Washington – New Jersey 4:5 (kon.) | Columbus – St. Louis 5:2 (kon.) | Ottawa – Toronto 0:4 (kon.)
Dallas – Florida 3:4 (0:1 po s.n.) | Winnipeg – Edmonton 5:1 (kon.) | Chicago – Detroit 3:4 (2:3 po s.n.)
Calgary – Seattle 3:4 (1:2 po s.n.) | Anaheim – Arizona 1:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
Dallas Stars
3:4 (0:1, 3:1, 0:1 - 0:0)
Florida Panthers
Čtvrtek 30.09.2021, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Příprava NHL
    Serron NOEL - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
    Autorem vítězného nájezdu je SERRON NOEL!
    59:16 Serron NOEL - 3:3

59:16
    Florida právě vstřelila branku!
    Florida se nakonec v poslední minutě dočkala vytouženého vyrovnání! O to se postaral SERRON NOEL, který pravděpodobně pošle duel do prodloužení! Asistence: Mason Marchment, Eetu Luostarinen

53:46
    Mohlo být vyrovnáno! Priskie se dostal k volnému puku v útočném pásmu, ale zakončil jen do tyče!

49:14
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Noel – 2 min., nedovolené bránění).
    34:07 Jamie BENN - 3:2

34:07
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí Dallas dokonce bleskově otáčí vývoj dnešního souboje! Necelé dvě minuty po vyrovnání posílá domácí celek do vedení JAMIE BENN! Asistence: Alex Petrovic.
    32:48 Jason ROBERTSON - 2:2

32:48
    Je vyrovnáno! Domácí Dallas dokázal během prostřední periody smazat náskok svého soupeře. O vyrovnávací branku se postaral JASON ROBERTSON! Asistence: Ryan Suter, Wyatt Johnston.

31:11
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Kiersted – 2 min., držení).
    26:55 Alexandr RADULOV - 1:2

26:55
    Domácí Dallas se nakonec dočkal rychlé odpovědi! Po tlaku v útočném pásmu překonal hostujícího gólmana Gibsona ALEXANDR RADULOV! Asistence: Jacob Peterson, Tyler Seguin.
    22:57 Logan HUTSKO - 0:2

22:57
    Florida přidává v úvodu druhé části také druhou branku! Z ojedinělého výpadu hostů ve druhé třetině se prosadil LOGAN HUTSKO! Asistence: Zac Dalpe, Henry Bowlby.

06:32
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Carlsson – 2 min., držení).
    03:20 Mason MARCHMENT - 0:1

03:20
    Hostující Florida využívá svou úvodní přesilovku v souboji a dostává se do vedení! Hosté se usadili v útočném pásmu a po kombinaci se prosadil MASON MARCHMENT! Asistence: Owen Tippett, Eetu Luostarinen.

02:40
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Benn – 2 min., faul loktem).

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 27. Radulov (Peterson, Seguin), 33. Robertson (Suter, Johnston), 35. Benn (Petrovic) – 4. Marchment (Tippett, Luostarinen), 23. Hutsko (Dalpe, Bowlby), 60. Noel (Marchment, Luostarinen), rozh. náj. Noel