Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Otepää | Vítěz: V. S. Christiansen (NOR) (kon.) | | | SP - Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Otepä | Vítěz: E. Öbergová (SWE) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Åre | Vítěz: L. Duerrová (GER) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Åre | Vítěz: K. Liensbergerová (AUT) (kon.) |
Muži 15 km volně, Falun | Vítěz: D. Toenseth (NOR) (kon.) | | | Ženy 10 km volně, Falun | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Skoky žen HS106, Schonach | (kon.) | | | Skoky mužů HS106, Schonach | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
Běh žen 5 km, Schonach | Vítěz: A. Nakamuraová (JPN) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Schonach | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - Běh žen 5 km, Schonach
Vítěz: A. Nakamuraová (JPN)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Andžu Nakamuraová (JPN) 14:22,3
2. Haruka Kasaiová (JPN) +11,1
3. Annika Sieffová (ITA) +39,2
4. Ida Marie Hagenová (NOR) +46,6
5. Ema Volavšeková (SLO) +46,9
6. Jenny Nowaková (GER) +1:13,4
7. Maria Gerbothová (GER) +2:08,0
8. Hazuki Ikedaová (JPN) +2:22,4
9. Léna Brocardová (FRA) +2:23,2
10. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:26,3
11. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +2:35,4
12. Annalena Slamiková (AUT) +2:38,6
13. Sophia Maurusová (GER) +2:43,4
14. Cindy Haaschová (GER) +2:49,6
15. Nathalie Armbrusterová (GER) +2:53,4
16. Silva Verbičová (SLO) +3:06,6
17. Annika Malacinská (USA) +3:13,0
18. Mille Marie Hagenová (NOR) +3:40,5
19. Magdalena Burgerová (GER) +3:43,3
20. Tereza Koldovská (CZE) +4:38,5
Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) DNF
1. Andžu Nakamuraová (JPN) 14:22,3
2. Haruka Kasaiová (JPN) +11,1
3. Annika Sieffová (ITA) +39,2
4. Ida Marie Hagenová (NOR) +46,6
5. Ema Volavšeková (SLO) +46,9
6. Jenny Nowaková (GER) +1:13,4
7. Maria Gerbothová (GER) +2:08,0
8. Hazuki Ikedaová (JPN) +2:22,4
9. Léna Brocardová (FRA) +2:23,2
10. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:26,3
11. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +2:35,4
12. Annalena Slamiková (AUT) +2:38,6
13. Sophia Maurusová (GER) +2:43,4
14. Cindy Haaschová (GER) +2:49,6
15. Nathalie Armbrusterová (GER) +2:53,4
16. Silva Verbičová (SLO) +3:06,6
17. Annika Malacinská (USA) +3:13,0
18. Mille Marie Hagenová (NOR) +3:40,5
19. Magdalena Burgerová (GER) +3:43,3
20. Tereza Koldovská (CZE) +4:38,5
Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) DNF
1. Andžu Nakamuraová (JPN) 14:22,3
2. Haruka Kasaiová (JPN) +11,1
3. Annika Sieffová (ITA) +39,2
4. Ida Marie Hagenová (NOR) +46,6
5. Ema Volavšeková (SLO) +46,9
6. Jenny Nowaková (GER) +1:13,4
7. Maria Gerbothová (GER) +2:08,0
8. Hazuki Ikedaová (JPN) +2:22,4
9. Léna Brocardová (FRA) +2:23,2
10. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:26,3
11. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +2:35,4
12. Annalena Slamiková (AUT) +2:38,6
13. Sophia Maurusová (GER) +2:43,4
14. Cindy Haaschová (GER) +2:49,6
15. Nathalie Armbrusterová (GER) +2:53,4
16. Silva Verbičová (SLO) +3:06,6
17. Annika Malacinská (USA) +3:13,0
18. Mille Marie Hagenová (NOR) +3:40,5
19. Magdalena Burgerová (GER) +3:43,3
20. Tereza Koldovská (CZE) +4:38,5
Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) DNF
Obě Japonky setřásly nejen Italku Anniku Sieffovou, ale také superfavorizovanou Norku Gydu Westvoldovou Hansenovou, která z prozatím nespecifikovaných důvodů během úniku obou Japonek ze závodu odstoupila.