SHK Hodonín – Kopřivnice 4:6 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Děčín 3:4 (kon.) | Nová Paka – Letňany 1:2 (kon.)
Příbram – Řisuty 7:1 (kon.) | Cheb – Tábor 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 4:3 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 7:8 (kon.) | Bílina – Hronov 4:13 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 3:2 (4:3 po s.n.)
Opava – Žďár n/S 5:4 (1:0 po s.n.) | Nový Jičín – Kometa Brno B 4:2 (kon.) | Kobra – Písek 3:2 (kon.)
HC Draci Bílina
4:13 (0:3, 2:3, 2:7)
HC WIKOV Hronov
Sobota 20.11.2021, 17:30 • ZS Bílina • 2. liga skupina Sever (ČR) • 17. kolo

WIKOV Hronov si přijel do Bíliny zastřílet. Vylepšil si svůj střelecký rekord a nastřílel oslabenému soupeři rovnou třináct branek. Hronov v celkovém součtu vítězí 13:4! (19:36:56)

58:22
    Hronov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JIŘÍ BUCEK – 4:13! Asistence: Konstantin Lavrenov a Jakub Kynčl.

58:18

56:18
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Tomáš Jungvirt – 2 min., podrážení).

56:07
    Autorem branky je KONSTANTIN TJURIN – 4:12! Asistence: Radim Šlaicher.

55:09
    Autorem branky je JAKUB EXNER – 4:11! Asistence: Adam Jirků a David Sýkora.

53:51
    Draci právě vstřelili branku!
    Autorem branky v přesilové hře je ONDŘEJ UHER – 4:10! Asistence: Radek Nerad a Petr Mašek.

53:18
    Autorem branky ve vlastním oslabení je JAKUB EXNER – 3:10! Asistence: Dominik Matouš.

52:18
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Jakub Kynčl – 2 min., podrážení).

50:32
    Autorem branky je DOMINIK MATOUŠ – 3:9! Asistence: Adam Jirků a Ivan Nazarov.

47:30

45:30
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Jakub Heligr – 2 min., krosček).

43:17
    Autorem branky je TOMÁŠ JUNGVIRT – 3:8! Asistence: Jakub Zdeněk a Vojtěch Kubinčák.

41:58
    Střídání v týmu HC Draci Bílina: ze hřiště odchází Stanislav Kuchař, přichází Artěm Michajlov.

41:58
    Autorem branky je KONSTANTIN TJURIN – 2:8! Asistence: Michail Romanov.

41:45
    Autorem branky je IVAN NAZAROV – 2:7! Asistence: Dominik Matouš a Adam Jirků.

40:01

Ve druhé třetině Hronov konstantně navyšuje své vedení a po čtyřiceti minutách vede 6:2. Zajímavostí je, že se do hry dostali všichni čtyři brankáři z obou týmů.

40:00

35:59
    Autorem branky v přesilové hře je MICHAL DANIEL – 2:6! Asistence: Vojtěch Kubinčák a Karel Šefl.

35:35
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Jakub Heligr – 2 min., vražení na mantinel).

33:09
    Autorem branky je KONSTANTIN TJURIN – 1:6! Bez asistence.

32:28
    Dnešní utkání sleduje 59 diváků!

28:48
    Autorem branky je ONDŘEJ UHER – 1:5! Asistence: Petr Mašek.

27:25
    Střídání v týmu HC WIKOV Hronov: ze hřiště odchází Vojtěch Nečas, přichází Kryštof Ševců.

27:25
    Autorem branky je KONSTANTIN LAVRENOV – 0:5! Asistence: Filip Moník.

23:09
    Autorem branky je RADIM ŠLAICHER – 0:4! Asistence: Martin Kozák a David Sýkora.

20:01
    Střídání v týmu HC Draci Bílina: ze hřiště odchází Artěm Michajlov, přichází Stanislav Kuchař.

20:01

WIKOV Hronov odskočil oslabenému soupeři již během první třetiny a vede pohodlným náskokem 3:0 Po trefách Degtěreva, Lavrenova a Nazarova.

20:00

19:58
    Autorem branky je IVAN NAZAROV – 0:3! Asistence: Konstantin Lavrenov a David Sýkora.

18:31

16:31
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Michail Romanov – 2 min., nedovolené bránění).

15:54
    Autorem branky je KONSTANTIN LAVRENOV – 0:2! Asistence: Ivan Nazarov a Vjačeslav Degtěrev.

13:16
    Autorem branky je VJAČESLAV DEGTĚREV – 0:1! Asistence: Konstantin Lavrenov a Filip Moník.

04:44

02:44
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (hráčská lavice – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Adam Jirků.

00:01

HC Draci Bílina: Michajlov (Kuchař) – Nerad, Druxa, Šefl, Delmarche, Jungvirt – Daniel, Mašek, Uher, Kubinčák (C), Fábry, Zdeněk (A). Trenér: Mareš.

HC WIKOV Hronov: Nečas (Ševců) – Kynčl, Degtěrev, M. Romanov, Heligr, Oliva, D. Sýkora, Exner (C) – Kozák (A), Jirků, Tjurin, Duchan, Nazarov, Kučera, Lavrenov, Štědrý, Chalupa, Šlaicher, Matouš (A), Bucek, Moník. Trenér: Táborský.

Rozhodčí: Valda – Toman, Janíček.

HC Draci Bílina dokázali přerušit devíti proher v řadě, když v dohrávce zdolali nedaleký Děčín 7:6 (brankou z poslední minuty). Násldně získali bod po domácí porážce po prodloužení s Jabloncem. Další zápas v Děčíně byl odložen kvůli marodce domácího týmu, tudíž Bílina měla ve středu volno a mohla lépe nabrat síly na tento duel.

Kanadské bodování:

1. Michal DANIEL 17 (7+10)
    2. Vojtěch KUBINČÁK 16 (4+12)
    3. Jakub ZDENĚK 11 (3+8)
    4. Alexander KLISUNOV 9 (6+3)
    5. Jurij ŽOLOBOV 9 (5+4)

WIKOV Hronov po špatném začátku soutěže má vynikající formu, což potvrzuje sedm zápasů v řade bez porážky. Naposledy si Hronov velmi důrazně vyšlápl na lídra skupiny Sever z Dvora Králového, jenž deklasoval 10:4.

1. Konstantin TJURIN 25 (14+11)
    2. Martin KOZÁK 21 (5+16)
    3. Samuel DUCHAN 12 (3+9)
    4. Radim ŠLAICHER 10 (5+5)
    5. Georgij ROMANOV 9 (6+3) *

* Hráč nyní působí ve Stadionu Cheb.

HC Draci Bílina (7) přivítají na svém ledě soupeře HC WIKOV Hronov (4). Východočeši nahráli o čtrnáct bodů více než soupeř.

Vzájemná utkání:

Wikov Hronov – HC Draci Bílina 6:2 (3.0, 1:0, 2:2)

Branky: 14. a 49. Šlaicher, 18. a 53. Tjurin, 16. a 39. Kozák – 51. Druxa, 60. Zdeněk.

HC Draci Bílina – Wikov Hronov 5:0 kontumačně

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 29. Uher (Mašek), 36. Daniel (Kubinčák, Šefl), 44. Jungvirt (Zdeněk, Kubinčák), 54. Uher (Nerad, Mašek) – 14. Degtěrev (Lavrenov, Moník), 16. Lavrenov (Nazarov, Degtěrev), 20. Nazarov (Lavrenov, Sýkora), 24. Šlaicher (Kozák, Sýkora), 28. Lavrenov (Moník), 34. Tjurin, 42. Nazarov (Matouš, Jirků), 42. Tjurin (Romanov), 51. Matouš (Jirků, Nazarov), 54. Exner (Matouš), 56. Exner (Jirků, Sýkora), 57. Tjurin (Šlaicher), 59. Bucek (Lavrenov, Kynčl)

HC Draci Bílina: Michajlov (21. – 42. min. Kuchař) – Nerad, Druxa, Šefl, Delmarche, Jungvirt – Daniel, Mašek, Uher, Kubinčák (C), Fábry, Zdeněk (A). Trenér. Mareš.
    HC WIKOV Hronov: Nečas (od 28. min. Ševců) – Kynčl, Degtěrev, M. Romanov, Heligr, Oliva, D. Sýkora, Exner (C) – Kozák (A), Jirků, Tjurin, Duchan, Nazarov, Kučera, Lavrenov, Štědrý, Chalupa, Šlaicher, Matouš (A), Bucek, Moník. Trenér: Táborský.

Rozhodčí: Valda – Toman, Janíček