Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Otepää | Vítěz: V. S. Christiansen (NOR) (kon.) | | | SP - Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Otepä | Vítěz: E. Öbergová (SWE) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Åre | Vítěz: L. Duerrová (GER) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Åre | Vítěz: K. Liensbergerová (AUT) (kon.) |
Muži 15 km volně, Falun | Vítěz: D. Toenseth (NOR) (kon.) | | | Ženy 10 km volně, Falun | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Skoky žen HS106, Schonach | (kon.) | | | Skoky mužů HS106, Schonach | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
Běh žen 5 km, Schonach | Vítěz: A. Nakamuraová (JPN) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Schonach | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - Slalom žen, 1. kolo, Åre
Vítěz: L. Duerrová (GER)
Radim Sochor
Startovní listina
- 1.
- 1.
- 2.
- 2.
- 3.
- 4.
- 5.
- 6.
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
- 13.
- 14.
- 15.
- 16.
- 17.
- 18.
- 19.
- 20.
- 21.
- 22.
- 23.
- 24.
- 25.
- 26.
- 27.
- 28.
- 29.
- 30.
- 31.
1. Lena Duerrová (GER) 50,73
2. Petra Vlhová (SVK) +0,08
3. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,11
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,25
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,35
6. Michelle Gisinová (SUI) +0,38
7. Aline Daniothová (SUI) +0,55
8. Ana Buciková (SLO) +0,62
9. Paula Moltzanová (USA) +0,65
10. Mina Fuerst Holtmannová (NOR) +0,69
11. Erin Mielzynski (CAN) +0,73
12. Andreja Slokarová (SLO) +1,05
13. Ali Nullmeyerová (CAN) +1,06
14. Katharina Truppeová (AUT) +1,07
15. Laurence St-Germainová (CAN) +1,12
16. Leona Popovićová (CRO) +1,15
17. Katharina Gallhuberová (AUT) +1,36
18. Emma Aicherová (GER) +1,41
19. Martina Dubovská (CZE) +1,47
20. Elsa Fermbaecková (SWE) +1,59
20. Franziska Gritschová (AUT) +1,59
22. Katharina Huberová (AUT) +1,63
23. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,77
24. Amelia Smartová (CAN) +1,89
24. Nastasia Noensová (FRA) +1,89
26. Melanie Meillardová (SUI) +1,93
27. Charlie Guestová (GBR) +2,12
28. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2,27
29. Nicole Goodová (SUI) +2,31
30. Jessica Hilzingerová (GER) +2,33
41. Gabriela Capová (CZE) +3,22 (11:41:28)