Tisková konference Jaromíra Jágra | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Peking 2022 - 10. den | (kon.) |
Týmový závod mužů - Velký můstek | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Taneční páry - Volné tance | Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA) (kon.) |
Ženy - Big Air (kvalifikace) | Vítěz: Z. Sadowská Synnottová (NZL) (kon.) | | | Muži - Big Air (kvalifikace) | Vítěz: M. Parrot (CAN) (kon.) |
Ženy - Monobob (3. a 4. jízdy) | Vítěz: K. Humphriesová (USA) (kon.) | | | Muži - Dvojbob (1. a 2. jízdy) | Vítěz: F. Friedrich (GER) (kon.) |
Ženy - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: K. Sildaruová (EST) (kon.) | | | Ženy - Akrobatické skoky (kvalifikace) | (kon.) |
Ženy - Akrobatické skoky (finále) | Vítěz: Meng-tchao Sü (CHN) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
Cincinnati Bengals - Los Angeles Rams | 20:23 (kon.) |
konec
Taneční páry - Volné tance
Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA)
20
|
Papadakisová se Cizeronem vybojovali za volný tanec známku ve výši 136,15 bodů, celkově 226,98 bodů, což je světový rekord, a jsou olympijskými šampiony!
|
|
19
|
Se ziskem 220,51 bodů jsou Sinicinová a Kacalapov jasně první! A budou nejhůře (a pravděpodobně) stříbrní.
|
|
18
|
Hubbellová s Donohuem jdou se známkou ve výši 218,02 bodů na první místo a budou nejhůře bronzoví!
|
|
17
|
Chocková s Batesem vybojovali 214,77 bodů a útočí na medaili!
|
|
16
|
Stěpanovová s Bukinem mají na kontě 205,07 bodů a prohrávají s italskou dvojicí. Velká chyba v závěru tance je připravila o boj o medaile.
|
|
12
|
121,41 bodů za volný tanec, osobní rekord Smartové s Diazem a v součtu 199,11 bodů a jasné vedení!
|
|
4
|
Sourozenci Taschlerovi vybojovali 168,32 bodů v součtu obou tanců, poráží arménský pár a budou nejhůře sedmnáctí! Podrželi tak svou pozici a mohou doufat i v posun pořadím.
|
Konečné pořadí
1. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA) 226,98 WR
2. Viktoria Sinicinová, Nikita Kacalapov (ROC) 220,51
3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 218,02
4. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 214,77
5. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 207,05
6. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (ROC) 205,07
7. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN) 204,78
8. Olivia Smartová, Adrian Diaz (ESP) 199,11
9. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Soerensen (CAN) 192,35
10. Lelah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 191,64
11. Kaitlin Hawayeková, Jean-Luc Baker (USA) 189,74
12. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN) 184,42
13. Marjorie Lajoieová, Zachary Lagha (CAN) 181,02
14. Diana Davisová, Gleb Smolkin (ROC) 179,82
15. Juulia Turkkilaová, Matthias Versluis (FIN) 173,88
16. Natálie Taschlerová, Filip Taschler (CZE) 168,32
17. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL) 167,31
18. Tina Garabedjanová, Simon Proulx Senecal (ARM) 167,03
19. Maria Kazakovová, Georgij Revija (GEO) 164,33
20. Olexandra Nazarovová, Maksym Nikitin (UKR) 162,87
Pořadí po rytmických tancích
1. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA) 90,83 Q WR
2. Viktoria Sinicinová, Nikita Kacalapov (ROC) 88,85 Q
3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 87,13 Q
4. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 84,14 Q
5. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (ROC) 84,09 Q
6. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN) 83,52 Q
7. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 82,86 Q
8. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Soerensen (CAN) 78,54 Q
9. Olivia Smartová, Adrian Diaz (ESP) 77,70 Q
10. Lelah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 76,45 Q
11. Kaitlin Hawayeková, Jean-Luc Baker (USA) 74,58 Q
12. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN) 73,41 Q
13. Marjorie Lajoieová, Zachary Lagha (CAN) 72,59 Q
14. Diana Davisová, Gleb Smolkin (ROC) 71,66 Q
15. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL) 70,32 Q
16. Juulia Turkkilaová, Matthias Versluis (FIN) 68,23 Q
17. Natálie Taschlerová, Filip Taschler (CZE) 67,22 Q
18. Maria Kazakovová, Georgij Revija (GEO) 67,08 Q
19. Tina Garabedjanová, Simon Proulx Senecal (ARM) 65,87 Q
20. Olexandra Nazarovová, Maksym Nikitin (UKR) 65,53 Q
21. Katharina Muellerová, Tim Dieck (GER) 65,47
22. Misato Komacubaraová, Tim Koleto (JPN) 65,41
23. Paulina Ramanauskaiteová, Deividas Kizala (LTU) 58,35
1. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA) 226,98 WR
2. Viktoria Sinicinová, Nikita Kacalapov (ROC) 220,51
3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 218,02
4. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 214,77
5. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 207,05
6. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (ROC) 205,07
7. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN) 204,78
8. Olivia Smartová, Adrian Diaz (ESP) 199,11
9. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Soerensen (CAN) 192,35
10. Lelah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 191,64
11. Kaitlin Hawayeková, Jean-Luc Baker (USA) 189,74
12. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN) 184,42
13. Marjorie Lajoieová, Zachary Lagha (CAN) 181,02
14. Diana Davisová, Gleb Smolkin (ROC) 179,82
15. Juulia Turkkilaová, Matthias Versluis (FIN) 173,88
16. Natálie Taschlerová, Filip Taschler (CZE) 168,32
17. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL) 167,31
18. Tina Garabedjanová, Simon Proulx Senecal (ARM) 167,03
19. Maria Kazakovová, Georgij Revija (GEO) 164,33
20. Olexandra Nazarovová, Maksym Nikitin (UKR) 162,87
Pořadí po rytmických tancích
1. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA) 90,83 Q WR
2. Viktoria Sinicinová, Nikita Kacalapov (ROC) 88,85 Q
3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 87,13 Q
4. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 84,14 Q
5. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (ROC) 84,09 Q
6. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN) 83,52 Q
7. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 82,86 Q
8. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Soerensen (CAN) 78,54 Q
9. Olivia Smartová, Adrian Diaz (ESP) 77,70 Q
10. Lelah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 76,45 Q
11. Kaitlin Hawayeková, Jean-Luc Baker (USA) 74,58 Q
12. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN) 73,41 Q
13. Marjorie Lajoieová, Zachary Lagha (CAN) 72,59 Q
14. Diana Davisová, Gleb Smolkin (ROC) 71,66 Q
15. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL) 70,32 Q
16. Juulia Turkkilaová, Matthias Versluis (FIN) 68,23 Q
17. Natálie Taschlerová, Filip Taschler (CZE) 67,22 Q
18. Maria Kazakovová, Georgij Revija (GEO) 67,08 Q
19. Tina Garabedjanová, Simon Proulx Senecal (ARM) 65,87 Q
20. Olexandra Nazarovová, Maksym Nikitin (UKR) 65,53 Q
21. Katharina Muellerová, Tim Dieck (GER) 65,47
22. Misato Komacubaraová, Tim Koleto (JPN) 65,41
23. Paulina Ramanauskaiteová, Deividas Kizala (LTU) 58,35
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka