Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Otepää | Vítěz: V. S. Christiansen (NOR) (kon.) | | | SP - Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Otepä | Vítěz: E. Öbergová (SWE) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Åre | Vítěz: L. Duerrová (GER) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Åre | Vítěz: K. Liensbergerová (AUT) (kon.) |
Muži 15 km volně, Falun | Vítěz: D. Toenseth (NOR) (kon.) | | | Ženy 10 km volně, Falun | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Skoky žen HS106, Schonach | (kon.) | | | Skoky mužů HS106, Schonach | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
Běh žen 5 km, Schonach | Vítěz: A. Nakamuraová (JPN) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Schonach | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - Skoky žen HS106, Schonach
Denisa Józsová
Konečné pořadí:
1. Annika Sieffová (ITA)
2. Haruka Kasaiová (JPN) +0:02
3. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) +0:08
4. Ema Volavšeková (SLO) +0:48
5. Ida Marie Hagenová (NOR) +0:55
6. Jenny Nowaková (GER) +0:56
7. Andžu Nakamuraová (JPN) +0:58
8. Silva Verbičová (SLO) +1:29
9. Maria Gerbothová (GER) +1:30
10. Veronica Gianmoenaová (ITA) +1:36
11. Annalena Slamiková (AUT) +1:40
12. Annika Malacinská (USA) +1:52
13. Léna Brocardová (FRA) +1:58
14. Hazuki Ikedaová (JPN) +1:59
15. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +2:03
16. Sophia Maurusová (GER) +2:10
17. Mille Marie Hagenová (NOR) 2:15
18. Magdalena Burgerová (GER) +2:32
19. Cindy Haaschová (GER) +2:587
20. Nathalie Armbrusterová (GER) +:15
21. Tereza Koldovská (CZE) +3:22
Startovní listina:
1. Nathalie Armbrusterová (GER)
2. Haruka Kasaiová (JPN)
3. Magdalena Burgerová (GER)
4. Hazuki Ikedaová (JAP)
5. Annalena Slamiková (AUT)
6. Mille Marie Hagenová (NOR)
7. Sophia Maurusová (GER)
8. Tereza Koldovská (CZE)
9. Maria Gerbothová (GER)
10. Annika Malacinská (USA)
11. Léna Brocardová (FRA)
12. Silva Verbičová (SLO)
13. Jenny Nowaková (GER)
14. Veronica Gianmoenaová (ITA)
15. Cindy Haaschová (GER)
16. Andžu Nakamuraová (JPN)
17. Lisa-Marie Hirnerová (AUT)
18. Annika Sieffová (ITA)
19. Ema Volavšeková (SLO)
20. Ida Marie Hagenová (NOR)
21. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR)
1. Annika Sieffová (ITA)
2. Haruka Kasaiová (JPN) +0:02
3. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) +0:08
4. Ema Volavšeková (SLO) +0:48
5. Ida Marie Hagenová (NOR) +0:55
6. Jenny Nowaková (GER) +0:56
7. Andžu Nakamuraová (JPN) +0:58
8. Silva Verbičová (SLO) +1:29
9. Maria Gerbothová (GER) +1:30
10. Veronica Gianmoenaová (ITA) +1:36
11. Annalena Slamiková (AUT) +1:40
12. Annika Malacinská (USA) +1:52
13. Léna Brocardová (FRA) +1:58
14. Hazuki Ikedaová (JPN) +1:59
15. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +2:03
16. Sophia Maurusová (GER) +2:10
17. Mille Marie Hagenová (NOR) 2:15
18. Magdalena Burgerová (GER) +2:32
19. Cindy Haaschová (GER) +2:587
20. Nathalie Armbrusterová (GER) +:15
21. Tereza Koldovská (CZE) +3:22
Startovní listina:
1. Nathalie Armbrusterová (GER)
2. Haruka Kasaiová (JPN)
3. Magdalena Burgerová (GER)
4. Hazuki Ikedaová (JAP)
5. Annalena Slamiková (AUT)
6. Mille Marie Hagenová (NOR)
7. Sophia Maurusová (GER)
8. Tereza Koldovská (CZE)
9. Maria Gerbothová (GER)
10. Annika Malacinská (USA)
11. Léna Brocardová (FRA)
12. Silva Verbičová (SLO)
13. Jenny Nowaková (GER)
14. Veronica Gianmoenaová (ITA)
15. Cindy Haaschová (GER)
16. Andžu Nakamuraová (JPN)
17. Lisa-Marie Hirnerová (AUT)
18. Annika Sieffová (ITA)
19. Ema Volavšeková (SLO)
20. Ida Marie Hagenová (NOR)
21. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR)
1. Annika Sieffová (ITA)
2. Haruka Kasaiová (JPN) +0:02
3. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) +0:08
4. Ema Volavšeková (SLO) +0:48
5. Ida Marie Hagenová (NOR) +0:55
6. Jenny Nowaková (GER) +0:56
7. Andžu Nakamuraová (JPN) +0:58
8. Silva Verbičová (SLO) +1:29
9. Maria Gerbothová (GER) +1:30
10. Veronica Gianmoenaová (ITA) +1:36
11. Annalena Slamiková (AUT) +1:40
12. Annika Malacinská (USA) +1:52
13. Léna Brocardová (FRA) +1:58
14. Hazuki Ikedaová (JPN) +1:59
15. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +2:03
16. Sophia Maurusová (GER) +2:10
17. Mille Marie Hagenová (NOR) 2:15
18. Magdalena Burgerová (GER) +2:32
19. Cindy Haaschová (GER) +2:587
20. Nathalie Armbrusterová (GER) +:15
21. Tereza Koldovská (CZE) +3:22