Šumperk – Benátky n/J | 4:5 (kon.) | | | Kadaň – Frýdek-M. | 1:8 (kon.) | | | Vsetín – Ústí n/L | 3:4 (1:3 po s.n.) |
Poruba 2011 – Prostějov | 1:5 (kon.) | | | Přerov – Sokolov | 4:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Třebíč | 4:2 (kon.) |
Litoměřice – Slavia | 4:3 (kon.) | | | Jihlava – Havířov | 3:5 (kon.) |
New Jersey – Chicago | 4:3 (po pr.) | | | Philadelphia – Vancouver | 4:5 (0:2 po s.n.) | | | Anaheim – Minnesota | 1:2 (kon.) |
Buffalo – Arizona | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Přerov – Kometa Brno | 3:8 (kon.) | | | Olomouc – HK MD Šumperk | 0:4 (kon.) | | | Třemošná – Hvězda Praha | 1:6 (kon.) |
Technika Brno – Havlíčkův Brod | 3:5 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 6:2 (kon.) | | | Plzeň – HC Litvínov | 4:3 (po pr.) |
Třinec – Poruba | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Jihlava | 0:5 (kon.) | | | Tábor – Motor ČB | 0:3 (kon.) |
PZ Kladno – Chomutov | 1:10 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 4:3 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 4:2 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) | | | Kobra – Mountfield HK | 1:6 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 2:5 (kon.) |
Čerepovec – Nižněkamsk | 6:5 (po pr.) | | | Omsk – Novosibirsk | 4:3 (kon.) | | | Viťaz – Riga | 3:4 (po pr.) |
Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 3:0 (kon.) | | | Kopřivnice – Vel. Meziříčí | 3:5 (kon.) | | | Hronov – Mostečtí Lvi | 5:6 (kon.) |
Letňany – Dvůr Králové n. L. | 9:2 (kon.) | | | Písek – Cheb | 4:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Nový Jičín | 1:3 (kon.) |
Klatovy – Příbram | 3:2 (po pr.) | | | Kometa Brno B – Opava | 3:4 (kon.) | | | Děčín – Nová Paka | 3:5 (kon.) |
Jablonec n/N – Bílina | 4:3 (po pr.) | | | Řisuty – Havlíčkův Brod | 2:1 (kon.) | | | Tábor – Kobra | 6:5 (3:1 po s.n.) |
Třinec – Liberec | 7:3 (kon.) | | | Chomutov – Motor ČB | 7:6 (4:3 po s.n.) | | | Zlín – Olomouc | 4:2 (kon.) |
Jihlava – Plzeň | 2:4 (kon.) | | | Kladno – Mountfield HK | 0:6 (kon.) | | | HC Litvínov – Salzburg | 7:0 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 4:3 (kon.) | | | Havířov – Mladá Boleslav | 3:2 (3:0 po s.n.) |
Slavia – K. Vary | 3:4 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Poděbrady | 2:5 (kon.) |
Poběžovice – AHC Dynamo | 7:2 (kon.) | | | HC Vizi – Tomahawk | 9:1 (kon.) |
UK Kings Prague – VUT Cavaliers Brno | 5:1 (kon.) |
Roudnice – Chomutov | 5:10 (kon.) |
Pelhřimov – Ledeč n. S. | 6:2 (kon.) |
konec
HC Orli Lanškroun
2:12
(1:4, 0:4, 1:4)
HC Chrudim
45:09
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Matouš Kašpárek – 2 min., hrubost).
|
|
45:09
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Matouš Kašpárek – 2 min., hrubost).
|
|
45:09
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Matouš Kašpárek – 2 min., hrubost).
|
|
45:09
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Pavel Bednář – 2 min., hrubost).
|
|
45:09
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Pavel Bednář – 2 min., hrubost).
|
|
45:09
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Pavel Bednář – 2 min., hrubost).
|
|
43:26
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Ondřej Procházka – 10 min. osobní trest, naražení zezadu).
|
|
43:26
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Ondřej Procházka – 10 min. osobní trest, naražení zezadu).
|
|
43:26
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Ondřej Procházka – 10 min. osobní trest, naražení zezadu).
|
|
43:26
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Ondřej Procházka – 2 min., naražení zezadu). Trest odpyká Jakub Kábele.
|
|
43:26
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Ondřej Procházka – 2 min., naražení zezadu). Trest odpyká Jakub Kábele.
|
|
43:26
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Ondřej Procházka – 2 min., naražení zezadu). Trest odpyká Jakub Kábele.
|
|
38:11
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Adam Pražan – 2 min., hrubost).
|
|
38:11
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Adam Pražan – 2 min., hrubost).
|
|
38:11
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Adam Pražan – 2 min., hrubost).
|
|
38:11
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Martin Jáneš – 2 min., hrubost).
|
|
38:11
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Martin Jáneš – 2 min., hrubost).
|
|
38:11
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Martin Jáneš – 2 min., hrubost).
|
|
38:11
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Tadeáš Küschner – 2 min., krosček).
|
|
38:11
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Tadeáš Küschner – 2 min., krosček).
|
|
38:11
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Tadeáš Küschner – 2 min., krosček).
|
|
37:27
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Jáchym Pirner – 2 min., hrubost).
|
|
37:27
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Jáchym Pirner – 2 min., hrubost).
|
|
37:27
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Jáchym Pirner – 2 min., hrubost).
|
|
37:27
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Jakub Jirků – 2 min., hrubost).
|
|
37:27
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Jakub Jirků – 2 min., hrubost).
|
|
37:27
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Jakub Jirků – 2 min., hrubost).
|
|
8:48
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Matěj Škrabal – 2 min., podrážení).
|
|
8:48
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Matěj Škrabal – 2 min., podrážení).
|
|
8:48
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Matěj Škrabal – 2 min., podrážení).
|
|
6:34
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Ondřej Pražák – 2 min., podrážení).
|
|
6:34
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Ondřej Pražák – 2 min., podrážení).
|
|
6:34
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Ondřej Pražák – 2 min., podrážení).
|
|
4:05
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Jakub Zdeněk – 2 min., podrážení).
|
|
4:05
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Jakub Zdeněk – 2 min., podrážení).
|
|
4:05
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Jakub Zdeněk – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
9. Pražák (Bednář), 48. Škrabal (Svatošová) – 7. Pirner (Štěpánek), 10. Dubová (Kašpárek), 15. Štěpánek (Pirner), 15. Pražan (Zdeněk), 23. Pražan (Zdeněk), 33. Pražan (Procházka), 34. Pražan, 36. Zdeněk (Pražan), 47. Štěpánek (Pražan), 50. Prostřední, 56. Pirner (Chvojka), 59. Pražan
Rozhodčí: Kateřina Pešková — Patrik Konečný, Libor Klacl
Diváci: 20
Neproměněná penalta:
HC Orli Lanškroun:
K. Budiš, A. Holík — O. Pražák, T. Kysilka, J. Jirků, M. Jáneš — P. Bednář, J. Blažeňák, J. Svatošová, M. Škrabal, L. Hanzlíček, T. Küschner, J. Kundera
Náhradníci:
Trenér:
HC Chrudim: J. Patera — A. Pražan, J. Zdeněk, J. Chabada, D. Hron, D. Pamánek — J. Štěpánek, J. Pirner, A. Dubová, O. Procházka, M. Kašpárek, M. Prostřední , J. Kábele, M. Chvojka, P. Nejedlo
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Chrudim: J. Patera — A. Pražan, J. Zdeněk, J. Chabada, D. Hron, D. Pamánek — J. Štěpánek, J. Pirner, A. Dubová, O. Procházka, M. Kašpárek, M. Prostřední , J. Kábele, M. Chvojka, P. Nejedlo
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kateřina Pešková — Patrik Konečný, Libor Klacl
Diváci: 20