Písek – Dunajská Streda 37:31 (kon.) | Michalovce – Tatran Stupava 36:13 (kon.) | Olomouc – Most 24:27 (kon.)
Poruba – Kynžvart 30:23 (kon.)
DHK Zora Olomouc
24:27 (12:10)
DHK Baník Most
Sobota 12.03.2022, 17:30 • SH DHK Zora, Olomouc (kapacita: 600 míst) • MOL liga žen • 21. kolo

Olomouc dokázala Most nečekaně potrápit, ve druhé půli ovšem černí andělé ukázali svou zkušenost a díky šířce kádru či produktivity velezkušené Ivety Korešové dokázali vývoj zápasu otočit. I nadále tak zůstávají v čele MOL ligy. Zora ovšem zaslouží za parádní výkon absolutorium. Severočeský totiž měly po dvě třetiny zápasu namále. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:32:16)

DHK Zora Olomouc – DHK Baník Most 24:27 (12:10)
    Nejvíce branek: Jansová 7/2, T. Fryčáková 4, Kuxová 4 – Korešová 8/4, Stříšková 5/2, Smetková 5/1. Rozhodčí: Václav Horáček, Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 3/3 – 7/7. Vyloučení: 5:5.

Konec zápasu. (24:27)
    60
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová). (24:27)
    60
    Natálie Kuxová se prosazuje z levé spojky. (23:27)
    59
    Charlotte Cholevová zvyšuje na rozdíl pěti branek. (22:27)

59
    Kubálková trefuje jen břevno, hosté se dostávají znovu zpět do ofenzivního postavení. (22:26)

58
    Domácí si vybírají oddechový čas. (22:26)
    58
    Charlotte Cholevová z levé spojky trefuje prostor u tyče, hosté vedou v závěru už o čtyři branky. (22:26)
    57
    Natálie Kuxová po dlouhé době prolomila smůlu a po vysokém výskoku napálila šibenici. (22:25)
    56
    Kuxová trefila břevno a z protiútoku se bez potíží prosadila mladá Marcela Skácelová. (21:25)
    55
    Iveta Korešová propálila velmi chytře místo těsně pod rukou Poláškové, její osmá branka v utkání. (21:24)

55
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová). (21:23)
    54
    Klára Kubálková se prodrala na levém křídle a šikovně propálila Müllnerovou. (21:23)

54
    Kuxová míří z osy hřiště pouze do připravené paže Korešové. (20:23)

53
    Time-out domácího týmu. (20:23)
    53
    Lucia Mikulčík se prodrala na levém křídle a nemýlila se. (20:23)
    52
    Tereza Fryčáková parádní ranou pod břevno snižuje na rozdíl dvou branek. (20:22)