Turín – Bologna 2:1 (kon.) | Hellas Verona – Atalanta BC 1:2 (kon.) | Neapol – Empoli 0:1 (kon.)
Sassuolo – Lazio 2:1 (kon.) | Inter – Cagliari 4:0 (kon.)
SSC Neapol
0:1 (0:0)
Empoli FC
Neděle 12.12.2021, 18:00 • Stadio Diego Armando Maradona, Neapol • Italská Serie A • 17. kolo

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 13:5. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 7:12. (20:01:36)

Empoli nakonec dokázalo v závěrečných minutách ustát tlak ze strany Neapole. Ta nakonec nezlepší svou dosavadní formu a po předešlé remíze a porážce, si dnes připisuje další prohru. Hostující celek dnes dokázal jednou skórovat a to po rohovém kopu.

90+6

90+5
    Brankář Empoli si pohlídal i tento roh. Kdy vyskočil do vzduchu a bezpečně zachytil míč!

90+4
    Po faulu přišel dlouhý míč z poloviny hrací plochy, na který si našel cestu dnes sebejistý Vicario.

90+3
    Teď už se k centru do vápna dostala, obránce hlavičkou odrazil míč mimo pokutové území.

90+2
    Neapol zkoušela útočit přes pravou stranu, kde jim to nevyšlo.

90
    Rozhodčí ještě nastaví pořádnou porci minut. Celkem nastavený čas činí šest minut.

89
    Stále se hostům daří dobří bránit a jsou blízko k překvapivému vítězství.

88
    V závěrečných minutách se nyní Empoli daří držet hru dál od své branky, což jim plně vyhovuje.

87
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Eljif Elmas, přichází Kévin Malcuit.

86
    A po něm se míč snesl před branku, kde byla hra hned přerušena. Jeden z hráčů Neapole zahrál rukou!

85
    Před brankou Empoli dochází k ošetřování Elmase a poté bude domácí klub zahrávat další roh.

84
    A moc nechybělo, aby došlo nakonec k vyrovnání. První zakončení ještě nebylo tak vážné, druhá dorážka už si žádala přesný zákrok Vicaria. Pokud dnes Empoli uspěje, bude mít na tom brankář hostí lví podíl.

83
    Neapol si vypracovala roh a určitě se bude snažit jej využít ve svůj prospěch.

82
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Sebastiano Luperto, přichází Mattia Viti.

80
    Blíží se konec zápasu a hráči Neapole si jsou tohoto aspektu vědomi. Nyní pěkná střela, ale nad branku Empoli.

79
    Střela z dálky nešla mezi tři tyče. I když by šla, Guglielmo Vicario by nejspíše včas doskočil ke své levé tyčce.