Benátky n/J – Letohrad 3:0 (kon.)
SK Benátky nad Jizerou
3:0 (0:0)
FK Letohrad
Neděle 20.03.2022, 13:00 • Městský stadion, Benátky nad Jizerou • Divize skupina C • 18. kolo
Videostream

88
    Benátečtí naposledy střídají. Místo Milana Macka nastupuje Dominik Košek.

84
    Hosté naposledy střídají. Hřiště opouští Filip Faltus, nastupuje Jan Kyllar.

80
    Hosté opět střídají. Zápas končí pro Jana Hillera, jehož nahradí Jaroslav Boura.

65
    Ještě jedno střídání u hostů. Odchází Jiří Počtýnský, nastupuje Tomáš Kabourek.

65
    Sřídají také hosté. Místo Jakuba Mokrejše nastupuje Petr Štěpán.

62
    Domácí potřetí střídají. Místo Ondřeje Kommy nastupuje Tomáš Slicho.

48
    Benátečtí jsou v úvodu druhé půle nuceni střídat. Zraněného Matěje Bodláka nahrazuje Ondřej Šimek.

46
    Domácí o poločasové přestávce vystřídali. Místo Jana Bočka si zahraje Adam Mansfeld.