. Jefremov.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Jevgenij Romaško – Ilja Koljasnikov, Roman Maximovskij