Poruba 2011 – Litoměřice 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 5:2 (kon.) | Kolín – Ústí n/L 3:4 (kon.)
Šumperk – Prostějov 4:3 (2:1 po s.n.) | Kadaň – Sokolov 0:5 (kont.) | Vsetín – Slavia 5:2 (kon.)
Přerov – Vrchlabí 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Třebíč 0:3 (kon.)
AZ Havířov
9:2 (6:1, 1:0, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 29.01.2022, 12:00 • Gascontrol Aréna, Havířov. • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina E

59:59
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Ungr – trestné střílení, hákování).

58:44
    Ještě jedna možnost pro Havířov vyzkoušet si přesilovku. Adam Koláček dostal dvě minuty za hrubost.

41:12
    Dvě minuty dostává Matěj Šedlbauer, který v obranném pásmu fauloval kolenem.

32:58
    Za držení musí na trestnou lavici Jan Valouch, VHK dostane přesilovku.

24:08
    Sam Budín odpyká trest pro příliš mnoho hráčů na ledě.

22:06
    Hosté si znovu mohou vyzkoušet přesilovku. Jan Valouch dostává dvě minuty za hákování.

10:45
    Domácí si zahrají přesilovku, Marek Stodůlka vyhodil kotouč mimo hrací plochu.

06:13
    Ve středním pásmu podrážel protihráče Mario Bortoli. Vsetín má tak šanci na snížení.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 1. Ungr (Zachariasz), 9. Svozil (Ungr), 10. Zachariasz (Jung, Loza), 11. Kubečka (Svozil, Ungr), 13. Vadovič (Hansel, Middleton), 17. Valouch (Loza, Bortoli), 33. Jelének (Karas, Middleton), 54. Hansel (Jung, Zielinski), 58. Loza (Jelének) – 20. Vaněk (Herman, Stodůlka), 52. Vaněk (Juráň, Frolo)

AZ Havířov: Maňásek (Přecechtěl) – Bortoli, Valouch, Zielinski, Pilíšek, Vadovič – Ungr, Karas, Kubečka, Middleton, Hansel, Jelének, Jarolím, Jung, Svozil, Zachariasz, Loza
    Trenér: David Svozil

VHK ROBE Vsetín: Konečný (11. Čada) – Stodůlka, Zedek, Kučný, Šedlbauer, Kotrla, Herman – Rigo, Bartoněk, Koláček, Juráň, Pořízka, Vaněk, Škarka, Budín, Frolo, Dočekal, Raušer
    Trenér: Jiří Weintritt

Rozhodčí: Rapák – Kořistka, Klimek