Vsetín – Poruba 2011 2:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:1 (0:0, 0:0, 2:1) Stav série: 1:2
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 23.03.2022, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Play-down ligy juniorů • 2. kolo

58:54
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Tohle je strhující závěr dlouho bezbrankového utkání! Na pravém křídle se uvolnil ADAM BACHÁNEK a prostřelil přemisťujícího se Slíže k bližší tyči. Asistence: Adam Čapka.

57:33
    Poruba právě vstřelila branku!
    Po dvou minutách hry je srovnáno. Mezírku v levém horním rohu vsetínské branky našel bezchybně PAVEL CHOVANEC, čímž vrací svůj celek zpět do hry. Asistence: Filip Hlaváč.

55:35
    Čtyři a půl minuty před koncem základní hrací doby jsme se dočkali prvního gólu utkání. Vsetínský obránce nejprve zneškodnil útok soupeře, čímž přesměroval hru na druhou stranu. Nutno podotknout, že některé předchozí akce Valachů vypadaly daleko nebezpečnějí, ale nyní se kotouče na pravém křídle chopil MATYÁŠ HORSKÝ a zakončením k bližší tyči překvapil hostujícího gólmana. Asistence: Bez asistence.