Třinec – Olomouc 3:1 (kon.) | K. Vary – Plzeň 5:4 (kon.) | Kladno – Motor ČB 5:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:4 (1:0, 2:1, 2:3)
HC Škoda Plzeň
Pátek 21.01.2022, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 44. kolo

Ode mne je to pro dnešní večer z KV Areny vše. Přeji krásný zbytek večera a příjemný víkend. (20:34:47)

Hvězdy utkání:

HC Energie Karlovy Vary – Jan Hladonik
    HC Škoda Plzeň – Michal Bulíř

Po záverečné siréně zůstává ležet na ledě ještě jeden z domácích hráčů, kterým je Jiří Černoch. Po chvíli se ale zvedá a po svých odjíždí na střídačku.

Poslední třetina nabídla zdramatizování hry, a to když se hostům podařilo vyrovnat na 4:4. Hned po 19 sekundách se trefil Schleiss, který tím snížil na 3:2. Poté domácí opět odskočili o dvě branky zásluhou Hladonika. Poté ale dvakrát úřadovali hráči Plzně – nejdřív se trefil v čase 46:30 Filip Suchý a náhle to bylo jen o branku. Vyrovnání přišlo po jedné minutě a pár sekundách, když Michal Bulíř prostřelil Novotného. Poslední gól a svůj druhý dnešního utkání vstřelil Jan Hladonik, který tak posunul Energii opět do vedení.

59:53
    Oddechový čas pro hosty.

59:48
    Puk se nyní domácí obránci snaží držet v rohu kluziště. Nakonec se ke střele z vlastního pásma odhodlal Rohan, který ale branku minul na zakázané uvolnění.

59:00
    Hosté zkouší hru v šesti hráčích v poli a odvolávají gólmana!

58:21

58:00
    Oznámeny poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:22
    Na puku jsou nyní delší dobu karlovarští a nabírají tak co nejvíce času z oslabení.

57:01
    Domácím se podařilo zachytit nahrávku a můžou tak vyhodit.

56:21
    Je tu další možnost na srovnání pro hostující celek! Jan Hladonik si jde odpykat trest za vyhození puku mimo hřiště.

55:49
    Puk se po odrazu střely z hole jednoho z útočících hostujících hráčů dostal ven ze třetiny Energie.

55:25
    Domácí vyhazují až na zakázané uvolnění.

54:58
    Rachůnek teď prokličkoval skoro mezi kruhy před brankářem hostů, tam ale skončil a k puku se dostali hosté, kteří zakládají útočnou kombinaci.

54:21
    Kotouč si na hole vzali Indiáni, kteří neudrželi útočné pásmo a nyní spěchají až do svého obraného pásma.
    53:13 Jan HLADONIK - 5:4

53:13
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Odbyla nám pátá! Domácí si krásně předávali kotouč a kombinovali v útočném pásmu až před branku a na konci celé kombinace stál JAN HLADONIK, který puk ukryl za záda Pavláta. Asistence: Tomáš Vondráček, Tomáš Mikúš.

52:22
    Habal vyhazuje kotouč jednomu ze svých spoluhráčů a ti pokračují v útoku. Hru zastavuje hvizd jednoho z rozhodčích, jeden z hostujících hráčů tam leží.

Robert Vosika

Branky a nahrávky: 6. Dlapa, 33. O. Beránek, 36. Koblasa (Martin Rohan, Kohout), 44. Hladonik, 54. Hladonik (Vondráček, T. Mikúš) – 27. Blomstrand (Čerešňák, Bulíř), 41. Schleiss (Čerešňák), 47. F. Suchý (F. Přikryl, Bulíř), 48. Bulíř (Čerešňák, Mertl)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (48. Habal) – Martin Rohan, Plutnar, Parkkonen, Dlapa, Pulpán (A), T. Havlín, Weinhold – T. Rachůnek (A), Černoch, Flek – Hladonik, T. Mikúš, Vondráček (C) – Koblasa, Kulich, Kohout – Redlich, Osmík, O. Beránek.
    Trenér: Martin Pešout

HC Škoda Plzeň: Miroslav Svoboda (44. Pavlát) – Budík, Čerešňák (A), Graňák, J. Holý, L. Kaňák, J. Kindl (C), Kremláček – Dzierkals, Mertl, M. Lang – Blomstrand, Bulíř, F. Přikryl – F. Suchý, Kodýtek (A), Schleiss – M. Marcel, G. Thorell, J. Dufek.
    Trenér: Václav Baďouček

Rozhodčí: Jeřábek, Veselý – Pešek, Malý