Ústí n/L – Benátky n/J 1:4 (kon.) | Vrchlabí – Poruba 2011 4:3 (kon.) | Litoměřice – Vsetín 3:2 (kon.)
Slavia – Jihlava 3:7 (kon.) | Sokolov – Šumperk 2:5 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 2:3 (kon.)
Třebíč – Kadaň 5:1 (kon.) | Prostějov – Kolín 4:2 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 02.10.2021, 17:00 • DD Elektromont Aréna • Chance liga • 7. kolo

Ode mne to je z dnešního utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (19:33:59)

Máme tu konec dnešního utkání. HC Stadion nakonec vítězí v utkání 4:3 a připisují si do tabulky velice cenné a důležité tři body. Soukup dnes vychytal dva samostatné nájezdy Špačka a jednou mu pomohla při střele Hoťka tyč.

59:37
    Matýs a Formánek vyváží puk do středního pásma.

59:00
    Muštukovs opět na střídačce.
    58:53 Markus KORKIAKOSKI - 4:3

58:53
    Poruba právě vstřelila branku!
    Hosté snižují. Rána z levé strany z těžkého úhlu skončila za zády Soukupa. Střelcem branky je MARKUS KORKIAKOSKI. Asistence: Tomáš Guman, Jakub Husa.

58:31
    Puk v hledišti. Vhazování po pravici Soukupa. Hra je ještě nyní na chvilku přerušena, protože se bude znovu ukotvovat domácí branka.

57:10
    Domácí se snaží hrát nyní už úsporně a zaváží puky pouze do útočné třetiny a tam šetří čas.

56:22
    Matýs se přes tři obránců ke střele nedostal.

55:40
    Ofsajd nyní zastavil akci TORAXU.

54:38
    Hosté se nepřesnou přihrávkou připravují o útočné pásmo.

54:00
    Szathmáry od modré trefil ochrannou síť.

53:57
    Kozákův pokus od modré našel lapačku Soukupa.

53:33
    Nahození Jelínka od modré nebylo přesné.

52:48
    Poruba se snaží ještě s výsledkem něco udělat, ale zatím se do šancí nedostává.

51:54
    Urbanec ranou od modré našel lapačku Soukupa.

51:35
    Chalupa proti přesile v útočném pásmu neuspěl.

50:45
    Jelínek se přes Husu ke střele nedostal.

50:28
    Soukup raději puk ve svém brankovišti přikryl lapačkou a uklidňil tak hru.

49:39
    Toman z mezikruží v dobré šanci přestřelil.

49:16
    Urban v útočném pásmu s Kučerou střelu nevymyslely.

48:17
    Bitten vypálil z levého kruhu, Soukup zasáhl betonem.
    47:42 Tomáš KAUT - 4:2

47:42
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Domácí využívají druhou přesilou hru v utkání a berou si zpět dvoubrankové vedení. Linhart našel přesnou přihrávkou na levém kruhu TOMÁŠE KAUTA, který vypálil z první a trefil přesně místo nad lapačkou. Asistence: Tomáš Linhart, Patrik Urban.

47:15
    Jelínek od modré trefuje lapačku Muštukovse.

46:39
    Poruba ihned vyhazuje.

46:28
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Guman – 2 min., hrubost).

Dnešní utkání sleduje 606 diváků.

45:50
    Domácí nahazují do pásma a střídají.

45:01
    Linhartův pokus od modré našel na těle Muštukovs.

44:10
    Matýsova dělovka z mezikruží šla nad.

43:49
    Bitten měl prázdnou branku, ale v tísni nezakončil přesně.

43:19
    Puk na domácí střídačce. Vhazování po levici Soukupa.

43:13
    Špaček ujel sám po pravé straně na Soukupa a ten ho stejně jako ve druhé třetině vychytal.

43:03
    Puk ztratil rozhodčí ve skrumáži těl za brankou hostů z dohledu a proto odpískal. Vhazování po levici Muštukovse.

42:41
    Matýs z pravého kruhu nepřekvapil schovanou střelou Muštukovse.

42:14
    Husův pokus přizvedl nad branku Linhart.

41:51
    Chalupa v obrovské šanci vychytán Muštukovsem.

41:27
    Chalupovo zakončení našlo lapačku Muštukovse.

41:17
    Puk v hledišti. Vhazování po levici Soukupa.

40:44
    Oba týmy poprvé ve třetí třetině střídají.

40:01
    Buly pro TORAX.

40:01

Hráči se nám pomalu vrací zpět na ledovou plochu.

Další třetina začne přibližně v 18:54.

Po druhé třetině vede domácí Vrchlabí již jen 3:2. Druhá část patřila jasně TORAXU, který zásluhou dvou využitých přesilových her snížili na rozdíl jediné branky. Branky vstřelil Guman a Kozák.

40:00

39:38
    Kozákovo nahození od modré Soukup vyrazil betonem.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:05
    Matýs se proti přesile do útočného pásma nedostal.

37:44

37:07
    Po chybě Matýse ujel sám na Soukupa Špaček a vyzkoušel kličku do bekhendu, ale Soukup situaci přečetl a puk vyrazil vyrážečkou.

36:31
    Linhartova rána od modré šla nad branku a poté následně vyhazují.

35:44
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Šimon Szathmáry – 2 min., držení).

35:44
    Kučera si výborně vybruslil s pukem před branku a moc nechybělo,aby Muštukovse překonal.

35:22
    Zakázané uvolnění TORAXU.

34:54
    Domácí se snaží dostat do útočného pásma a ohrozit Muštukovse.

33:44
    Zemanovo bekhendové zakončení šlo vedle branky.

33:13
    Puk skončil na domácí střídačce. Vhazování ve středním pásmu.

32:54
    Icing Poruby.

32:42
    Formánkův skrytý pokus z pravého kruhu zamířil do náruče Muštukovse. Následuje komerční přestávka.

32:34
    Puk v ochranné síti. Vhazování po levici Soukupa.

32:18
    Čtvrtá domácí formace se snaží něco v útočném pásmu vymyslet.
    30:51 Lukáš KOZÁK - 3:2

30:51
    A máme to už jen o gól. TORAX využil druhou přesilovou hru. Jenyš našel přesně na pravém kruhu LUKÁŠE KOZÁKA, který prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Pavel Jenyš, Tomáš Guman.

30:28
    Chalupa odpaluje puk až na Muštukovse.

30:01
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Marek Voženílek – 2 min., krosček).

29:50
    Vylučovat se nebude. Jakub Soukup zahrál puk v ochranném pásmu.

29:50
    Soukup výborně vyjel a vypíchl puk, ale rozhodčí se jdou poradit.

28:13
    Hoťěk málem z levé strany překvapil Soukupa, ten tak tak vyrazil puk vedle branky.

27:32
    Zeman nahazuje na Muštukovse a domácí tak mohou po oslabení srovnat své řady.

27:07

26:12
    Jakub Soukup odpaluje puk do středního pásma, kde se hosté provinili hrou vysokou holí.

25:42
    Kautova rána z pravého kruhu skončila v připravené lapačce Muštukovse.

25:07
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Tomáš Zeman – 2 min., sekání).

25:00
    Domácí půjdou opět do čtyř.
    24:20 Tomáš GUMAN - 3:1

24:20
    TORAX snižuje na rozdíl dvou branek z přesilové hry. TOMÁŠ GUMAN si vybruslil na levý kruh a přesnou ranou mezi betony překonal Soukupa. Asistence: Šimon Szathmáry, Pavel Jenyš.

23:56
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Tomáš Kaut – 2 min., hákování).

23:46
    Kučera z levé strany neprostřelil pozorného Muštukovse.

22:52
    Bitten ani Kanko se s pukem do útočné pásma nepodívali.

22:13
    Soukup si pohlídal místo u své bližší tyčky a včas zasáhl.

22:05
    Zeman našel mezi kruhy Pochobradského, který ještě místo střely volil přihrávku zpět na Zemana, což bylo špatné řešení.

21:29
    Jenyš z levé strany přestřelil.

21:10
    Puk skončil v ochranné síti za brankou Soukupa. Vhazování ve středním pásmu.

20:19
    Nahození ze středního pásma si Soukup pohlídal.

20:01
    Buly pro Porubu.

20:01

Hráči se nám vrací zpět na ledovou plochu.

Další třetina začne přibližně v 17:58.

Po první třetině vede Vrchlabí 3:0, když se 2x trefil Mrňa a jednou Matýs. Hosté trefili zásluhou Hoťka v největší šanci tyčku.

18:35
    Domácí vedou již o tři branky. ONDŘEJ MATÝS si s pukem vybruslil po levé straně do útočného pásma a přesnou ranou na lapačku překonal Muštukovse. Asistence: František Formánek, Tomáš Jelínek.

18:06
    Poruba se snaží ještě do konce první třetiny snížit, ale nedaří se jim v útočném pásmu nic vymyslet.

17:08
    Ofsajd Poruby.
    16:25 Pavel MRŇA - 2:0

16:25
    Domácí vedou o dvě branky a využívají přesilovou hru. Patrik Urban našel přesnou přihrávkou mezi kruhy PAVLA MRŇU, který vymetl horní růžek branky. Asistence: Patrik Urban.

16:06
    Poruba vyhazuje na Soukupa.

15:54
    Linhartovo nahození od modré se značil ještě tečovat Pochobradský, Muštukovs puk udržel na těle.

15:42
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Lukáš Kozák – 2 min., krosček).

15:35
    Formánek hledal přihrávkou Matýse, ale obránce před ním puk srazil do ochranné sítě.

15:05
    Oba týmy střídají puk je za brankou TORAXU.

14:07
    Jelínek poslal dělovku z pravého kruhu a ta pouze zaduněla o betony Muštukovse.

13:42
    Voženílkův pokus od modré protáhl Muštukovse.

13:25

13:19
    Mrňa to vzal na sebe, ale trefil pouze obránce stojícího před sebou.

13:09
    Komerční přestávka.

13:05
    Michal Hotěk trefuje tyč.

11:50
    Jelínkovo dělo od modré vyrazil Muštukovs betonem do rohu.

11:43

11:33
    Voženílkův pokus vyrazil Muštukovs betonem nad sebe a puk skončil na horní síťce branky a proto je hra přerušena.

11:02
    Tomanův pokus od modré si našel cestu do lapačky Soukupa.

10:13
    Další icing na straně hostů.

10:03
    Zakázané uvolnění na straně TORAXU.

09:55
    Zemanovo nahození srazil vyrážečkou do rohu Muštukovs.

09:24
    Ofsajd zastavuje útočný pokus HC Stadionu.

09:06
    Matýsova rána z otočky, Muštukovse na bližší tyči nepřekvapila.

08:47
    Kajínkova rána byla přizvednuta do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

08:33
    Jenyšova dělovka od modré šla vysoko nad.

07:37
    Zcela volný Guman dostal přesnou přihrávku mezi kruhy, domácí měli nyní štěstí, že mu zakončení nesedlo.

07:11

06:30
    Mrňa dostal přihrávku mezi kruhy do Urbana, Muštukovs se nyní vytáhl.

05:57
    TORAX vyhazuje až na Soukupa.

05:40
    Ránu z pravého kruhu Muštukovs pokryl, Mrňa číhal na případnou dorážku.

05:21
    Kautova rána z levého kruhu trefila Muštukovse do vyrážečky.

05:11
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Guman – 2 min., krosček).

04:58
    Nahození Kajínka od modré Muštukovs vyrazil pouze před sebe, ale Kloz nedokázal usměrnit puk do prázdné branky.

04:18
    Urban místo střely volil přihrávku na Chalupu, což nebylo dobré řešení.

03:40
    Puk se dotkl hostující střídačky. Vhazování po pravici Muštukovse.

03:06

02:54
    Hotěk tečoval nahození od modré vedle branky.
    01:56 Pavel MRŇA - 1:0

01:56
    Domácí otevírají skóre dnešního utkání. PAVEL MRŇA dostal přesnou přihrávku na pravou stranu od Chalupy, vybruslil si s pukem mezi kruhy a prudkou ranou na vyrážečku překonal Muštukovse. Asistence: David Chalupa.

01:16
    Gumanova rána z levého kruhu byla přizvednuta do ochranné sítě.

00:53
    Hosté začali utkání hodně aktivně.

00:29
    Korkiakoski to vyzkoušel z otočky, ale byl zablokován.

00:01
    Úvodní buly pro Porubu.

00:01

HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Štěpánek) – Linhart (C), T. Jelínek, Kajínek, Oliva, M. Voženílek, Nedbal – Mrňa, Matýs, T. Kaut (A) – Formánek, T. Zeman, Chrtek – Pochobradský, D. Chalupa, Urban – L. Kučera, M. Kloz, T. Kynčl.

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Brízgala) – M. Houdek, Husa, Urbanec, T. Voráček, Szathmáry, Lukáš Kozák (A) – Jenyš, Vachovec (C), Korkiakoski – Häring, Toman, Špaček – Guman, Bitten, Gřeš – Kanko (A), Hotěk, Brodek.

Rozhodčí: Veselý, Wagner – Horažďovský, Juránek.

Vzájemné zápasy

2021 Poruba – Vrchlabí 2:5
    2020 Vrchlabí – Poruba 3:2
    2009 Poruba – Vrchlabí 2:3

TORAX má odehráno pět utkání. Poruba se po těchto zápasech nachází na 9. místě ze 17, když si připsala bilanci 2-1-1-1 při skóre 15:17. Na venkovních kluzištích si z 2 odehraných zápasu připsala bilanci 1-0-0-1 při skóre 3:7. Po utkání s Vrchlabím je čeká domácí utkání proti Litoměřicím.

Adam Brízgala 6.00 prů. na záp. 81,25%

HC Stadion má odehráno šest utkání. Vrchlabí se to těchto utkáních nachází na 5. místě ze 17, když si připsali bilanci 2-2-1-1 při skóre 17:14. Na domácím ledě DD Elektromont arény si z 3 odehraných utkání připsali bilanci 1-1-1-0 při skóre 6:4. Po utkání s Porubou je čeká utkání na ledě Přerova.

Oliver Štěpánek 2.00 prů. na záp. 89,47%

Příjemné sobotní odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu ze 7. kola Chance ligy, které přinese zápas mezi HC Stadion Vrchlabí a HC RT TORAX Poruba 2011. Úvodní buly je plánováno na 17:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 2. Mrňa (D. Chalupa), 17. Mrňa (Urban), 19. Matýs (Formánek, T. Jelínek), 48. T. Kaut (Linhart, Urban) – 25. Guman (Szathmáry, Jenyš), 31. Lukáš Kozák (Jenyš, Guman), 59. Korkiakoski (Guman, Husa)

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Brízgala) – M. Houdek, Husa, Urbanec, T. Voráček, Szathmáry, Lukáš Kozák (A) – Jenyš, Vachovec (C), Korkiakoski – Toman, Špaček, Guman – Bitten, Gřeš, Kanko (A) – Hotěk, Brodek.

Rozhodčí: Veselý, Wagner – Horažďovský, Juránek