Philadelphia – Vegas 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Florida 3:4 (kon.) | New Jersey – Colorado 5:3 (kon.)
Detroit – Arizona 2:9 (kon.) | St. Louis – Ottawa 1:4 (kon.) | Nashville – Dallas 2:1 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 5:2 (kon.) | Winnipeg – Tampa 7:4 (kon.) | Toronto – Seattle 6:4 (kon.)
Chicago – Anaheim 8:3 (kon.) | Calgary – Washington 4:5 (kon.)
po s.n. (2:0)
Berani Zlín
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0) Stav série: 1:0
HC Vítkovice Ridera
Středa 09.03.2022, 17:15 • PSG aréna, Zlín • Play-off Extraligy dorostu • Osmifinále

70:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Berani Zlín.
    Tak toto byly opravdu nervy drásající nájezdy, které ale nakonec skončili dominantním výkonem zlínského brankáře. O vítěznou branku se postaral MARTIN HOLBA.

49:32
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Tak to je neuvěřitelné vážení! Pouhou minutu od posledního gólu je opět srovnáno. Postaral se o to JAKUB FIBIGR, který využil chyby v obraně, díky čemuž tak vytvořil bleskurychlou odpověď na soupeřovu branku. Asistence: Vojtěch Fojtík.

48:26
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tak toto je gól, který by mohl rozhodnout celé utkání! Po více než čtyřiceti minutách totiž rozezněl sirénu TOMÁŠ PILÁT, který využil velkého tlaku jeho celku, který ukončil střelou od pravého kruhu. Asistence: Marek Šišák.

07:54
    Tak toto je velké zadostiučinění MATĚJE ŽÍDKA, který napravuje své vyloučení, díky kterému šel soupeř do vedení. Postaral se o to svým zakončením od pravého kruhu, kterým prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Šimon Bialy.

06:25
    Tak toto je bleskurychlé využitá početní výhoda! Po pouhých třinácti vteřinách od faulu soupeře se dostal ke střele ADAM HAMRLA. Jeho pokus z prostoru mezi kruhy zaplachtil přesné za záda brankáře, díky čemuž se ševci dostávají do vedení. Asistence: Richard Marek.

Patrik Hlaváč

Branky a nahrávky: 7. Hamrla (Marek), 49. Pilát (Šišák), rozh. náj. Holba – 8. Žídek (Bialy), 50. Fibigr (Fojtík)