Jihlava – Chrudim 0:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:1 (0:0)
MFK Chrudim
Středa 20.04.2022, 17:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 20. kolo

Vysočina tak zůstane na deváté pozici a Chrudim se posunula před Ústí nad Labem na čtrnácté místo a má ještě zápas s Táborskem k dobru. (18:56:18)

Dohrávka 20. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, což si přenesli i do druhého poločasu. Jejich aktivitu korunoval v 50. minutě Filip Firbacher. Hosté se pak stáhli spíše do obrany. Domácí se snažili srovnat krok, ale nebylo jim přáno. Lukáš Zoubele trefil tyč a Vojtěch Křišťál břevno. Poslední minuty již byly hodně rozkouskované. Chrudim si tak po výhře do tabulky přippíše tři body a má jich 25. Vysočina zůstavá na 31.

90+4

90+4
    Před nabíhajícím Mame Tallem chytá míč Jiří Floder.

90+3
    Domácí jsou sice s míčem, ale na vlastní polovině, to už je taková křeč.

90+2
    Žlutou kartu dostává Mame Tall (FC Vysočina Jihlava).

90+1
    Hosté dobře a účelně brání, Nyní jsou s míčem na své útočné polovině.

90
    Druhý poločas bude o čtyři minuty delší.

90
    Žlutou kartu dostává Petr Drahoš (MFK Chrudim).

89
    Mame Tall se k míči nedostal, byl čistě odstaven obráncem hostí.

89
    Centr do vápna pro sebe sbírá Jiří Foder.

88
    Hosté se na polovině hřiště provinili faulem, u míče tak zůstanou domácí.

87
    Od své brány rozehraje Jiří Floder.

86
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Petr Juliš, přichází Petr Drahoš.

85
    Z pravé strany se do zakončení dostal Tomáš Vlček, ale Jiří Floder předvedl dobrý zákrok a hosty stále drží.

84
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Radek Křivánek, přichází Luis Arroyo.
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Tijani Belaid, přichází Miroslav Tureček.

Dnešní utkání sleduje 423 diváků.

83
    Jaroslav Peřina se zpoza vápna dostal ke střele, ale jeho pokus nadvakrát chytá Jiří Floder.