Jihlava – Motor ČB 5:4 (kon.) | Zlín – Přerov 2:5 (kon.) | Třemošná – Liberec 1:7 (kon.)
Mladá Boleslav – Hvězda Praha 4:0 (kon.) | Technika Brno – Mountfield HK 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 0:3 (kon.)
Sparta – Kobra 11:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:4 (kon.) | Třinec – HK MD Šumperk 5:1 (kon.)
Poruba – Havířov 5:2 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 6:5 (po pr.) | Tábor – Slavia 0:6 (kon.)
Vsetín – Olomouc 5:2 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 10:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:4 (1:0, 2:2, 2:2)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 02.10.2021, 12:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Třetí třetina přinesla stejně jako druhá dva góly na každé straně. Nejprve šla Dukla do dvoubrankového vedení, které ztratila při dvojnásobném oslabení. Vítěznou branku Jihlavy vstřelil Matěj Vojáček. Motor odjíždí z Jihlavy bez bodu.

Přeji hezký zbytek dne. (14:13:52)

Po zápase se ještě strhla hromadná bitka.

59:55
    Budějovice si vyžádaly oddechový čas.

59:27
    Motor to zkouší se šesti hráči v poli.

58:46
    Motoru se nedaří udržet v útočném pásmu.

58:00
    Přečíslení Jihlavy tři na dva, končí vedle branky Cinka.

57:46
    Budějovice si vytváří tlak. Jihlava vyhazuje na zakázané uvolnění.

56:08
    Střelu Budějovic z pravého kruhu si Sigmund pohlídal.

55:27
    Hra se přelévá ze strany na stranu bez větších šancí na obou stranách.

53:58
    Jungwirth pálil od modré. Cink střelu chytil do své lapačky.

52:37
    Sigmund chytá střelu budějovického hráče, který střílel z pravého kruhu.

52:13
    Tvrdou střelu Šimona zblokoval jihlavský obránce.

51:20
    Budějovický hráč trefuje boční síť Sigmundovy branky.

49:44
    Šimon obral Peše o puk a snažil se zakončit.

48:52
    Pešova přihrávka nenašla volného Modla.

47:27
    Dukla právě vstřelila branku!
    Kudrna našel před brankou úplně volného MATĚJE VOJÁČKA, který přesně trefuje zařízení a vrací Dukle vedení. Asistence: Václav Kudrna, Hynek Peš.

46:35
    Rázem je stav vyrovnaný, oba týmy začínají od nuly.

45:23
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Budějovice využívají přesilovou hru a srovnávají stav utkání na 4:4. Vyrovnávací branku tečoval před bránou LUKÁŠ VÁŇA. Asistence: Tomáš Strnad.

45:08
    Budějovice rychle využívají dvojnásobnou přesilovou hru. Kdy se přesně trefil VIKTOR KOTALÍK. Asistence: Martin Wilmann.

44:56
    Jihlava jde do tří. Budějovice mají k dispozici přesilovku 5 na 3.

44:56
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jeletz – 2 min., sekání).

44:33
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Topol – 2 min., krosček).

44:16
    Budějovice na třikrát ostřelovaly Sigmundovu branku.

43:24
    Přesilovka využita. Z pravého kruhu se přesně trefuje JAKUB MODL. Asistence: Kevin Coufal.

42:50
    Vandasova střela od modré orazítkovala pravou tyčku Cinkovy branky.

42:30
    Budějovice se osvobozují.

41:36
    Jihlava si zahraje další přesilovou hru.

41:36
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Postl – 2 min., faul kolenem).

40:19
    Problém vyřešen. Hra může pokračovat.

40:19
    Hra je přerušena kvůli problému s mantinelem. Hráči se rozbruslují na ledové ploše.

40:08

40:01

Druhá třetina přinesla dva góly na obou stranách. Nejdříve se trefila domácí Dukla, když dala dva rychlé góly. Motoru se podařilo dát první branku v 36. minutě a o dvě minuty později Budějovice snížily na rozdíl jedné branky. Do třetí třetiny se půjde za stavu 3:2 pro Jihlavu.
    Třetí třetina začne cca v 13:34.

40:00

39:47
    Dukle se přesilovka příliš nedaří. Z kruhu střílel budějovický útočník Sigmund je připraven a chytá.

39:29
    Ošmera střelou ze středního pásma zasáhl připraveného Cinka.

38:59
    Hynek Peš zaváží puk do útočného pásma Jihlavy.

38:31
    Nahození před bránu tečoval Kudrna nad Cinkovu branku.

38:08
    Jihlava má k dispozici další přesilovou hru.

38:08
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Vachun – 2 min., nedovolené bránění).

37:40
    Bylo nařízeno trestné střílení, ke kterému se rozjel SAMUEL DRANČÁK, který střelou nad vyrážečku snižuje na 2:3. Bez asistence.

37:40
    Budějovický Šimon jel sám na Sigmunda. Jihlavský gólman ho dokázal vychytat a nedovolil snížení.

35:57
    Budějovický kapitán VIKTOR KOTALÍK vstřeluje první branku svého týmu, když se na podruhé dostal k odraženému puku. Bez asistence.

35:00
    Jihlava své oslabení ubránila.

35:00

34:44
    Hohenbergerovu střelu od modré chytá Sigmund do lapačky.

34:07
    Budějovice si zatím nevytvořily žádnou šanci.

33:26
    Jihlava vyhazuje pouze do středního pásma.

33:00
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Kudrna – 2 min., nedovolené bránění).

32:22
    Zakázané uvolnění Jihlavy.

30:31

30:18
    Přesilová hra Jihlavy se příliš nedaří. Největší šance byla na straně Budějovic.

28:31
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Postl – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

28:31
    Neuznaný gól Českých Budějovic.

28:24
    Tvrdá střela Klapici končí na hrudi Cinka.

28:00
    Jihlava se vlastní vinou vyhnala z útočného pásma.

27:21
    Fábera vyhodil puk mimo led. Vhazuje se po pravici Sigmunda.

26:17
    Nyní se ofsajdem provinila domácí Dukla Jihlava.

25:37
    Ofsajd Budějovic.

23:44
    Rázem Dukla vede o tři góly. Do prázdné brány dorážel puk JÁCHYM JUNGWIRTH. Akce jako přes kopírák. Asistence: Tobias Chlubna, Adam Veselský.

23:06
    Závar před budějovickou brankou nejlépe vyřešil ADAM OŠMERA, který dorazil puk do odkryté brány. Asistence: Hynek Peš.

22:00
    Hanek Peš trefuje oblouk branky.

21:15
    Závar před brankou Budějovic.

20:11
    Zakázané uvolnění jihlavských. Hra se přesouvá před Sigmunda.

20:01

Utkání bylo ze začátku vyrovnané, ani jeden tým se nedostal do velkých šancí. V půlce první třetiny se Jihlava dostala do tempa a začala si vytvářet více šancí. První gól vstřelil jihlavský Kevin Coufal, který proměnil trestné střílení.
    Druhá třetina začne cca ve 12:48.

20:00

19:43
    Ošmerova střela od modré skončila za brankovou čarou, ale branka není uznána pro zásah vysokou holí.

19:21
    Vojáček zakončuje pouze do připraveného Cinka.

19:00
    Po závaru před budějovickou branku hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

17:45
    Ošmera se snažil zakončit zpoza branky, ale zakončení mu nevyšlo.

17:00
    Kotalík jel sám na Sigmunda, ale přestřelil branku.

16:03
    Dlouhou nahrávku Vandase na modrou zastavuje ofsajd.

15:01
    Ofsajd Jihlavy. Vhazuje se po levici Sigmunda.

14:35
    Hynek Peš netrefuje prázdnou bránu.

13:51
    Coufak přihrával Klapicovi, který trefuje pouze lapačku Cinka.

12:04
    Vojáček nahrával Kudrnovi, ten však nezakončil do odkryté branky.

11:27
    Jihlava proměňuje trestné střílení. KEVIN COUFAL zvolil kličku do forhendu a zakončoval do prázdné brány. Bez asistence.

11:26
    Coufal se dostal do samostatného úniku, jeho backhendovou kličku vychytal Cink. Byl hákován následuje trestné střílení.

10:04
    Po chybě v rozehrávce Dukly se ke střele dostal budějovický hráč. Sigmund chytá do lapačky.

09:53
    Humeníkova střela od modré končí v lapačce Sigmunda.

09:35
    Nahození Topola od modré chytá Cink.

09:16
    JIhlava se dostává do tempa a začíná si vytvářet pěkné šance.

09:09
    Vojáčkova šance končí pod lapačkou Cinka.

08:27
    Coufalova střela trefuje Cinka do betonu.

07:58
    Při přechodu do útočného pásma se Jihlava provinila ofsajdem.

06:47
    Coufal přihrával před branku Budějovic, ale nebyl tam nikdo z jihlavských, kdo by přihrávku zachytil.

06:10
    Hra se odbývá ve středním pásmu bez větších šancí na obou stranách.

04:20
    Jihlavě se nedaří dostat do obranného pásma hostů.

03:32
    Střela budějovického hráče minula branku.

02:56
    Dukla vyhazuje na zakázané uvolnění.

02:12
    Budějvice kombinují v útočném pásmu.

01:00
    Vachunovu střelu lapí Sigmund do lapačky.

00:25
    Jihlava se drží v útočném pásmu.

00:01

Budějovice nastupují na led.

HC Dukla Jihlava: Sigmund (Uhrin) – Vandas, Löffler, Topol, Hamřík, Jeletz, Ošmera – Veselský, Coufal, Klapica – Vojáček, Peš, Kudrna – Modl, Jungwirth, Váňa – Chlubna. Trenér: Marek Melenovský.

Rozhodčí: Honza – Kalina, Kopecký.

Dobrý den, vítejte u osmého kola Extraligy dorostu. V tomto zápase proti sobě nastoupí domácí HC Dukla Jihlava a Motor České Budějovice. Dukla Jihlava hraje ve skvělé formě. Ze šesti zápasů dokázala vyhrát pět. Určitě bude chtít na své úspěšné tažení navázat a atakovat první příčku. Naopak Budějovice se trápí. Ze sedmi utkání vyhrály pouze dvě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Andrea Nováková

Branky a nahrávky: 12. Coufal, 24. Ošmera (Peš), 24. Jungwirth (Chlubna, Veselský), 44. Modl (Coufal), 48. Vojáček (Kudrna, Peš) – 36. Kotalík, 38. Drančák, 46. Kotalík (Willmann), 46. Váňa (Strnad)

Banes Motor České Budějovice: Cinka (Kurz) – Lukáš, Willmann, Vachun, Váňa, Fábera, Schmidtmayer – Kotalík, Drančák, Humeník – Šimon, Hohenberger, Postl – Lukeš, Aulický, Strnad – Kretschmer. Trenér: Milan Dančišin.

Rozhodčí: Honza – Kalina, Kopecký