Bordeaux – Saint-Étienne 2:2 (kon.) | Lorient – Méty 1:0 (kon.) | Monaco – Nice 1:0 (kon.)
Remeš – Lille 2:1 (kon.) | Troyes – Clermont Foot 0:1 (kon.) | Angers – PSG 0:3 (kon.)
Brest – Lyon 2:1 (kon.) | Lens – Montpellier 2:0 (kon.) | Marseille – Nantes 3:2 (kon.)
Štrasburk – Rennes 2:1 (kon.)
Stade de Reims
2:1 (1:0)
Lille OSC
Středa 20.04.2022, 19:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 33. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:53:59)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:9. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:8.

V případě bodového zisku Nantes se fotbalisté Lille propadnou na desáté místo. Remeš před druhou várkou zápasů poskočila před Brest na příčku dvanáctou.

Lille nezvítězilo ve čtvrtém duelu v řadě a pět kol před koncem mu mizí reálné šance na postup do evropských pohárů. Na hřišti Remeše mělo souvislou převahu. Do lepších šancí se ale nedostávalo a naopak dostalo lekci z efektivity. Na Munetsiho gól ze standardky po změně stran sice odpověděl hezkou trefou Sanches, jenže tu v nastavení druhé půle na druhé straně zopakoval kapitán Abdulhamíd a zařídil pro Remeš tříbodové oslavy.

90+4
    90+2. Júnis ABDULHAMÍD - 2:1

90+2
    Reims právě vstřelilo branku!
    Stade Auguste-Delaune propuká v jásot, gól ze druhé nastavení minuty zřejmě znamená zisk tří bodů! Po nahrávce od Locka nechal JÚNIS ABDULHAMÍD před sebou proběhnout Gudmundssona. Srovnal se ke střele pravou nohou a zpoza vápna ji nechytatelně umístil k horní tyčce.

90+1
    Oznámeno je čtyřminutové nastavení. Dle posledních minut je znát, že se nikdo nechce smířit pouze s bodem.

90
    Gabriel Gudmundsson provedl parádní individuální akci. Na konci svého slalomu obešel i Faese, jenže střelu z rohu malého vápna přes Rajkoviće nepropasíroval.

89
    Žlutou kartu dostává Zeki Çelik (Lille OSC).
    88. Konan nevrátil Remeši vedení

88
    Jardim napravil svou špatnou rozehrávku a po Lockově vysunutí vychytal Konana. Ten přitom mohl ještě přihrávat na vedle stojícího Mbukua.

87
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Amadou Onana, přichází Gabriel Gudmundsson.

86
    Renato Sanches prohrál osobní souboj a dopustil zakončení z delší vzdálenosti, které Jardim ve finále řešit nemusel.

85
    Foket nenašel společnou řeč s kolegou, který dával přihrávku na pravé křídlo. On sám se v klíčový moment hnul někam jinam.

84
    Domácí vstali z mrtvých a vrátili do zápasu i přítomné diváky. Ti mohli sledovat centr do rukavic Léa Jardima.

83
    Mbuku zajímavě kličkoval ve vápně, kde po skluzu Fonteho upadl. Důvod k zapískání penalty to ale nebyl.

82
    Po dalším rohu došlo na zablokovanou střelu. Vzápětí se konal centr zleva a znovu také útočný faul Remeše.