Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Otepää | Vítěz: V. S. Christiansen (NOR) (kon.) | | | SP - Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Otepä | Vítěz: E. Öbergová (SWE) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Åre | Vítěz: L. Duerrová (GER) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Åre | Vítěz: K. Liensbergerová (AUT) (kon.) |
Muži 15 km volně, Falun | Vítěz: D. Toenseth (NOR) (kon.) | | | Ženy 10 km volně, Falun | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Skoky žen HS106, Schonach | (kon.) | | | Skoky mužů HS106, Schonach | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
Běh žen 5 km, Schonach | Vítěz: A. Nakamuraová (JPN) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Schonach | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - Slalom žen, 2. kolo, Åre
Vítěz: K. Liensbergerová (AUT)
Michal Hromas
Konečné výsledky:
1. Katharina Liensbergerová (AUT) 1:46,18
2. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +0,16
3. Michelle Gisinová (SUI) +0,23
4. Petra Vlhová (SVK) +0,25
5. Lena Dürrová (GER) +0,34
6. Katharina Truppeová (AUT) +0,71
7. Ana Buciková (SLO) +0,72
8. Mélanie Meillardová (SUI) +0,75
9. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,80
10. Andreja Slokarová (SLO) +0,85
11. Paula Moltzanová (USA) +1,01
12. Franziska Gritschová (AUT) +1,34
13. Ali Nullmeyerová (CAN) +1.35
14. Katharina Huberová (AUT) +1,52
15. Martina Dubovská (CZE) +1,56
16. Amelia Smartová (CAN) +1,59
17. Elsa Fermbäcková (SWE) +1,64
18. Emma Aicherová (GER) +1,67
19. Aline Daniothová (SUI) +1,69
20. Laurence St. Germainová (CAN) +1,71
21. Jessica Hilzingerová (GER) +1,75
22. Nastasia Noensová (FRA) +1,77
23. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,80
23. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,80
25. Nicole Goodová (SUI) +1,94
25. Katharina Gallhuberová (AUT) +1,94
27. Charlie Guestová (GBR) +2,02
28. Erin Mielzynská (CAN) +6,86
...
41. Gabriela Capová (CZE) nepostoupila do 2. kola
Pořadí po 1. kole:
1. Lena Dürrová (GER) 50,73
2. Petra Vlhová (SVK) +0,08
3. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,11
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,25
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,35
6. Michelle Gisinová (SUI) +0,38
7. Aline Daniothová (SUI) +0,55
8. Ana Buciková (SLO) +0,62
9. Paula Moltzanová (USA) +0,65
10. Mina Fuerst Holtmannová (NOR) +0,69
11. Erin Mielzynski (CAN) +0,73
12. Andreja Slokarová (SLO) +1,05
13. Ali Nullmeyerová (CAN) +1,06
14. Katharina Truppeová (AUT) +1,07
15. Laurence St-Germainová (CAN) +1,12
16. Leona Popovićová (CRO) +1,15
17. Katharina Gallhuberová (AUT) +1,36
18. Emma Aicherová (GER) +1,41
19. Martina Dubovská (CZE) +1,47
20. Elsa Fermbaecková (SWE) +1,59
20. Franziska Gritschová (AUT) +1,59
22. Katharina Huberová (AUT) +1,63
23. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,77
24. Amelia Smartová (CAN) +1,89
24. Nastasia Noensová (FRA) +1,89
26. Melanie Meillardová (SUI) +1,93
27. Charlie Guestová (GBR) +2,12
28. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2,27
29. Nicole Goodová (SUI) +2,31
30. Jessica Hilzingerová (GER) +2,33
...
41. Gabriela Capová (CZE) +3,22
Celkové pořadí SP (32/37 závodů):
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1216 bodů
2. Petra Vlhová (SVK) 1139
3. Federica Brignoneová (ITA) 931
4. Sofia Goggiaová (ITA) 851
5. Sara Hectorová (SWE) 742
6. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 695
7. Michelle Gisinová (SUI) 664
8. Corinne Suterová (SUI) 657
9. Tessa Worleyová (FRA) 647
10. Ramona Siebenhoferová (AUT) 594
...
18. Ester Ledecká (CZE) 389
56. Martina Dubovská (CZE) 108
Pořadí SP ve slalomu (7/9 závodů):
1. Petra Vlhová (SVK) 660 bodů
2. Mikaela Shiffrinová (USA) 440
3. Wendy Holdenerová (SUI) 321
4. Lena Dürrová (GER) 312
5. Katharina Liensbergerová (AUT) 272
6. Ana Buciková (SLO) 191
7. Michelle Gisinová (SUI) 187
8. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 182
9. Sara Hectorová (SWE) 175
10. Katharina Truppeová (AUT) 157
...
15. Martina Dubovská (CZE)
1. Katharina Liensbergerová (AUT) 1:46,18
2. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +0,16
3. Michelle Gisinová (SUI) +0,23
4. Petra Vlhová (SVK) +0,25
5. Lena Dürrová (GER) +0,34
6. Katharina Truppeová (AUT) +0,71
7. Ana Buciková (SLO) +0,72
8. Mélanie Meillardová (SUI) +0,75
9. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,80
10. Andreja Slokarová (SLO) +0,85
11. Paula Moltzanová (USA) +1,01
12. Franziska Gritschová (AUT) +1,34
13. Ali Nullmeyerová (CAN) +1.35
14. Katharina Huberová (AUT) +1,52
15. Martina Dubovská (CZE) +1,56
16. Amelia Smartová (CAN) +1,59
17. Elsa Fermbäcková (SWE) +1,64
18. Emma Aicherová (GER) +1,67
19. Aline Daniothová (SUI) +1,69
20. Laurence St. Germainová (CAN) +1,71
21. Jessica Hilzingerová (GER) +1,75
22. Nastasia Noensová (FRA) +1,77
23. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,80
23. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,80
25. Nicole Goodová (SUI) +1,94
25. Katharina Gallhuberová (AUT) +1,94
27. Charlie Guestová (GBR) +2,02
28. Erin Mielzynská (CAN) +6,86
...
41. Gabriela Capová (CZE) nepostoupila do 2. kola
Pořadí po 1. kole:
1. Lena Dürrová (GER) 50,73
2. Petra Vlhová (SVK) +0,08
3. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,11
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,25
5. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,35
6. Michelle Gisinová (SUI) +0,38
7. Aline Daniothová (SUI) +0,55
8. Ana Buciková (SLO) +0,62
9. Paula Moltzanová (USA) +0,65
10. Mina Fuerst Holtmannová (NOR) +0,69
11. Erin Mielzynski (CAN) +0,73
12. Andreja Slokarová (SLO) +1,05
13. Ali Nullmeyerová (CAN) +1,06
14. Katharina Truppeová (AUT) +1,07
15. Laurence St-Germainová (CAN) +1,12
16. Leona Popovićová (CRO) +1,15
17. Katharina Gallhuberová (AUT) +1,36
18. Emma Aicherová (GER) +1,41
19. Martina Dubovská (CZE) +1,47
20. Elsa Fermbaecková (SWE) +1,59
20. Franziska Gritschová (AUT) +1,59
22. Katharina Huberová (AUT) +1,63
23. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,77
24. Amelia Smartová (CAN) +1,89
24. Nastasia Noensová (FRA) +1,89
26. Melanie Meillardová (SUI) +1,93
27. Charlie Guestová (GBR) +2,12
28. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2,27
29. Nicole Goodová (SUI) +2,31
30. Jessica Hilzingerová (GER) +2,33
...
41. Gabriela Capová (CZE) +3,22
Celkové pořadí SP (32/37 závodů):
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1216 bodů
2. Petra Vlhová (SVK) 1139
3. Federica Brignoneová (ITA) 931
4. Sofia Goggiaová (ITA) 851
5. Sara Hectorová (SWE) 742
6. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 695
7. Michelle Gisinová (SUI) 664
8. Corinne Suterová (SUI) 657
9. Tessa Worleyová (FRA) 647
10. Ramona Siebenhoferová (AUT) 594
...
18. Ester Ledecká (CZE) 389
56. Martina Dubovská (CZE) 108
Pořadí SP ve slalomu (7/9 závodů):
1. Petra Vlhová (SVK) 660 bodů
2. Mikaela Shiffrinová (USA) 440
3. Wendy Holdenerová (SUI) 321
4. Lena Dürrová (GER) 312
5. Katharina Liensbergerová (AUT) 272
6. Ana Buciková (SLO) 191
7. Michelle Gisinová (SUI) 187
8. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 182
9. Sara Hectorová (SWE) 175
10. Katharina Truppeová (AUT) 157
...
15. Martina Dubovská (CZE)
Petra Vlhová je letos poprvé mimo stupně vítězů, a to na čtvrté pozici těsně před vítězkou prvního kola Lenou Dürrovou. Slovenka se aspoň o něco přiblížila v celkovém hodnocení SP Mikaele Shiffrinové, jelikož Američanka bere až devátou příčku.
Za zmínku stojí určitě také skok Mélanie Meillardové z 26. místa na osmé.
Martina Dubovská se posunula na celkové patnácté místo, Gabriela Capová zajela v prvním kole 41. čas.
Toto je pro dnešek vše a já děkuji za pozornost. (14:39:56)
1. Katharina Liensbergerová (AUT) 1:46,18
2. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +0,16
3. Michelle Gisinová (SUI) +0,23
4. Petra Vlhová (SVK) +0,25
5. Lena Dürrová (GER) +0,34
6. Katharina Truppeová (AUT) +0,71
7. Ana Buciková (SLO) +0,72
8. Mélanie Meillardová (SUI) +0,75
9. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,80
10. Andreja Slokarová (SLO) +0,85
11. Paula Moltzanová (USA) +1,01
12. Franziska Gritschová (AUT) +1,34
13. Ali Nullmeyerová (CAN) +1.35
14. Katharina Huberová (AUT) +1,52
15. Martina Dubovská (CZE) +1,56
16. Amelia Smartová (CAN) +1,59
17. Elsa Fermbäcková (SWE) +1,64
18. Emma Aicherová (GER) +1,67
19. Aline Daniothová (SUI) +1,69
20. Laurence St. Germainová (CAN) +1,71
21. Jessica Hilzingerová (GER) +1,75
22. Nastasia Noensová (FRA) +1,77
23. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,80
23. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,80
25. Nicole Goodová (SUI) +1,94
25. Katharina Gallhuberová (AUT) +1,94
27. Charlie Guestová (GBR) +2,02
28. Erin Mielzynská (CAN) +6,86
...
41. Gabriela Capová (CZE) nepostoupila do 2. kola