Nashville – Carolina 4:3 (kon.) | Florida – Tampa 2:4 (kon.) | Colorado – Dallas 4:2 (kon.)
Toronto – Ottawa 4:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Columbus – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
San Jose – Vegas 4:0 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:3 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 3:4 (1:2 po s.n.)
Columbus Blue Jackets
3:4 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)
Pittsburgh Penguins
Neděle 10.10.2021, 01:08 • Nationwide Arena, Columbus • Příprava NHL

60:34
    Voráček mířil na střídačku, jeho spoluhráč však skočil na led brzo. To znamená vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě.

57:50
    A je po přesilovce. Hostující Zucker se dopustil sekání a odchází na trestnou lavici.

55:53
    Problémy pro Columbus. Bean fauloval McGinna vysokou holí, ve tváři hráče Pittsburghu se objevuje krev a to znamená dvojitý trest pro domácího hokejistu.

34:05
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Voráček – 2 min., podrážení).

29:21
    Jakub Voráček se ve svém pásmu dopustil hákování Zuckera a odchází pykat na dvě minuty.

18:21
    Komerční přestávka. Po ní si domácí zahrají přesilovku kvůli vyloučení Dumoulina, jenž se provinil hákováním.

09:47
    Každopádně, Kuraly dostává dvě minuty za nedovolené bránění brankáři. Kuraly pak obdržel kombinovaný trest 5+ trest do konce utkání za bodnutí. K tomu ještě Lafferty zezadu krosčekoval Kuralyho, za což dostal dvě minuty. Výsledkem je přesilovka Columbusu na pět minut.

07:23
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Boyle – 2 min., držení).

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 7. Bjorkstrand (Bean, Nyquist), 34. Kuraly (Robinson, Gavrikov), 43. Domi (Sillinger) – 18. Ruhwedel (McGinn, Blueger), 51. Rust, 53. Blueger (Simon, McGinn), 62. Zucker (Carter, Letang)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Tarasov) – Peeke, Bayreuther, Bean, Boqvist, Lehtonen, Gavrikov – Kuraly, Nyquist, Domi, Bjorkstrand, Laine, Sillinger, Jenner, Texier, Robinson, Činachov, Voráček, Roslovic
    Pittsburgh Penguins: Jarry (DeSmith) – Ruhwedel, Marino, Dumoulin, Pettersson, Friedman, Letang – Rodrigues, O'Connor, Boyle, Zucker, Rust, Lafferty, McGinn, Kapanen, Heinen, Simon, Blueger, Carter

Rozhodčí: MacDougall, St. Pierre – Nansen, Smith

Diváci: 14771