Nové Zámky – Košice 4:2 (kon.) | Nitra – Prešov 3:1 (kon.) | Michalovce – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.)
Zvolen – Poprad 7:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Trenčín 1:4 (kon.) | Banská Bystrica – HC Slovan 2:6 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
HC Košice
sk Neděle 16.01.2022, 16:00 • ZŠ Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 30. kolo

Nové Zámky v závere udržali tesné vedenie, gólom do prázdnej brány spečatili svoj triumf nad Košicami 4:2. (18:26:43)

59:29
    Pereskokov pokus z pravého kruhu vychytaný Danom Bakalom, ktorý je jedným zo strojcov triumfu Nových Zámkov.

58:30
    Šiška mohol zavŕšiť svoj hetrik, avšak znovu opustenú bránu Košíc netriafa!

58:03
    Hostia skúšajú zase vabank.
    57:44 Rasmus AHLHOLM - 4:2

57:44
    HC Nové Zámky dali gól!
    Je rozhodnuté! RASMUS AHLHOLM vystihol puk na obrannej modrej, zaviezol ho do útoku a z mierneho uhla a cez padajúceho hráča zvýšil na 4:2.

57:32
    Košice v tomto momente hrajú so šiestimi korčuliarmi!

57:07
    Christian Bull to skúsil bekhendom po peknej akcii Šišku s Jacksonom. Opakovaný záznam odhalil, že išlo dokonca o ľavú žŕdku Riečického brány!

56:38
    Ďalšie súboje na hrane pravidiel, rozhodcovia nechávajú hru plynúť bez prerušenia.

56:06
    Deyl zbúral Mišiaka, ani z tohto vylúčenie nebude.

55:50
    Hrá sa v rohu klziska v obrannom pásme Nových Zámkov.

55:18
    Na malý moment hrali hostia v šestici, arbitri si to nevšimli.

55:01
    Päť minút do konca. Udržia si Nové Zámky tesné vedenie alebo Košice pošlú duel do predĺženia?