Poprad – Asiago 3:1 (kon.)
HK Poprad
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Asiago Hockey
sk Pátek 19.11.2021, 14:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Kontinentální pohár IIHF

57:24
    Poprad dal gól!
    PATRIK SVITANA posiela svoj tím do dvojgólového vedenia! Hostia sa zabudli pri striedaní, Popradčania ich prečíslili a Svitana zakončoval sám výbornou strelou do protiľahlého horného rohu brány.
    Asistencie: Dávid Skokan, Daniel Brejčák

26:56
    Poprad si svoje vedenie berie späť. Svitana nabil na modrú MIKEOVI DALHUISENOVI a ten príklepom prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste.
    Asistencie: Patrik Svitana, Dávid Skokan

20:31
    Tím Asiago Hockey práve strelil gól!
    V úvodnej minúte druhej tretiny Asiago vyrovnáva na 1:1. Autorom gólu je M. MARCHETTI.

14:58
    Poprad sa ujíma vedenia! Handlovský vybojoval puk na zadnom mantineli, jeho prihrávka pred bránu prešla na hokejku PETRA ŠIŠOVSKÉHO, ktorý si puk potiahol do lepšej pozície, bekhendovým blafákom prekabátil Valliniho a puk zasunul po ľade do odkrytej bránky!
    Asistencia: Lukáš Handlovský

Daniela Mesíková

Branky a nahrávky: 15. Šišovský (Handlovský), 27. Dalhuisen (Svitana, Skokan), 58. Svitana (Skokan, Brejčák) – 21. Marchetti

HK Poprad: Tomek (Čiliak) – Brejčák (A), Demo, Dalhuisen, Rymsha, Ulrych, M. Mešár, Nahálka – Livingston, Skokan (A), Svitana (C) – Paločko, F. Mešár, Handlovský – Kundrík, Bjalončík, Šišovský – Valigura, Jevoš, Dzivjak
    Asiago Hockey: Vallini – Casetti, Ginnetti, Forte, Gios, Marchetti, Parini, Filippo – Giliati, Mantenuto, Marchetti – Salinitri, Stevan, Magnabosco (C) – Vankus, M. Tessari (A), Lievore – Rigoni, A. Tessari, Zampieri