Ufa – Čeljabinsk 0:0 (odl.) | CSKA Moskva – Petrohrad 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Chabarovsk 3:4 (2:3 po s.n.)
N.Novgorod – Soči 5:1 (kon.) | Omsk – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 0:1 (0:2 po s.n.)

Statistiky zápasu

Střely na bránu 34:33 (11:9, 11:9, 8:12 – 4:3)

Radan Lenc (CHA) 0+1, 1 střela, 1 proměněný nájezd, čas na ledě 18:01
    David Tomášek (CHA) 0+0, 1 střela, 1 neproměněný nájezd, čas na ledě 20:06 (17:30:33)

Hokejisté Amuru Chabarovsk ukončili čtyřzápasovou černou sérii, kdy v Jaroslavli neskórovali, přestože to tak v polovině zápasu vůbec nevypadalo. Domácí vedli 3:0, jenže hosty vrátil do hry kuriózní zásah Michala Jordána a v poslední třetině již byli jasně lepší a dalšími dvěma góly si vynutili prodloužení. V tom se žádná z velkých šancí neujala a až dramatický rozstřel vyhrávají hráči z Dálného Východu 3:2.

Vladimir GALUZIN - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil Amur Chabarovsk.

Autorem vítězné branky je VLADIMIR GALUZIN.

5. série
    2:3
    Vladimir GALUZIN proměňuje rozhodující nájezd švihem po ledě a rozjásal střídačku hostů.

5. série
    2:2
    Jegor KORŠKOV odvrací mečbol přesnou střelou.

1:0
    Artur KAJUMOV prostřelil Alikina a otevírá skóre.

1. série
    0:0
    David TOMÁŠEK neproměňuje. Pasquale mu dal do kličky hůl.

1. série
    0:0
    Maxim ŠALUNOV po velkorysém oblouku minul bránu.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení přineslo několik velkých šancí na obou stranách, ale na skóre se nic nezměnilo. O majiteli druhého bodu rozhodne až rozstřel.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:40
    Po vyhraném buly před vlastní bránou vyrazili domácí do bleskového brejku, Boucher z pravého kruhu pálí jen do brankáře.

Karel Jedlička

Branky a nahrávky: 11. Korškov (Kraskovskij), 22. Kajumov (Jelesin, Georgij Ivanov), 28. Korškov (A. Anisimov, Kraskovskij) – 36. Jordán (Lenc), 46. A. Kuzněcov (Archipov), 53. Nikolišin (V. Butuzov, Byčkov), rozh. náj. Galuzin