SOHO Olomouc – Karlovy Vary 1:3 (kon.) | Zlín sledge – Havířov 3:4 (kon.) | SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge 5:0 (kon.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
SKV Sharks Karlovy Vary
Sobota 23.10.2021, 15:30 • Zimní stadion Olomouc • Česká para hokejová liga • 5. kolo

44:59
    V poslední vteřině za doprovodu sirény Filip Veselý u pravé tyče soupeřovy brány zvedl kotouč tak, že jej dokázal dostat za Černochova záda. Gól nakonec padl po skončení třetí třetiny a nebyl uznán.

43:01
    Žraloci právě vstřelili branku!
    MICHAL GEIER si po buly najel k pravému kruhu, kde se k němu za pár okamžiků dostal odražený kotouč a úplně osamocený kapitán bez problémů umístil puk do domácí brány! Asistence: Radek Zelinka, Jiří Berger – 1:3.

41:41
    Dorážející Zelinka odstartoval menší potyčku v olomouckém brankovišti. Celá situace nakonec vyvrcholila bitkou mezi Radkem Jedličkou a Karlem Wágnerem. Bude se hrát v rovnovážném stavu, protože oba kohouti byli vyloučeni na 2+2 minuty za hrubost a navíc dvouminutové tresty za hrubost obdrželi také domácí Radim Mikuš a karlovarský Filip Veselý.

38:33
    Olomouc právě vstřelila branku!
    RADIM MIKUŠ z kruhu zavěsil puk do pravého horního rohu, poté co se k němu dostal odražený kotouč. Mach se po puku marně natahoval svou vyrážečkou! Asistence: Martin Novák, Radek Jedlička – 1:2.

19:06
    FILIP VESELÝ využil zmatku v mezikruží a nadvakrát překonal brankáře Černocha! Asistence: Radek Zelinka – 0:2.

17:39
    Domácí přesilovka končí, na dvě minuty byl vyloučen domácí Radek Jedlička za nedovolené bránění.

17:09
    Přesilovku si zahraje domácí tým. Na dvě minuty byl vyloučen Patrik Sedláček za podrážení.

16:25
    MICHAL GEIER vymíchal brankáře Černocha a umístil kotouč do levého horního rohu, čímž využil protiútok a otevřel skóre zápasu! Asistence: Karel Wágner – 0:1.

11:34
    První přesilovku zápasu budou mít Karlovy Vary. Na dvě minuty byl vyloučen domácí Miloš Večerek za držení protihráče.

Igor Mainka

Jakub Hladký

Branky a nahrávky: 39. Radim Mikuš (Novák, Jedlička) – 17. Geier (Wágner), 20. Veselý (Zelinka), 44. Geier (Zelinka, Berger)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Jedlička (C), Kardoš – Fojtík, Hlinka, Strašák, Zajan, Novák (A), Rozkopal, Radek Mikuš, Buriánek, Klima, Večerek, Radim Mikuš, Rumplík.
    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Korec) – Zelinka, Nejedlý, Haas, Wagner (A) – Berger, Veselý, Kovařík, Geier (C), Sedláček, Karafiát (A).

Rozhodčí: Holub, Volf.