Švédsko – Rusko | 4:2 (kon.) | | | Finsko – Česko | 4:2 (kon.) |
Buffalo – Edmonton | 3:2 (kon.) | | | Columbus – Washington | 3:4 (kon.) | | | Carolina – Philadelphia | 1:2 (kon.) |
Toronto – Calgary | 2:1 (po pr.) | | | Chicago – Arizona | 2:1 (kon.) | | | New Jersey – Boston | 2:5 (kon.) |
Kladno – Chomutov | 6:4 (kon.) |
Francie – Slovensko | 3:1 (kon.) | | | Polsko – Česko | 0:16 (kon.) | | | Maďarsko – Norsko | 5:3 (kon.) |
Omsk – Kunlun | 5:0 (kon.) |
Česko – Rusko | 3:5 (kon.) |
Finsko – Česko | 4:1 (kon.) |
Slovensko – Bělorusko | 0:4 (kon.) |
Finsko – Česko | 5:4 (kon.) |
USA – Česko | 2:1 (kon.) |
SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 3:2 (kon.) | | | Opava – Kometa Brno B | 4:1 (kon.) | | | Kopřivnice – Vel. Meziříčí | 10:2 (kon.) |
Nová Paka – Děčín | 7:1 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Letňany | 1:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Řisuty | 5:4 (2:1 po s.n.) |
Cheb – Písek | 5:2 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Hronov | 1:4 (kon.) | | | Bílina – Jablonec n/N | 5:6 (po pr.) |
Klatovy – Příbram | 0:4 (kon.) | | | Nový Jičín – Žďár n/S | 0:3 (kon.) | | | Kobra – Tábor | 1:4 (kon.) |
Česko – K. Vary jun. | 1:4 (kon.) | | | Česko – Švýcarsko | 0:0 (zruš.) |
Německo – Česko | 1:6 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 0:0 (zruš.) |
Slovensko – Rusko | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Kralupy n. Vltavou | 1:6 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Poběžovice | 3:6 (kon.) | | | Tomahawk – AHC Dynamo | 0:0 (zruš.) | | | Marsy Klatovy – Vačice | 0:0 (zruš.) |
UK Kings Prague – Black Dogs Budweis | 4:1 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Ústí n/L | 1:2 (po pr.) |
konec
HC Olomouc
5:6
(1:1, 1:2, 3:3)
HC Uničov
54:35
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Milan Liptaj – 2 min., napadení).
|
|
54:35
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Milan Liptaj – 2 min., napadení).
|
|
50:33
|
Vyloučení v týmu HC Uničov (Jaroslav Šimůnek – 2 min., napadení).
|
|
50:33
|
Vyloučení v týmu HC Orli Uničov (Jaroslav Šimůnek – 2 min., napadení).
|
|
49:10
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Ondřej Kubáň – 2 min., podrážení).
|
|
49:10
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Ondřej Kubáň – 2 min., podrážení).
|
|
45:19
|
Vyloučení v týmu HC Uničov (Jiří Richter – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
45:19
|
Vyloučení v týmu HC Orli Uničov (Jiří Richter – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
30:45
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Adam Kurz – 2 min., podrážení).
|
|
30:45
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Adam Kurz – 2 min., podrážení).
|
|
14:42
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Tomáš Roj – 2 min., sekání).
|
|
14:42
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Tomáš Roj – 2 min., sekání).
|
|
7:18
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Tomáš Roj – 2 min., podrážení).
|
|
7:18
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Tomáš Roj – 2 min., podrážení).
|
|
3:51
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Milan Liptaj – 2 min., podrážení).
|
|
3:51
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Milan Liptaj – 2 min., podrážení).
|
|
2:55
|
Vyloučení v týmu HC Uničov (Jaroslav Šimůnek – 2 min., podrážení).
|
|
2:55
|
Vyloučení v týmu HC Orli Uničov (Jaroslav Šimůnek – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
7. Koláček, 22. Synek (Kurz), 43. Kubáň (Hřebíček), 52. Kubáň (Hřebíček), 53. Synek – 10. Richter, 32. Hladiš (Axmann), 35. Kouřil (Motlíček), 45. Hladiš, 50. Hladiš (Richter), 57. Hladiš (Axmann)
Rozhodčí: Stanislav Cik, Tomáš Svozil
Diváci: 40
Neproměněná penalta:
HC Olomouc:
D. Košta — O. Kubáň, J. Hřebíček, A. Kurz, T. Končický, M. Vyhnánek, F. Janků, F. Hrdlička — P. Synek, D. Koláček, E. Künstler, D. Čep, M. Liptaj, T. Janda, T. Roj
Náhradníci:
Trenér:
HC Uničov: P. Muller — J. Richter — D. Hladiš, R. Axmann, O. Kouřil, P. Motlíček, J. Šimůnek, J. Sedlák, A. Salaj, L. Bartoněk, E. Sedláčková, J. Provaz, J. Skopal
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Uničov: P. Muller — J. Richter — D. Hladiš, R. Axmann, O. Kouřil, P. Motlíček, J. Šimůnek, J. Sedlák, A. Salaj, L. Bartoněk, E. Sedláčková, J. Provaz, J. Skopal
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Stanislav Cik, Tomáš Svozil
Diváci: 40