Vsetín – Přerov | 5:3 (kon.) | | | Kadaň – Litoměřice | 0:5 (kont.) | | | Šumperk – Slavia | 3:4 (kon.) |
Kolín – Třebíč | 1:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Sokolov | 3:4 (po pr.) | | | Frýdek-M. – Prostějov | 5:2 (kon.) |
Havířov – Ústí n/L | 2:3 (po pr.) | | | Jihlava – Vrchlabí | 9:2 (kon.) |
Vancouver – Winnipeg | 3:2 (kon.) | | | Seattle – Colorado | 3:7 (kon.) | | | Ottawa – NY Rangers | 0:0 (odl.) |
Los Angeles – Carolina | 4:5 (kon.) | | | Tampa – New Jersey | 3:5 (kon.) |
Vítkovice – Kometa Brno | 3:6 (kon.) | | | Havířov – Poruba | 1:0 (kon.) | | | Přerov – Zlín | 7:1 (kon.) |
Olomouc – Vsetín | 4:2 (kon.) | | | Chomutov – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Motor ČB – Jihlava | 1:5 (kon.) |
Hvězda Praha – Mladá Boleslav | 5:4 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Třinec | 2:6 (kon.) | | | Kobra – Sparta | 2:12 (kon.) |
Mountfield HK – Technika Brno | 9:2 (kon.) | | | Slavia – Tábor | 4:1 (kon.) | | | PZ Kladno – K. Vary | 1:8 (kon.) |
Čerepovec – Barys | 3:4 (po pr.) | | | Dynamo Moskva – Ufa | 3:1 (kon.) | | | Jokerit – Spartak Moskva | 2:4 (kon.) |
N.Novgorod – Kazaň | 2:3 (po pr.) | | | Viťaz – Kunlun | 2:3 (po pr.) |
SHK Hodonín – Kopřivnice | 4:6 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Děčín | 3:4 (kon.) | | | Nová Paka – Letňany | 1:2 (kon.) |
Příbram – Řisuty | 7:1 (kon.) | | | Cheb – Tábor | 3:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Klatovy | 4:3 (po pr.) |
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N | 7:8 (kon.) | | | Bílina – Hronov | 4:13 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí | 3:2 (4:3 po s.n.) |
Opava – Žďár n/S | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Nový Jičín – Kometa Brno B | 4:2 (kon.) | | | Kobra – Písek | 3:2 (kon.) |
Zlín – Liberec | 1:5 (kon.) | | | Kladno – Třinec | 1:5 (kon.) | | | Pardubice – Salzburg | 5:0 (kon.) |
Mountfield HK – Motor ČB | 5:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Mladá Boleslav | 6:5 (3:2 po s.n.) | | | Jihlava – Chomutov | 4:2 (kon.) |
Sparta – Havířov | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Olomouc | 7:2 (kon.) | | | K. Vary – Vítkovice | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Slavia – HC Litvínov | 3:1 (kon.) |
Poprad – Cracovia | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Humenné – SR 18 | 3:0 (kon.) |
SHK Mustangové – Zlín sledge | 3:4 (kon.) | | | SOHO Olomouc – Havířov | 2:6 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 0:4 (kon.) |
Tomahawk – Vačice | 6:9 (kon.) |
Pelhřimov – Velké Meziříčí B | 20:0 (kon.) |
konec
HC Frýdek-Místek
20:1
(8:0, 4:0, 8:1)
AZ Havířov
40:08
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Matyáš Kandrák – 2 min., napadení).
|
|
40:08
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Matyáš Kandrák – 2 min., napadení).
|
|
27:10
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (František Kozel – 2 min., hákování).
|
|
27:10
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (František Kozel – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
4. Škola (Kandrák), 5. Kandrák, 5. Bajtek (Kaszper), 9. Kandrák, 10. Pavelka (Bajtek), 12. Kandrák (Tichopád), 17. Cvek (Špiřík), 20. Bajtek (Pavelka), 21. Kandrák (Škola), 26. Kaszper, 35. Bajtek (Malý), 38. Kaszper (Malý), 43. Kaszper, 46. Kandrák (Grygar), 47. Tichopád, 48. Kaszper (Malý), 55. Bajtek (Kaszper), 55. Malý (Pavelka), 58. Kandrák (Grygar), 58. Grygar (Kandrák) – 51. Holeš
Rozhodčí: Jakub Hylský, Jakub Frančiak
Diváci: 73
Neproměněná penalta:
HC Frýdek-Místek:
D. Kovařík, V. Dorotík — D. Malý, M. Tichopád, Š. Špiřík, J. Česlar, V. Víšek, F. Kozel — M. Kandrák, B. Kaszper, S. Bajtek, L. Pavelka, M. Grygar, Š. Škola, O. Cvek, Š. Strache, A. Varadi
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov: D. Barabosz — S. Šourková, J. Hodný, D. Taraba, J. Labudek, R. Duna — O. Holeš, D. Zapletal, T. Antoš, J. Milerský, K. Horák, J. Martinek, D. Stavíček
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov: D. Barabosz — S. Šourková, J. Hodný, D. Taraba, J. Labudek, R. Duna — O. Holeš, D. Zapletal, T. Antoš, J. Milerský, K. Horák, J. Martinek, D. Stavíček
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jakub Hylský, Jakub Frančiak
Diváci: 73