Havířov – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Třebíč – Jihlava 2:1 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 4:3 (4:3 po s.n.)
Ústí n/L – Kolín 2:3 (po pr.) | Prostějov – Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.) | Sokolov – Kadaň 5:0 (kont.)
Slavia – Vsetín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Přerov 5:0 (kon.)
HC Slavia Praha
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
Středa 01.12.2021, 18:00 • Zimní stadion Eden • Chance liga • 25. kolo

Dnešní utkání tedy končí vítězstvím Vsetína v poměru 2:1. Třetí třetina přinesla obrat a krom toho také několik krásných akcí. V 42. minutě se prosadil Berger a ve 45. minutě rozvlnil síť Ondřej Smetana. Pro dnešní zápas by to ode mě bylo vše, děkuji vám za sledování a přeji příjemný zbytek středečního večera. (20:20:41)

59:59
    Bohužel ani v šesti to domácím nevyšlo.

59:19
    Domácí to zkouší v šesti!

58:30
    Luboš Rob v parádní pozici vystřelil z vrcholu pravého kruhu, jeho pokus ovšem kryje Roman Málek.

58:12
    Málek právě vykryl dvě po sobě jdoucí střely z hokejek hostů.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:44
    Domácí hrají ve čtyřech.

56:43
    Hostům se naskytuje na čtrnáct sekund možnost přesilovky 5 na 3.

56:30
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Václav Veber – 2 min., sekání).

55:51
    Domácí se teď překvapivě zdrželi na půl minuty v útočném pásmu.

55:15
    Po náporu hostů slávisté vyhazují.

54:44
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jan Kern – 2 min., hákování).

Dnešní utkání sleduje na Zimním stadionu Eden 812 diváků.

54:18
    Vsetín vyhazuje na zakázané uvolnění.

53:33
    Střelou z otočky Kucharczyk právě prověřil Málka.

52:50
    Krásnou stahovačku předvedl Jaroslav Brož, který se dostal až před bránu. Jeho pokus opět blokuje Jakub Málek.

51:51
    Hráči z Valašska zamáčkli domácí do obraného pásma, těm se nakonec přeci jen podařilo vyhodit.

51:04
    Střelou po zemi zkoušel překvapit Pšurný. Málek byl však v pozoru.

50:40
    Slávisté na nic nečekají a vyhazují puk z obranného pásma.

50:34
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Radek Havel – 2 min., nedovolené bránění).

49:36
    Štěstí v podobě střely do tyčky stálo teď při domácích, tu vypálil nečekaně Adam Hořanský.

48:54
    Slávisté se těžko dostávají do útočného pásma, hráči Vsetína mají hráče vždy velice dobře obsazené.

48:19
    Před brankou Slavie je teď velice rušno, střelu nejprve zkoušel Luboš Rob a u branky dorážel Roman Pšurný. Roman Málek byl ale ve střehu.

47:55
    Zakázané uvolnění domácích.

47:24

47:15
    Žejdl našel skvělou přihrávkou Knotka, jehož střela končí po zákroku Jakuba Málka v ochranné síti.

46:42
    Vsetínu se dvakrát po sobě podařilo vyhodit puk z obranného pásma.

46:00
    Pražané teď mají možnost vyrovnat během přesilové hry, která se jim naskytla po faulu Pituleho.

45:24
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Pitule – 2 min., podrážení).
    44:51 Ondřej SMETANA - 1:2

44:51
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Tohle bude slávisty bolet, Vsetín otáčí skóre zápasu po gólu ONDŘEJE SMETANY, který svižnou střelou překonává Málka. Asistence: Luboš Rob

44:29
    Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou.

43:44
    Gagovu střelu zastavila na poslední chvílí hokejka Romana Málka, který předvádí skvělý zákrok!

42:42
    Vsetínské hráče gól nakopl, zkoušejí proto další útok a hrají méně opatrně.
    41:48 Jan BERGER - 1:1

41:48
    Po velkém tlaku slávistů si vzal ve svém obranném pásmu puk JAN BERGER, který projel celé hřiště a po střele bekhendem trefil škvíru mezi betony Romana Málka. Bez Asistence

41:03
    Pšenička nahrál Hejdovi, který zkusil vypálit z vrcholu levého kruhu. Ale Jakub Málek předvádí skvělý zákrok!

40:30
    Puk mají na hokejce hosté, kteří se pokouší rozehrát.

40:01

Třetí třetina začne každou chvíli!

Více už nám druhá třetina nepřinese. Dnes mají radost především stoupenci fanklubu defenzivního hokeje, jelikož skóre se měnilo ve druhé třetině pouze jednou. Skvělou střelou se ve 21. minutě blýsknul Lukáš Žejdl. Oba týmy ze sebe vydávají maximum a už teď se těším, co nám přinese třetí třetina.

40:00

39:52
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Radek Havel – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (David Březina – 2 min., sekání).

39:50
    Tak teď je rušno zase na druhé straně, Vsetín se pustil do rychlého protiútoku a kombinuje v útočném pásmu.

38:40
    Slávisté nyní sevřeli celek ze Vsetína a za žádnou cenu ho nechtějí pustit k puku.

38:05
    Krejčí si teď vyjel až na vrchol kruhu, kde střelou překvapil Jakuba Málka, ten byl však opět připraven!

37:35
    Hra nám po kratší odmlce pokračuje!

37:35
    Posunutá branka hostů přerušuje hru.

36:27
    Pražané teď hokejkami zablokovali rovnou tři střely Vsetína!

36:17
    Zakázané uvolnění domácího celku.

35:38
    Havla po přihrávce od Doležala zkoušel brankáře hostů překvapit střelou na přední tyč, branku však minul.

35:04

34:44
    V samostatném úniku se ocitnul Pšenička, kterému v poslední chvíli sjel puk z hokejky.

33:51
    Navýšení skóre domácího celku zastavuje branková konstrukce. Tohle je velká škoda!

33:06
    Vsetín se vyhozením alespoň na chvíli osvobozuje.

33:04
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lubomír Štach – 2 min., sekání).

32:53
    Domácí budou hrát další přesilovku, nyní to zkouší v šesti.

32:20
    Veber to teď provedl parádně, nejdříve položil jednoho z hráčů Vsetína, poté se dostal ke střele, ale jeho pokus končí mimo.

31:24
    Zakázané uvolnění hostů.

30:31
    Pšenička přihrál Doležalovi na velice krátkou vzdálenost, ten vystřelil, ale jeho pokus končí v lapačce Jakuba Málka.

30:10

29:18
    Krejčí zkusil střelu od modré, Jakub Málek však vytěsňuje a hra pokračuje v obranném pásmu hostů.

28:19
    Pražané mohou navýšit náskok již o dvě branky, pokud nyní využijí přesilovou hru.

28:10
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (2 min. – hákování).

27:54
    Na buly byli úspěšnější domácí, kteří se rychle dostali do útoku.

27:48
    Komerční přestávka.

26:57
    Vsetínští se podruhé dostávají do útočného pásma přes levou stranu, ani jednou nebyli úspěšní.

26:36
    Zakázané uvolnění hostů přerušuje hru.

25:56
    Vhazovat se bude opět před Jakubem Málkem.

25:10
    Vlček teď nadvakrát dorážel střelu, bohužel pro něj bez úspěchu.

24:17
    Slávistům se stále nedaří rozehrát, Štach teď mohl srovnat skóre zápasu, Málek byl však proti!

23:53
    Hořanský se teď prosmýknul mezi Dudou a Havlem, jeho pokus o střelu byl ale neúspěšný.

22:50
    Luboš Rob právě ujel slávistům, stihnul ještě zaseknout v mezikruží, ale trefuje pouze masku Romana Málka.
    20:42 Lukáš ŽEJDL - 1:0

20:42
    Slavia právě vstřelila branku!
    Tak tohle byla velká paráda, Daniel Krejčí nahrál na modré Patrikovi Machačovi, který našel osamoceného LUKÁŠE ŽEJDLA mezi kruhy. Ten se nemýlil a trefil levou šibenici branky! Asistence: Patrik Machač a Filip Vlček

20:28
    Druhá třetina nám začala rychlým útokem slávistů.

20:01

Druhá třetina co nevidět vypukne!

První třetina nám skončila za nerozhodného stavu. Na obou týmech je vidět lehká nervozita, žádný z hráčů dnes nechce udělat ani sebemenší chybu. Skvěle také chytají oba brankáři, kteří též nechtějí za svá záda pustit jediný gól. Nechme se překvapit, co nám přinese druhá třetina.

20:00

20:00
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Pitule – 2 min., sekání).

19:52
    Knotek se zjevil úplně sám v levém rohu, střela po zemi však končí v lapačce Jakuba Málka.

19:25
    Slávisté ještě na závěr třetiny mohou něco vymyslet, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vsetína.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:39
    Střelou od modré vyzkoušel Duda pozornost Jakuba Málka, který však střelu skvěle viděl a chytá!

17:32
    Vsetín se velice rychle dostal do útočného pásma, kde se Ondračkovi podařilo vystřelit, trefil však pouze znak na dresu Romana Málka.

17:17
    Vhazovat se bude před svatyní hostů.

16:52
    Ani jednomu z týmů se nepodaří přejít střední pásmo.

16:23

15:30
    Ten se hned po buly musel činit zákrokem.

15:23
    Vhazovat se bude před Romanem Málkem.

15:23
    Právě probíha komerční přestávka.

15:02
    Žejdl teď skvěle obehrál hostujícího Buchtu, který zůstává ležet v pravém rohu.

14:11
    Hra se právě zastavila v pravém rohu, kde se hráči obou celků přetlačují o puk.

13:12

12:42
    Tým z Valašska teď domácím pořádně zavařil, ke střele se však nedostal a Pražanům se podařilo vyhodit.

12:10
    Buchta jen těsně minul branku střelou od modré.

11:44
    Hostům se nabízí další výhoda v podobě druhé přesilovky.

11:12
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Daniel Krejčí – 2 min., vysoká hůl).

10:37
    Vítkovi se povedlo skvěle rozehrát a po skvělém přechodu středního pásma končí tato akce střelou na Romana Málka, který je však v pozoru!

10:03
    Vlček byl na buly úspěšnější a Slavia se opět může pustit do útoku.

10:03
    Ofsajd domácích přerušuje hru.

09:48
    Roman Málek skvělým zákrokem pokryl střelu Pšurného, který se ocitl osamocen mezi kruhy.

09:32
    Krejčí teď udržel skvělým soubojem na modré útočné pásmo.

09:03
    Probíhá komerční přestávka.

09:03
    Puk vylétl na střídačku hostí, hra je přerušena.

08:20
    Vsetínští rotují v levém rohu útočného pásma a nepouští Slavii k puku.

07:15

07:08
    Tahle přesilovka Vsetínu zatím vůbec nevychází podle jejich představ.

06:00
    Slavia čelí první přesilové hře Vsetína zatím úspěšně. Už dvakrát se domácím podařilo vyhodit.

05:15
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tomáš Knotek – 2 min., podrážení).

04:56
    Slávisté jsou zatím aktivnějším mužstvem a zdržují se převážně v útočném pásmu.

04:11
    Šteiner stahovačkou skvěle obehrál Gaga, podařilo se mu vystřelit. Pokus byl však neúspěšný.

03:38
    Havel teď založil útočnou akci a slávisté se ženou dopředu.

03:05
    Přihrávka rukou ze strany slávistů zastavuje hru.

02:40
    Další zakázané uvolnění hostů.

02:27
    Hejda teď překvapil střelou na zadní tyč, Jakub Málek byl však v pozoru.

02:01
    Šteiner teď skvěle přihrával najíždějícímu Hejdovi, kterému sklouzl puk z hokejky.

01:12
    Kern teď bojuje v pravém mantinelu o puk, byl však neúspěšný.

00:40
    Zakázané uvolnění ze strany hostů přerušuje hru.

00:03
    Úvodní buly vyhrála Slavia a rovnou se pouští do útoku.

00:01

Utkání co nevidět začne.

HC Slavia Praha: R. Málek (Pittr) – Veber, Daniel Krejčí, R. Havel, T. Duda, Mikuláš Hovorka, Hejda, Zelingr – Žejdl, T. Knotek, P. Machač – V. Bílek, Vlček, Kern – Šteiner, T. Pšenička, Jaroslav Brož – Š. Slavíček, Havrda, J. Doležal.
    Trenér: Jiří Veber

VHK ROBE Vsetín: J. Málek (D. Sachr) – Jerofejevs, Štach, Ondračka, Smetana, J. Jenáček, Buchta, Š. Jenáček – R. Půček, Pšurný, Rob – Berger, Pitule, Gago – Hořanský, R. Vlach, Apolenář – D. Březina, Kucharczyk, Vítek.
    Trenér: Roman Stantien

Rozhodčí: Wagner, Svoboda – Kreuzer, Polonyi.

POSLEDNÍCH 5 VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ:
    6.10.21 Vsetín – Slavia 5:0
    30.01.21 Slavia – Vsetín 3:1
    27.01.21 Vsetín – Slavia 3:2
    26.02.20 Vsetín – Slavia 4:1
    29.01.20 Slavia – Vsetín 4:2

Také tým Vsetína padl v posledním zápase s Litoměřicem, nýbrž po nájezdech 4:5. Z posledních deseti zápasů mají ale naprosto totožnou statistiku jako Pražané a to osm výher. Poslední dva zápasy ale Vsetín v Edenu padl. Podaří se jim tu dnes uspět?

HC SLAVIA PRAHA

Po pondělní prohře, kde slávisté padli s druhými Litoměřicemi, se ve středu střetnou s pátým celkem Chance ligy – Vsetínem. Proti němu padla Slavia v prvním vzájemném zápase 0:5. Nyní jsou ale slávisté určitě v lepším rozpoložení, jelikož z posledních deseti zápasů ulpěli pouze dvě porážky.

Zdravím všechny hokejové fanoušky! Vítám vás u zápasu 25. kola Chance ligy mezi hokejisty HC Slavia Praha a HC Vsetín. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00 na ledě pražského Edenu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.