UK Kings Prague – VUT Cavaliers Brno 5:1 (kon.)
UK Kings Prague
5:1 (3:1, 0:0, 2:0)
VUT Cavaliers Brno
Sobota 16.10.2021, 12:00 • ŠKODA ICERINK, Praha - Strašnice • Univerzitní liga ledního hokeje • 3. kolo
    57:55 David RUDOLPH - 5:1

57:55
    Tým Univerzity Karlovy právě vstřelil branku!
    Krásná kombinace na jeden dotek končí pátou brankou v síti brankáře Buriana. David Volf nabil svému jmenovci DAVIDU RUDOLPHOVI, který rychle a přesně zamířil. 5:1. Asistence: David Volf a Miloslav Adamec.
    41:25 David VOLF - 4:1

41:25
    Pražané se prosazují hned na začátku třetí třetiny. Hosté předvedli za bránou velkou chybu. Poté se kotouč odrazil k DAVIDU VOLFOVI. Útočník UK krásně zametl touš pod horní tyč. 4:1. Asistence: David Rudolph.
    19:23 Jan MALÍŘ - 3:1

19:23
    Cavaliers právě vstřelili branku!
    Na konci třetiny hosté snižují. Na levé straně se utrhl JAN MALÍŘ, který naprosto precizně zamířil pod horní tyč. 3:1. Bez asistence.
    12:40 Daniel PISKAČ - 3:0

12:40
    Domácí celek se dostává už do tříbrankového vedení. David Jindra oslovil zpoza brány DANIELA PISKAČE, jehož rána přesně zaplula do sítě. Burian byl bezmocný. 3:0. Asistence: David Jindra a Michael Klinger.

11:20
    Celek v bílých dresech přidává další trefu. Prosadil se BENJAMÍN VELAS, který využil asistenci Martina Dlaboly. 2:0. Asistence: Martin Dlabola.

10:48
    Druhou přesilovku dokázal domácí celek využít. Po střele od modré čáry Burian nevěděl, kde kotouč má. Zanedlouho jej potrestal MILAN BOŘÍK. 1:0. Asistence: Michael Klinger a Daniel Piskač.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 11. Bořík (Klinger, Piskač), 12. Velas (Dlabola), 13. Piskač (Jindra, Klinger), 42. Volf (Rudolph), 58. Rudolph (Volf, Adamec) – 20. Malíř

UK Kings Prague: Mašek (Dusil) – Piskač, Dlabola (A), Klinger (C), Lelek, Adamec, Glitta, Kopenec – Velas, Volf, Jindra, Čmejla (A), Rubeš, Bořík, Halberštát, Šimanský, Bečka, Rudolph
    VUT Cavaliers Brno: Burian (Antonín) – Imlauf, Pernický, Antal, Zelinka, Běhal, Holub, Sabol, F. Malý – Plitko, J. Malý, Uhlíř, Zemánek, Dlouhý (C), Malíř, Hrstka, Šenk, Gombarčík, Novák, Horňák, Šišma

Rozhodčí: Müller – Stanko, Svoboda