Union Berlín – Dortmund 0:3 (kon.) | Hoffenheim – Bielefeld 2:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:0 (1:0)
DSC Arminia Bielefeld
Neděle 13.02.2022, 17:30 • PreZero Arena (Sinsheim) • Německá Bundesliga • 22. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:27:00)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 16:4. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:12.

Je konec. Hoffenheim zvítězil nad Bielefeldem 2:0.
    Už ve 4. minutě se Samassékou ocitl v šanci, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí. Ve 14. minutě se Rutter dostal ke hlavičce, kterou poslal těsně vedle. Ve 22. minutě se už ale domácí TSG dočkalo branky, kterou vstřelil Benjamin Hübner. Ve 34. minutě bylo málem srovnáno, ovšem Oliver Baumann skvěle vychytal zakončení Serry. Ve 44. minutě mohl zvýšit vedení Christoph Baumgartner, ale Stefan Ortega ukázal fantastický zákrok. Ve 49. minutě si hosté vypracovali velkou šanci, ale ta skončila na tyči. V 51. minutě dokázal zvýšit náskok domácích Georginio Rutter. Následně byl domácí celek lepším celkem, ale žádná větší příležitost už k vidění nebyla.
    Hoffenheim zvítězil nad Bielefeldem 2:0.

90+5

90+5
    Florian Grillitsch se nyní dopustil pořádného hitu, který sejmul Castra a uviděl žlutou kartu.

90+4
    Faul Ramose na Kevina Vogta a o vítězi je rozhodnuto.

90+3
    Následně sice přiletěl míč do vápna, ale ten nepřinesl nic nebezpečného a Oliver Baumann bude mít odkop od své svatyně.

90+2
    Po faulu domácích následuje volný kop Arminie z pravé strany.

90+1
    Bielefeld sice získal rohový kop, ale ten se Robinu Hackovi nepodařil a míč skončil jen v zámezí.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

89
    Jacob Bruun Larsen předvedl velmi dobré sólo, ale nakonec se s míčem dostal jen do zámezí.

88
    Fabian Klos si skvěle sběhl za obranu na nákop, ale na míč těsně nedosáhl před brankářem Baumannem.

87
    Další střela ze strany domácích, ale ta letěla z úhlu jen nad bránu Bielefeldu.

86
    Christoph Baumgartner si šikovně zpracoval míč, ale následně pohotově vypálil těsně vedle levé tyče!

85
    Bryan Lasme se dostal ke střele z pravé strany vápna, ale jeho pokus vyrazil Oliver Baumann.

84
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Haavard Nordtveit.
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Sebastian Rudy.

83
    Znovu je hra přerušená, protože tentokrát leží na trávníku útočník hostů Robin Hack.