Florida – Columbus 9:2 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 0:0 (odl.) | Detroit – Buffalo 4:0 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 2:3 (kon.) | Tampa – Dallas 3:1 (kon.) | St. Louis – Toronto 5:6 (kon.)
Chicago – Anaheim 3:0 (kon.) | Arizona – Colorado 0:5 (kon.) | Edmonton – Ottawa 4:6 (kon.)
Seattle – Los Angeles 1:3 (kon.) | San Jose – Pittsburgh 1:2 (po pr.) | Washington – Vancouver 2:4 (kon.)
Seattle Kraken
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Los Angeles Kings
Neděle 16.01.2022, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL

Ode mě je to dnes vše, budu se na vás těšit u dalších onlajnů. (06:44:32)

Střely na branku 18 – 22

Přestože se Kraken v posledních deseti minutách hodně tlačili do útoku, vyrovnat se jim nepodařilo. Vyzkoušeli i hru bez brankáře, Kings ale vstřelili gól do prázdné branky a vítězí 3:1.

59:50
    Seattle ještě zkouší rozehrát.
    59:16 Phillip DANAULT - 1:3

59:16
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Nejspíš je rozhodnuto. PHILLIP DANAULT posílá puk do prázdné branky a dává svůj druhý gól v dnešním zápase. Asistence: Trevor Moore, Viktor Arvidsson.

59:13
    Kraken bojují o kotouč, ale Kings se dobře brání.

58:48
    Pálil Dunn, jeho rána se od obránců odráží do obranného pásma Kraken.

57:02
    Seattle musí rozehrát ve středním pásmu.

56:30
    Seattle dostává dobrou příležitost k vyrovnání zápasu. Johansson vybojoval puk a udržel ho v pásmu.

56:15
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., vysoká hůl).

56:15
    Larsson rozehrál na Wennberga, Peterson zasahuje.

56:04
    Vhazování ve střední třetině pro Seattle, podařilo s ejim dostat se do útoku.

Lukáš Zrotal

Branky a nahrávky: 31. Marcus Johansson (Järnkrok, Giordano) – 5. A. Kempe (Iafallo, Kopitar), 25. Danault (M. Anderson, T. Moore), 60. Danault (T. Moore, Arvidsson)

Seattle Kraken: Driedger – Oleksiak, Soucy, Giordano (C), Lauzon, A. Larsson, Vince Dunn – Marcus Johansson, McCann, Jordan Eberle – Järnkrok, Gourde, Donskoi – Donato, Wennberg, Blackwell – Sheahan, True, Appleton.
    Los Angeles Kings: C. Petersen – M. Anderson, Doughty, O. Määttä, M. Roy, Björnfot, Durzi – A. Kempe, Kopitar (C), Iafallo – T. Moore, Danault, Arvidsson – Turcotte, Kupari, D. Brown – Fagemo, B. Lizotte, Kaliyev.

Rozhodčí: Rehman, Sutherland – Hunt, Marquis