AC Milán – Sampdoria 1:0 (kon.) | Empoli – Cagliari 1:1 (kon.) | Janov – Salernitana 1:1 (kon.)
Hellas Verona – Udinese 4:0 (kon.) | Sassuolo – AS Řím 2:2 (kon.) | Atalanta BC – Juventus 1:1 (kon.)
AC Milán
1:0 (1:0)
UC Sampdoria
Neděle 13.02.2022, 12:30 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 25. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (14:28:40)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:11.

Itálie má alespoň dočasně staronového lídra tabulky! AC Milán se díky dnešnímu vítězství 1:0 nad Sampdorií dostává zpět před Inter, který ale má zápas k dobru.
    Domácí vstoupili do zápasu velmi dobře, jelikož se už v 8. minutě prosadil Rafael Leão. Následně nám hra opadla a k vidění byl jen velký počet faulů, ovšem ve 44. minutě mohl Falcone zvýšit vedení Milánu, ale jeho zakončení vyrazil brankář Falcone.
    Také ve druhé půli mělo AC jednoznačnou převahu a už ve 46. minutě pálil těsně vedle Messias. V 59. minutě se Giroud opřel nůžkami do míče, ale hostující gólman si znovu poradil. V 71. minutě Falcone chytil také hlavičku Romagnoliho a v 82. minutě vyrazil pokus Rebiće.
    AC Milán pohodlně vyhrál nad Sampdorií 1:0.

90+3

90+3
    Následná standardní situace ale byla rozehrána nakrátko a míč se postupně dostal na střed hřiště, odkud přišel nepřesný nákop.

90+2
    Ante Rebić následně vedl míč po levém křídle a získal pro domácí celek rohový kop.

90+2
    Fikayo Tomori si skvěle poradil v souboji s Caputem a získal pro Milán balón na své polovině.

90+1
    Sampdoria to zkoušela po pravé straně, ale následný centr byl hodně nepřesný a skončil pouze v zámezí.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

89
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Pierre Kalulu.

88
    Tentokrát se domácím nepodařilo vymyslet nic vážnějšího a míč končí jen v zámezí.

86
    Po centru z volného kopu se Alessio Romagnoli snažil zakončit, ale nacházel se pouze v ofsajdovém postavení.

85
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Abdelhamid Sabiri.

85
    Ronaldo Vieira tentokrát zfauloval Radea Kruniće a domácí budou nadále u míče.

84
    Francesco Caputo hledal nákop svého spoluhráče, ale ten po teči domácího obránce nakonec skončil v rukou brankáře Maignana, který má u jediného gólu v dnešním utkání asistenci.

83
    Franck Kessié si chtěl vymodlit penaltu, ale sudí nechává hru správně pokračovat a AC Milán zůstává na míči.
    82. Rebićovo zakončení vyrazil Falcone.

82
    Ante Rebić se dostal do velké šance po přihrávce Tonaliho v protiútoku, ale jeho pokus vyrazil Wladimiro Falcone, který má dnes plné ruce práce!