Lille – Lyon 0:0 (kon.) | Angers – Clermont Foot 0:1 (kon.) | Méty – Lorient 4:1 (kon.)
Rennes – Nice 1:2 (kon.) | Troyes – Bordeaux 1:2 (kon.) | Štrasburk – Marseille 0:2 (kon.)
PSG – Monaco 2:0 (kon.)
Angers SCO
0:1 (0:0)
Clermont Foot
Neděle 12.12.2021, 15:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

Ode mě je to pro dnešní duel vše. Děkuji vám za pozornost a budu se na vás těšit u některého z dalších zápasů. Hezký zbytek víkendu! (16:59:45)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 3:3.
    Střely mimo: 6:7.
    Rohy: 8:3.
    Ofsajdy: 0:2.
    Fauly: 8:12.

Dnešní utkání mezi Angers a Clermontem končí vítězstvím hostů 1:0! Zatímco v prvním poločase byli přeci jen lepším týmem domácí, ve druhé půli se obraz hry změnil aktivnější byl Clermont. Jediná přesná trefa zápasu padla v 84. minutě, kdy se po hře rukou kopala penalta. K pokutovému kopu se postavil Mohamed Bayo a nabídnutou příležitost využil nekompromisní trefou doprostřed branky.
    Zatímco Angers tak po dnešním klání zůstává ve středu tabulky, Clermont se ze sestupových vod posunul na 16. místo.
    Clermont zvládl těžký zápas na hřišti Angers, kde nakonec po velkém boji vyhrál 1:0.

90+6

90+4
    Žlutou kartu dostává Yadaly Diaby (Clermont Foot).

90+2
    Roh pro Angers. Centr od praporku, kterým se prezentoval Antonin Bobichon, byl příliš krátký a se zbytkem už si poradila pozorná obrana soupeře.

90+1
    Rozhodčí druhý poločas nastavuje o pět minut.

90
    Žlutou kartu dostává Romain Thomas (Angers SCO).

88
    Abdul Samed jde pár metrů před vápnem k zemi. Přítomní fanoušci jsou hodně naštvaní, i podle videozáběru šlo o dost přifilmovaný pád.

87
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Azzedine Ounahi, přichází Mathias Pereira Lage.
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Souleyman Doumbia, přichází Antonin Bobichon.

87
    Zbývá posledních pár minut do konce základní hrací doby. Je definitivně rozhodnuto, nebo se dočkáme dramatického závěru?
    84. Mohamed BAYO - 0:1

84
    Clermont Foot právě vstřelil branku! Autorem branky z pokutového kopu je MOHAMED BAYO. Guinejský útočník míč poslal naprosto chladnokrevně tvrdou střelou doprostřed branky, gólman Petković byl bez šance.

83
    Celou situaci ještě prověřuje VAR, který ale penaltu patrně potvrzuje.
    82. Ruka domácího hráče

82
    Rozhodčí po hře rukou ve vápně v podání Batisty Mendyho nařizuje penaltu pro Clermont!

80
    Po rohovém kopu se k zakončení hlavou propracoval Ismael Traore, brankář Ouparine Djoco byl připraven. Třiadvacetiletý gólman vzápětí zlikvidoval i nebezpečnou Traoreho dorážku.