Vancouver – Winnipeg 3:2 (kon.) | Seattle – Colorado 3:7 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 0:0 (odl.)
Los Angeles – Carolina 4:5 (kon.) | Tampa – New Jersey 3:5 (kon.)

Devils právě vstřelili branku!
    Ďáblové dokáží tento zápas dotáhnout do zdárného konce. Jejich pátou branku přidává do prázdné klece slovenský útočník TOMÁŠ TATAR, který vstřelil svůj druhý gól v sezoně. 3:5. Asistence: Ryan Graves.
    49:34 Jegor ŠARANGOVIČ - 3:4

49:34
    Tato třetina rozhodně není třetinou Andreje Vasilevského. Čtvrtá branka New Jersey jde na vrub brankáře. Jesper Bratt z rohu kluziště našel JEGORA ŠARANGOVIČE, který pohotově zakončil po ledě. Vasilevskij si mezírku mezi betony a ledem vůbec nepokryl. 3:4. Asistence: Jesper Bratt a Nico Hischier.
    45:39 Jimmy VESEY - 3:3

45:39
    Nedáš, dostaneš! P. K. Subban zpoza vlastní brány vymyslel krásnou přihrávku pro JIMMYHO VESEYHO, jenž následně upaloval úplně sám na Vasilevského. Jednoho z nejlepších gólmanů současnosti překonal bekhendovým blafákem. 3:3. Asistence: P. K. Subban a Jonas Siegenthaler.
    41:12 Dawson MERCER - 3:2

41:12
    Hokejisté New Jersey se znovu dostávají do hry! Jegor Šarangovič ještě ve střední třetině vybídl DAWSONA MERCERA, jenž nabral rychlost na pravém křídle. Vasilevskému nejprve naznačil střelu a poté si puk zase stáhl. Nakonec jej zastrčil za přední tyč, ruský gólman se levým betonem na puk natahoval marně. 3:2. Asistence: Jegor Šarangovič a Jonas Siegenthaler.
    26:17 Victor HEDMAN - 3:1

26:17
    Tampa právě vstřelila branku!
    Domácí navyšují své vedení na rozdíl dvou branek. Boris Katchouk si z pravé strany všiml osamoceného VICTORA HEDMANA, jenž z levého kruhu dokonale zavěsil k přední tyči. Blackwood rameno vystrčit nestačil. 3:1. Asistence: Boris Katchouk a Jan Rutta.
    18:15 Patrick MAROON - 2:1

18:15
    Díky příkladnému tlaku do brány je Tampa odměněna druhou trefou! Ross Colton dostal nabito na pravý kruh, odkud po ledě vystřelil. Od betonu Blackwooda se puk odrazil na brankoviště, kde se snažil dorážet Perry, avšak úspěšný byl PATRICK MAROON. 2:1. Asistence: Ross Colton a Michail Sergačjov.
    13:56 Jegor ŠARANGOVIČ - 1:1

13:56
    Běloruský útočník JEGOR ŠARANGOVIČ se dočkal své první trefy od posledního světového šampionátu! Alexander Holtz jej pohotově našel mezi kruhy, Šarangovič poté přesně zamířil do volné části branky. 1:1. Asistence: Alexander Holtz.
    05:49 Jan RUTTA - 1:0

05:49
    Na konci 6. minuty jde favorizovaná Tampa do vedení! Vyhození zpoza brány zachytil u modré čáry JAN RUTTA, který si najel blíže k bráně a poté zápěstím parádně vystřelil mezi lapačku a beton brankáře Blackwooda. Rutta vsítil svou druhou branku v sezoně. 1:0. Bez asistence.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 6. Rutta, 19. Maroon (Colton, Sergačjov), 27. Hedman (Katchouk, Rutta) – 14. Šarangovič (Holtz), 42. Mercer (Šarangovič, Siegenthaler), 46. Vesey (P. K. Subban, Siegenthaler), 50. Šarangovič (Bratt, N. Hischier), 59. Tatar (Graves)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (B. Elliott) – Rutta, Hedman (A), Bogosian, McDonagh (A), Sergačjov, Claesson – Cirelli, B. Point, Palát – M. Joseph, Stamkos (C), Killorn – Perry, Bellemare, Maroon – Raddysh, Colton, Katchouk.
    New Jersey Devils: Blackwood (J. Bernier) – D. Hamilton, Graves, Severson (A), Ty Smith, P. K. Subban (A), Siegenthaler – Tatar, N. Hischier (C), Zacha – Bratt, Mercer, A. Johnsson – Holtz, Šarangovič, Kuokkanen – Zetterlund, M. McLeod, Vesey.

Rozhodčí: St. Laurent, Chmielewski – Cormier, Fournier

Diváci: 19 092