Třinec – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Kladno | 1:5 (kon.) | | | Liberec – Olomouc | 4:6 (kon.) |
Mladá Boleslav – Motor ČB | 1:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Sparta | 2:5 (kon.) | | | Plzeň – Litvínov | 3:4 (kon.) |
Pardubice – Mountfield HK | 3:4 (po pr.) |
Ústí n/L – Frýdek-M. | 4:5 (kon.) |
Florida – Carolina | 5:2 (kon.) | | | Montreal – Vegas | 2:5 (kon.) | | | Washington – Philadelphia | 1:2 (kon.) |
Pittsburgh – Minnesota | 4:5 (2:3 po s.n.) | | | Winnipeg – NY Islanders | 0:2 (kon.) | | | Columbus – Colorado | 4:2 (kon.) |
Buffalo – Detroit | 3:4 (po pr.) | | | Toronto – Boston | 5:2 (kon.) | | | Arizona – Seattle | 5:4 (kon.) |
Calgary – NY Rangers | 6:0 (kon.) | | | San Jose – New Jersey | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Ufa – Čeljabinsk | 0:0 (odl.) | | | CSKA Moskva – Petrohrad | 4:0 (kon.) | | | Jaroslavl – Chabarovsk | 3:4 (2:3 po s.n.) |
N.Novgorod – Soči | 5:1 (kon.) | | | Omsk – Dynamo Moskva | 1:3 (kon.) | | | Viťaz – Vladivostok | 0:1 (0:2 po s.n.) |
Riga – Jokerit | 1:4 (kon.) |
Bratislava Capitals – Znojmo | 0:0 (odl.) |
Lipt. Mikuláš – Košice | 1:6 (kon.) | | | Prešov – Nové Zámky | 6:3 (kon.) | | | Zvolen – Michalovce | 4:5 (kon.) |
Poprad – Spišská N. Ves | 0:0 (odl.) | | | Trenčín – Banská Bystrica | 0:0 (odl.) | | | HC Slovan – Nitra | 3:4 (kon.) |
Tango Klatovy – Tomahawk | 7:2 (kon.) | | | AHC Dynamo – HC Vizi | 6:4 (kon.) | | | Vačice – HC 2009 Nýrsko | 0:0 (zruš.) |
HC Čápi – Poběžovice | 4:9 (kon.) |
HK MD Šumperk – Vsetín | 4:1 (kon.) | | | Kobra – Kralupy n. Vltavou | 5:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Chrudim | 3:4 (4:5 po s.n.) |
Písek – Havlíčkův Brod | 7:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – Technika Brno | 2:3 (po pr.) | | | Přerov – Warriors Brno | 8:2 (kon.) |
po s.n. (0:2)
HC Viťaz Moskevská oblast
0:1
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Admiral Vladivostok
Filip Lefenda
Branky a nahrávky:
rozh. náj. Vladislav Ušenin
Rozhodčí: Lavrentěv, Ravodin – Kučava, Parikov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Ildar Šiksatdarov (VTZ)
0:1 Vladislav Ušenin (VLD)
2. série:
0:1 Niko Ojamäki (VTZ)
0:2 Vjačeslav Ušenin (VLD)
3. série:
0:2 Kirill Ljamin (VTZ)
0:2 Dinar Chamidullin (VLD)
4. série:
0:2 Miks Indrašis (VTZ)
HC Viťaz Moskevská oblast:
I. Ježov (Kloberdanec) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, Borodkin, Viktor Antipin, K. Ljamin (A), D. Musin, Rydčenko – Audette, M. Aaltonen (A), Ojamäki – Indrašis, I. Zinčenko, Šiksatdarov – V. Leščenko, V. Popov, Smolin – Arkalov, Malychin (C), Zubov – Ivaňuženkov.
Náhradníci:
Trenér:
Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Sinjagin) – Šulák, Mozík, Chamidullin, F. Beljakov, Jermakov, Palivko, Kolokolcev – Lugin (C), Gračov (A), Obidin – Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin, Makarenko – A. Ševčenko, Sajustov, Kestner – Verba, D. Iljin, Arťuchin (A).
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Sinjagin) – Šulák, Mozík, Chamidullin, F. Beljakov, Jermakov, Palivko, Kolokolcev – Lugin (C), Gračov (A), Obidin – Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin, Makarenko – A. Ševčenko, Sajustov, Kestner – Verba, D. Iljin, Arťuchin (A).
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lavrentěv, Ravodin – Kučava, Parikov
Diváci:
Libor Šulák (VLD) – 0+0, 6 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 24:29
Vojtěch Mozík (VLD) – 0+0, 5 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 26:38
Ilja Ježov (VTZ) – 36 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 65:00
Nikita Serebrjakov (VLD) – 20 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 65:00
Střely na branku – 20:36
Zblokované střely – 11:18
Vyhraná vhazování – 22:25
Trestné minuty – 4:6
Hity – 9:19
Autorem vítězné branky je VLADISLAV UŠENIN.